Klub Judo Ryś
powrót na stronę główną

Strona główna
Z a p i s y
Archiwum
Wyniki zawodników
Ranking klubowy
Historia klubu
Kadra
Nasi medaliści
Foto Galeria
Rysie na
Linki
Gdzie trenujemy
Kontakt
Dojazd AutoBUS

STREFA RODZICA
Logowanie

   Wyniki

Kowalczyk Michał
Kowal

rok urodzenia:2002
stopień judo:1 KYU
Profil na JudoStat.PL:LINK
Największe osiągnięcia:
  • 1 miejsce, Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek - Bochnia '2015
  • 1 miejsce, Matsuru Dutch Open Espoir U15 - Eindchoven '2016
  • 1 miejsce, Mistrzostwa Polski Młodzików - Opole '2016
  • 2 miejsce, Mistrzostwa Polski juniorów młodszych (OOM) - Piła '2018

  • Statystyka zawodnika
    rok turnieje lokaty walki skutecznosć
    1. 2. 3. 4. 5. 7. wygr. przeg.
    2010 6 4 1 1 0 0 0 13 1 92.86%
    2011 12 8 2 1 0 0 1 45 5 90%
    2012 22 16 1 4 0 1 0 83 8 91.21%
    2013 21 8 5 7 0 0 0 72 16 81.82%
    2014 20 13 2 2 0 2 0 76 8 90.48%
    2015 24 7 7 7 0 2 0 83 22 79.05%
    2016 16 8 4 0 0 0 3 64 11 85.33%
    2017 12 3 0 2 0 2 2 33 15 68.75%
    2018 4 1 2 1 0 0 0 15 3 83.33%
    RAZEM: 137 68 24 25 0 7 6 484 89 84.47%


    Wszystkie osiągnięcia zawodnika

    2018
    Mistrzostwa Polski juniorów młodszych (OOM)
    Piła (POLSKA) - 01.6.2018 
    2 miejsce, kat. 66kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Warszawska Olimpiada Młodzieży
    Warszawa (POLSKA) - 28.4.2018 
    1 miejsce, kat. 66kg, walki wygrane/przegrane: 3:0
    Puchar Polski (limity OOM)
    Szczyrk (POLSKA) - 15.4.2018 
    3 miejsce, kat. 66kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
    Puchar Polski Jun Mł. - Turniej Wielkopolski
    Poznań (POLSKA) - 25.3.2018 
    2 miejsce, kat. 66kg, walki wygrane/przegrane: 5:1

    2017
    Drużynowe Mistrzostwa Polski Województw
    Warszawa (POLSKA) - 25.11.2017 
    5 miejsce, kat. 66kg, walki wygrane/przegrane: 0:2
    Puchar Europy Juniorów Młodszych
    Gyor (WĘGRY) - 18.11.2017 
    9 miejsce, kat. 60kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
    Koroska Open
    Slovenj Gradec (SŁOWENIA) - 05.11.2017 
    1 miejsce, kat. 60kg, walki wygrane/przegrane: 5:0
    Międzynarodowy Puchar Polski U17 - Oleśnica Cup
    Oleśnica (POLSKA) - 07.10.2017 
    1 miejsce, kat. 60kg, walki wygrane/przegrane: 5:0
    XIX Warsaw Judo Open - U17
    Warszawa (POLSKA) - 30.9.2017 
    3 miejsce, kat. 60kg, walki wygrane/przegrane: 5:1
    Brno Cup - Puchar Czech
    Brno (CZECHY) - 17.9.2017 
    udział, kat. 60kg, walki wygrane/przegrane: 1:1
    Warszawska Olimpiada Młodzieży
    Warszawa (POLSKA) - 04.6.2017 
    5 miejsce, kat. 66kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
    Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Mistrzostwa Polski juniorów młodszych)
    Gorzów Wielkopolski (POLSKA) - 06.5.2017 
    7 miejsce, kat. 60kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
    Budapest Cup
    Budapeszt (POLSKA) - 30.4.2017 
    9 miejsce, kat. 60kg, walki wygrane/przegrane: 1:2
    Eliminacje do OOM
    Wesoła (POLSKA) - 13.4.2017 
    3 miejsce, kat. 60kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Wielkopolski Turniej Judo - Puchar Polski juniorów młodszych
    Suchy Las (POLSKA) - 19.3.2017 
    7 miejsce, kat. 60kg, walki wygrane/przegrane: 3:2
    Otwarte Mistrzostwa Mazowsza jm
    Mysiadło (POLSKA) - 04.2.2017 
    1 miejsce, kat. 60kg, walki wygrane/przegrane: 4:0

    2016
    Puchar Łotwy w Aluksne U14,U16
    Aluksne (POLSKA) - 17.12.2016 
    1 miejsce, kat. 60kg, walki wygrane/przegrane: 3:0
    Puchar Francji dywizji A w Harnes
    Harnes (FRANCJA) - 03.12.2016 
    2 miejsce, kat. 60kg, walki wygrane/przegrane: 5:1
    Koroska Open U16
    Slovenj Gradec (SŁOWENIA) - 13.11.2016 
    7 miejsce, kat. 55kg, walki wygrane/przegrane: 3:2
    Mistrzostwa Polski Młodzików
    Opole (POLSKA) - 09.10.2016 
    1 miejsce, kat. 55kg, walki wygrane/przegrane: 6:0
    Puchar Polski młodz. kat A - Warsaw Judo Open U15
    Warszawa (POLSKA) - 25.9.2016 
    2 miejsce, kat. 55kg, walki wygrane/przegrane: 5:1
    Puchar Polski Jun Mł kat A - Warsaw Judo Open U17
    Warszawa (Polska) - 25.9.2016 
    udział, kat. 55kg, walki wygrane/przegrane: 0:1
    Puchar Czech - Brno Cup
    Brno (POLSKA) - 11.9.2016 
    1 miejsce, kat. 55kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
    Warszawa (POLSKA) - 10.9.2016 
    1 miejsce, kat. 55kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Puchar Polski Młodzików katB - Solanin Cup
    Nowa Sól (POLSKA) - 18.6.2016 
    1 miejsce, kat. 55kg, walki wygrane/przegrane: 5:0
    Turniej Międzynarodowy w Venray U15
    Venray (HOLANDIA) - 04.6.2016 
    7 miejsce, kat. 55kg, walki wygrane/przegrane: 3:2
    Kyodai Cup
    Ryga (Łotwa) - 07.5.2016 
    2 miejsce, kat. 55kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Budapest Kupa
    Budapeszt (WĘGRY) - 01.5.2016 
    7 miejsce, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 4:2
    Puchar Polski Młodzików kat.B
    Suchy Las (POLSKA) - 19.3.2016 
    1 miejsce, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 6:0
    Warszawska Olimpiada Młodzieży U15,U18
    Warszawa (POLSKA) - 12.3.2016 
    1 miejsce, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 3:0
    Puchar Czech U15
    Ostrava (CZECHY) - 20.2.2016 
    2 miejsce, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
    Matsuru Dutch Open Espoir U15
    Eindchoven (HOLANDIA) - 10.1.2016 
    1 miejsce, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 6:0

    2015
    Turniej Międzynarodowy w Aluksne U12,U16
    Aluksne (ŁOTWA) - 21.12.2015 
    2 miejsce, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Turniej Międzynarodowy w Aluksne U14
    Aluksne (ŁOTWA) - 20.12.2015 
    3 miejsce, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 2:1
    Koroska Open
    Slovenj Gradec (SŁOWENIA) - 15.11.2015 
    1 miejsce, kat. 46kg, walki wygrane/przegrane: 5:0
    Slovak Open Galanta U9,U11,U13,U18
    Galanta (SŁOWACJA) - 07.11.2015 
    1 miejsce, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 2:0
    Slovak Open Galanta U15
    Galanta (SŁOWACJA) - 07.11.2015 
    2 miejsce, kat. 46kg, walki wygrane/przegrane: 2:3
    Puchar Polski U15 w Luboniu
    Luboń (POLSKA) - 25.10.2015 
    2 miejsce, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Puchar Polski U17 w Luboniu
    Luboń (POLSKA) - 25.10.2015 
    2 miejsce, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek
    Bochnia (POLSKA) - 04.10.2015 
    1 miejsce, kat. 46kg, walki wygrane/przegrane: 6:0
    Warsaw Judo Open U15
    Warszawa (POLSKA) - 27.9.2015 
    5 miejsce, kat. 46kg, walki wygrane/przegrane: 4:2
    Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
    Warszawa (POLSKA) - 12.9.2015 
    2 miejsce, kat. 46kg, walki wygrane/przegrane: 2:1
    Turniej Międzynarodowy w Graz
    Graz (AUSTRIA) - 27.6.2015 
    3 miejsce, kat. 46kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
    Międzynarodowy Turniej Judo-Solanin Cup
    Nowa Sól (POLSKA) - 20.6.2015 
    2 miejsce, kat. 46kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Żoliborz Cup U13, U15
    Warszawa (POLSKA) - 13.6.2015 
    1 miejsce, kat. 46kg, walki wygrane/przegrane: 3:0
    Turniej Międzynarodowy w Venray
    Venray (POLSKA) - 30.5.2015 
    5 miejsce, kat. 46kg, walki wygrane/przegrane: 4:2
    Turniej Międzynarodowy w Rydze "Kyoday"
    Ryga (ŁOTWA) - 17.5.2015 
    1 miejsce, kat. 46kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Budapest Kupa
    Budapeszt (WĘGRY) - 03.5.2015 
    3 miejsce, kat. 45kg, walki wygrane/przegrane: 5:1
    Sprada Cup
    Duisburg (NIEMCY) - 19.4.2015 
    3 miejsce, kat. 43kg, walki wygrane/przegrane: 5:1
    Puchar Polski Młodzików - Wielkopolski MTJ
    Suchy Las (POLSKA) - 28.3.2015 
    3 miejsce, kat. 42kg, walki wygrane/przegrane: 5:1
    Warszawska Olimpiada Młodzieży U15,U18
    Wesoła (POLSKA) - 22.3.2015 
    1 miejsce, kat. 42kg, walki wygrane/przegrane: 5:0
    TM młodzików w Białymstoku - East Judo Open
    Białystok (POLSKA) - 15.3.2015 
    1 miejsce, kat. 42kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    XI Turniej o puchar Gminy Lesznowola
    Mysiadło (POLSKA) - 14.2.2015 
    3 miejsce, kat. 42kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Tallin Judo Cup U14
    Tallin (Estonia) - 07.2.2015 
    2 miejsce, kat. 42kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
    Tallin Judo Cup U16
    Tallin (Estonia) - 07.2.2015 
    3 miejsce, kat. 42kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Matsuru Cup
    Eindchoven (HOLANDIA) - 10.1.2015 
    udział, kat. 42kg, walki wygrane/przegrane: 0:1

    2014
    Turniej Międzynarodowy w Aluksne
    Aluksne (Łotwa) - 20.12.2014 
    udział, kat. 42kg, walki wygrane/przegrane: 0:1
    Turniej Mikołajkowy-Ryś
    Warszawa (POLSKA) - 13.12.2014 
    1 miejsce, kat. 42kg, walki wygrane/przegrane: 5:0
    Turniej z okazji Dnia Niepodległośći
    Warszawa (POLSKA) - 11.11.2014 
    3 miejsce, kat. 42kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Międzynarodowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego,Lublin-2
    Lublin (POLSKA) - 25.10.2014 
    1 miejsce, kat. 42kg, walki wygrane/przegrane: 3:0
    Międzynarodowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego
    Lublin (POLSKA) - 25.10.2014 
    1 miejsce, kat. 42kg, walki wygrane/przegrane: 5:0
    Memoriał Grzegorza Malika
    Białołęka (POLSKA) - 18.10.2014 
    1 miejsce, kat. 42kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Warsaw Judo Open U14
    Warszawa (POLSKA) - 28.9.2014 
    5 miejsce, kat. 38kg, walki wygrane/przegrane: 4:2
    Brno Cup
    Brno (CZECHY) - 21.9.2014 
    3 miejsce, kat. 38kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
    Turniej Międzynarodowy w Venray
    Venray (HOLANDIA) - 14.6.2014 
    5 miejsce, kat. 38kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
    Żoliborz Cup
    Warszawa (POLSKA) - 07.6.2014 
    1 miejsce, kat. 39kg, walki wygrane/przegrane: 3:0
    Turniej Międzynarodowy w Zeltweg
    Zeltweg (AUSTRIA) - 17.5.2014 
    1 miejsce, kat. 38kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Turniej międzynarodowy w Erfurcie - EGA POKAL 2014
    Erfurt (NIEMCY) - 11.5.2014 
    1 miejsce, kat. 36kg, walki wygrane/przegrane: 6:0
    Budapest Kupa 2014
    Budapeszt (WĘGRY) - 04.5.2014 
    1 miejsce, kat. 35kg, walki wygrane/przegrane: 5:0
    Wielkopolski Międzynarodowy Turniej dzieci w Suchym Lesie
    Suchy Las (POLSKA) - 22.3.2014 
    2 miejsce, kat. 36kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Otwarte Mistrzostwa Warszawy im. Jana Ślawskiego
    Wesoła (POLSKA) - 16.3.2014 
    1 miejsce, kat. 36kg, walki wygrane/przegrane: 5:0
    Mistrzostwa woj. podlaskiego
    Białystok (POLSKA) - 15.3.2014 
    1 miejsce, kat. 36kg, walki wygrane/przegrane: 3:0
    Zawody o Puchar Białej Gwiazdy U13
    Kraków (POLSKA) - 08.3.2014 
    1 miejsce, kat. 36kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Turniej Rankingowy Dzieci i Młodzików w Łazach
    Mysiadło (POLSKA) - 08.2.2014 
    1 miejsce, kat. 36kg, walki wygrane/przegrane: 5:0
    Turniej na Łotwie - Saulkrasti
    Saulkrasti (Łotwa) - 02.2.2014 
    2 miejsce, kat. 34kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Otwarte Mistrzostwa Milanówka
    Milanówek (POLSKA) - 25.1.2014 
    1 miejsce, kat. 36kg, walki wygrane/przegrane: 4:0

    2013
    XIII Międzynarodowy Turniej Judo Miasta Aluksne
    Aluksne (Łotwa) - 15.12.2013 
    3 miejsce, kat. 34kg, walki wygrane/przegrane: 5:1
    Turniej Gwiazdkowy
    Stara Miłosna (POLSKA) - 08.12.2013 
    2 miejsce, kat. 36kg, walki wygrane/przegrane: 3:2
    Małe WJO U12
    Warszawa (POLSKA) - 30.11.2013 
    1 miejsce, kat. 36kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Małe WJO U-14
    Warszawa (POLSKA) - 30.11.2013 
    2 miejsce, kat. 38kg, walki wygrane/przegrane: 3:2
    Slovak Open U13, U15
    Galanta (SŁOWACJA) - 09.11.2013 
    3 miejsce, kat. 34kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Turniej międzynarodowy im.Laszuka U12
    Łapy (POLSKA) - 26.10.2013 
    1 miejsce, kat. 36kg, walki wygrane/przegrane: 5:0
    Białołęcki Turniej im.G.Malika
    Warszawa (POLSKA) - 19.10.2013 
    3 miejsce, kat. 36kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    X MVC POVAŽSKÁ BYSTRICA
    POVAŽSKÁ BYSTRICA (Słowacja ) - 12.10.2013 
    1 miejsce, kat. 34kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Baltic Cup - Turniej międzynarodowy U12
    Gdynia (POLSKA) - 21.9.2013 
    2 miejsce, kat. 36kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Otwarte Mistrzostwa Bytomia
    Bytom (POLSKA) - 15.6.2013 , Zdjęcia
    1 miejsce, kat. 34kg, walki wygrane/przegrane: 3:0
    Żoliborz Cup
    Warszawa (POLSKA) - 08.6.2013 
    1 miejsce, kat. 33kg, walki wygrane/przegrane: 5:0
    VI-Otwarte Mistrzostwa Wysokiego Mazowieckiego
    Wysokie Mazowieckie (POLSKA) - 11.5.2013 
    1 miejsce, kat. 33kg, walki wygrane/przegrane: 5:0
    26. Globus Budapest Cup 2013
    Budapeszt (Węgry) - 05.5.2013 
    3 miejsce, kat. 32kg, walki wygrane/przegrane: 5:1
    Międzynarodowy turniej Grodzisk-Mazowiecki
    Grodzisk-Mazowiecki (POLSKA) - 28.4.2013 
    3 miejsce, kat. 33kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Pruszkowska Liga Judo
    Pruszków (POLSKA) - 20.4.2013 
    3 miejsce, kat. 33kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Pruszkowska Liga Judo
    Pruszków (POLSKA) - 20.4.2013 
    3 miejsce, kat. 33kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Mistrzostwa Warszawy im.Jana Ślawskiego
    Wesoła (POLSKA) - 06.4.2013 
    2 miejsce, kat. 33kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Zawody z Białymstoku
    Białystok (POLSKA) - 23.3.2013 
    1 miejsce, kat. 32kg, walki wygrane/przegrane: 3:0
    Otwarte Mistrzostwa Skaryszewa
    Skaryszew (POLSKA) - 24.2.2013 
    1 miejsce, kat. 33kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Tallin Cup Estonia
    Talin (POLSKA) - 16.2.2013 
    udział, kat. 34kg, walki wygrane/przegrane: 0:2
    Międzynarodowy turniej Berlin Open
    Berlin (POLSKA) - 19.1.2013 
    2 miejsce, kat. 32kg, walki wygrane/przegrane: 2:1

    2012
    Turniej na Łotwie U11, U9
    Łotwa (Aluksne) - 16.12.2012 
    3 miejsce, kat. 30kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
    Turniej mikołajkowy na Szanajcy
    WARSZAWA (POLSKA) - 11.12.2012 
    1 miejsce, kat. 33kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Mikołajkowy Turniej Judo
    Ryś (POLSKA) - 01.12.2012 , Zdjęcia
    3 miejsce, kat. 33kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Międzynarodowy Turniej z okazji Dnia Niepodległości
    Rembertów (POLSKA) - 04.11.2012 , Zdjęcia
    1 miejsce, kat. 33kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Małe Warsaw Judo Open
    Warszawa (POLSKA) - 29.10.2012 , Zdjęcia
    1 miejsce, kat. 33kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    IV Memoriał Jigoro Kano w Opalenicy
    Opalenica (POLSKA) - 27.10.2012 
    1 miejsce, kat. 30kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    VIII Białołęcki turniej judo im. Grzegorza Malika
    Warszawa (POLSKA) - 20.10.2012 
    1 miejsce, kat. 30kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Turniej w Białymstoku im.Leszka Piekarskiego
    Białystok (POLSKA) - 15.10.2012 
    1 miejsce, kat. 31kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Baltic Cup - Turniej Międzynarodowy U12
    Gdynia (POLSKA) - 15.9.2012 
    1 miejsce, kat. 30kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Turniej mięzynarodowy w Bochnii U11,U15
    Bochnia (POLSKA) - 23.6.2012 
    2 miejsce, kat. 30kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
    Turniej międzynarodowy na Litwie
    Elektranai (LITWA) - 17.6.2012 
    3 miejsce, kat. 30kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Turniej w Włocławku
    Włocławek (POLSKA) - 12.6.2012 
    1 miejsce, kat. 30kg, walki wygrane/przegrane: 2:0
    Zawody w Lublinie
    Lublin (POLSKA) - 20.5.2012 
    1 miejsce, kat. 30kg, walki wygrane/przegrane: 3:0
    Zawody w Lublinie 2
    Lublin (POLSKA) - 20.5.2012 
    1 miejsce, kat. 30kg, walki wygrane/przegrane: 5:0
    Ogólnopolski turniej judo w Toruniu
    Toruń (POLSKA) - 05.5.2012 
    1 miejsce, kat. 30kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Turniej Międzynarodowy w Budapeszcie
    Budapeszt (WĘGRY) - 15.4.2012 
    5 miejsce, kat. 30kg, walki wygrane/przegrane: 3:2
    Turniej Międzynarodowy w Ljubljanie
    Ljubljana (SŁOWENIA) - 14.4.2012 
    3 miejsce, kat. 30kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
    II Liga Funny WOM
    Warszawa (POLSKA) - 18.3.2012 
    1 miejsce, kat. 30kg, walki wygrane/przegrane: 5:0
    Turniej dzieci młodszych na Gwardii
    Warszawa (POLSKA) - 10.3.2012 
    1 miejsce, kat. 28kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Turniej Międzynarodowy w Spremberg.
    Niemcy (POLSKA) - 04.3.2012 , Zdjęcia
    1 miejsce, kat. 29kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    I Liga Funny Wom
    Warszawa (POLSKA) - 05.2.2012 
    1 miejsce, kat. 29,3kg, walki wygrane/przegrane: 5:0
    II Międzynarodowe Mistrzostwa Ziemi Krakowskiej
    Kraków (POLSKA) - 04.2.2012 
    1 miejsce, kat. 28kg, walki wygrane/przegrane: 4:0

    2011
    Mikołajkowy turniej judo U10
    Warszawa (POLSKA) - 13.12.2011 
    1 miejsce, kat. 30kg, walki wygrane/przegrane: 5:0
    Kużnia Talentów
    Józefów (POLSKA) - 03.12.2011 
    1 miejsce, kat. 28kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Turniej dzieci w w Płocku
    Płock (POLSKA) - 27.11.2011 
    3 miejsce, kat. 30kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
    Turniej dzieci na Gwardii
    Warszawa (POLSKA) - 20.11.2011 
    1 miejsce, kat. 30kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Białołęcki Turniej im.G.Malika - U11
    Warszawa (POLSKA) - 22.10.2011 
    7 miejsce, kat. 30kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
    Małe WJO - grupa zaawansowana
    Warszawa (POLSKA) - 24.9.2011 
    2 miejsce, kat. 30kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    IV liga Funny WOM - FINAŁ
    Warszawa (POLSKA) - 12.6.2011 
    1 miejsce, kat. 27,5kg, walki wygrane/przegrane: 5:0
    Turniej z okazji Dnia Dziecka we Włocławku
    Włocławek (POLSKA) - 23.5.2011 
    1 miejsce, kat. 26kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    III Liga Funny Judo - rocznik 2001-2002 grupa B
    Warszawa (POLSKA) - 14.5.2011 
    1 miejsce, kat. 26kg, walki wygrane/przegrane: 3:0
    Międzynarodowe Mistrzostwa Małopolski
    Kraków (POLSKA) - 09.4.2011 , Zdjęcia
    1 miejsce, kat. 26kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    II liga Funny WOM
    Warszawa (POLSKA) - 26.3.2011 
    2 miejsce, kat. 25,80kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    I Liga funny judo
    Warszawa (POLSKA) - 30.1.2011 
    1 miejsce, kat. 24,9kg, walki wygrane/przegrane: 4:0

    2010
    Funny Judo z Mikołajem
    warszawa (POLSKA) - 12.12.2010 
    1 miejsce, kat. kg, walki wygrane/przegrane: 6:0
    Międzynarodowy turniej judo o puchar AZS Łódź
    Łódź (POLSKA) - 23.10.2010 
    1 miejsce, kat. kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    IV Liga Funny Judo
    Warszawa (POLSKA) - 13.6.2010 
    1 miejsce, kat. 24,3kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    III liga funny WOM
    warszawa UKJ RYŚ (POLSKA) - 25.4.2010 
    1 miejsce, kat. 24,3kg, walki wygrane/przegrane: 0:0
    II liga funny judo
    Ząbki (POLSKA) - 20.3.2010 
    3 miejsce, kat. 23kg, walki wygrane/przegrane: 0:0
    I Liga Funny Wom
    Marki (POLSKA) - 20.2.2010 
    2 miejsce, kat. kg, walki wygrane/przegrane: 0:0




    WARSAW JUDO OPEN
    Międzynarodowy Puchar Polski

    WJO


    INFORMACJE

    :: RODO
    :: PARTNERZY
    :: ..
    © 1992-2018 Klub Judo Ryś