Klub Judo Ryś
powrót na stronę główną

Strona główna
Z a p i s y
Archiwum
Wyniki zawodników
Ranking klubowy
Historia klubu
Kadra
Nasi medaliści
Foto Galeria
Rysie na
Linki
Gdzie trenujemy
Kontakt
Dojazd AutoBUS

STREFA RODZICA
Logowanie

 ➤ Turniej Międzynarodowy w Budapeszcie
 Po wczorajszym starcie w turnieju na Słoweni dzisiaj (15.04) nasi młodzi zawodnicy wzięli udział w mocnym turnieju w Budapeszcie. Najlepiej z ekipy wypadł Bebeto (Bartek Borzęcki), który w kategorii do 33 kg wygrał wszystkie 5 walk zajmując tym samym 1 miejsce. Bebeto w drodze do złota pokonał 2 zawodników z Węgier, 2 zawodników z Ukrainy i 1 ze Słowacji. Dobry występ zaliczyli także trzej pozostali zawodnicy. 5 miejsce wywalczył Michał Kowalczyk w kategorii 30 kg, który przegrał o wejście do finału decyzją sędziów. Kowal wygrał wcześniej 3 walki. W wadze 36 kg miejsce 9 zdobył Mikołaj Strzelczyk, który wygrał 2 walki i przegrał 2. Dla Michała i Mikołaja były to niewątpliwie najmocniejsze zawody w życiu. Widać było u nich braki w doświadczeniu, które na pewno w miarę jeżdżenia po zawodach zagranicznych znikną.
W kategorii do 55 kg wystartował Maks Salamon, który pomimo iż walczył w starszej grupie wiekowej radził sobie całkiem nieźle wygrywając 1 walkę i minimalnie przegrywając kolejną. Pomimo szybkiego odpadnięcia z turnieju Maks zaprezentował sie dobrze. O dużym pechu może mówić Piotrek Kotecki, który podczas rozgrzewki przez walkami na Słoweni doznał urazu łokcia i niestety nie wystartował w żadnym turnieju. Szkoda bo w jego kategorii wagowej, szczególnie w Budapeszcie miałby z kim powalczyć. Warta podkreślenia jest u Piotrka wola walki. Pomimo kontuzji chciał walczyć jedną ręką. Jednak na taki wariant nie zgodził się trener.
Turniej okazał się dość mocnym i dobrze obsadzonym. Wystartowali w nim zawodnicy z wielu państw: Węgier, Ukrainy, Słowacji, Czech, Chorwacji, Serbii, Bośni, Polski, Rosji. Dużo do życzenia pozostawiał jednak styl sędziowania bardzo faworyzujący gospodarzy. Organizacja całego turnieju (pomimo wyświetlania wyników na LCD) też nie należała do najlepszych. Jednak pod względem sportowym turniej warty pojechania.wyniki naszych zawodników
Listy walk

WARSAW JUDO OPEN
Międzynarodowy Puchar Polski

WJO


INFORMACJE

:: RODO
:: PARTNERZY
:: ..
© 1992-2018 Klub Judo Ryś