Klub Judo Ryś
powrót na stronę główną

Strona główna
Z a p i s y
Archiwum
Wyniki zawodników
Ranking klubowy
Historia klubu
Kadra
Nasi medaliści
Foto Galeria
Rysie na
Linki
Gdzie trenujemy
Kontakt
Dojazd AutoBUS

STREFA RODZICA
Logowanie

 ➤ Armia Rysia zdobyła Łódź !
 

Dnia 23.10.2010r odbył się Międzynarodowy turniej judo o puchar AZS Łódź, w którym wzięło udział ponad 500 zawodników. Bitwa w Łodzi nie była łatwa szczególnie dla naszych najmłodszych judoków. Ogromna hala, masa zawodników oraz kibiców, mata składająca się z ośmiu pól walki, hałas, gwar jak i nieład spowodowany kiepską organizacją były ogromnym wyzwaniem i sprawdzianem dla wszystkich startujących. Pomimo przeszkód i niedogodności ,,Ryśki'' spisały się jak zwykle na medal a nawet na puchar AZS Łódź ,który zdobyliśmy wspólną pracą. Nasz oddział składał się tym razem (uwaga) z ponad 100 żołnierzy z trzech kategorii wiekowych:dzieci, młodzicy, juniorzy młodsi. Bardzo nas cieszy tak duża liczba naszych zawodników a jeszcze bardziej to w jaki sposób radzili sobie podczas tego całego zamieszania. ,,Rysiowe'' podejście i zmotywowanie do walki były wzorem do naśladowania dla zawodników z innych klubów. Koncentracja, wola walki, chęć zwycięstwa, waleczność te cechy były zauważalne w naszych szeregach. Nie zabrakło także wzajemnego wspierania, podnoszenia na duchu i dopingowania. Nasza gromadka otrzymała masę pochwał od innych trenerów oraz gości obserwujących walki. Wielkie brawa należą się też rodzicom za cierpliwość oraz podziękowania za tak duże zaangażowanie w opiekę i pomoc na zawodach. Młodzi zawodnicy potrzebują wsparcia ze strony opiekunów szczególnie w okresie stawiania pierwszych kroków na macie w związku z czym apelujemy o wytrwałość i dania dzieciom możliwości do kontynuowania ich pasji. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zawodnikom oraz rodzicom.

P.S
Przepraszamy, że informacja o zawodach ukazała się tak późno, ale nie byliśmy w stanie skompletować wszystkich wyników. Mimo, że od zawodów minęły już 3 tygodnie to nadal nie otrzymaliśmy od organizatora list walk. W związku z tym, że uzupełnianie polegało na przepytywaniu dzieci, bardzo prosimy rodziców o sprawdzenie w „WYNIKI NASZYCH ZAWODNIKÓW“ (link na dole strony), czy dobrze zostało wprowadzone miejsce i ilość walk. Jest to ważne gdyż wyniki automatycznie są exportowane do rankingu i statystyki zawodnika. Ewentualne błędy proszę zgłaszać mailowo (judo@judo-rys.pl). Dodatkowo przepraszamy, że zabraliśmy Państwa na zawody, które okazały się nie najlepiej zorganizowane. Niestety, liczba zawodników przerosła możliwości organizacyjne klubu z Łodzi. Planowaliśmy „wypuszczenie“ pierwszego autokaru ok. godz. 14.00 a udało nam się to dopiero po godz. 20.00. Rekompensatą na pewno mogły być atrakcyjne nagrody oraz możliwość stoczenia kilku walk.
ZDJĘCIA – w sklepiku będzie można wypożyczyć płytę ze zdjęciami z Łodzi oraz z II i IV Ligi Funny Judo

Zapraszamy wszystkie dzieci z roczników 2000-2003 na turniej, który będzie organizowany w naszym klubie 12.12.2010.wyniki naszych zawodników
wyniki wszystkich zawodników , informacje

WARSAW JUDO OPEN
Międzynarodowy Puchar Polski

WJO


INFORMACJE

:: RODO
:: PARTNERZY
:: ..
© 1992-2018 Klub Judo Ryś