Klub Judo Ryś
powrót na stronę główną

Strona główna
Z a p i s y
Archiwum
Wyniki zawodników
Ranking klubowy
Historia klubu
Kadra
Nasi medaliści
Foto Galeria
Rysie na
Linki
Gdzie trenujemy
Kontakt
Dojazd AutoBUS

STREFA RODZICA
Logowanie

   Wyniki

Borzęcki Bartosz
Bebeto

rok urodzenia:2002
stopień judo:2 KYU
Profil na JudoStat.PL:LINK
Największe osiągnięcia:
  • 3 miejsce, Warsaw Judo Open U15 - Warszawa '2015
  • 2 miejsce, Matsuru Dutch Open Espoir U15 - Eindchoven '2016
  • 1 miejsce, Mistrzostwa Polski Młodzików - Opole '2016
  • 3 miejsce, Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Mistrzostwa Polski juniorów młodszych) - Gorzów Wielkopolski '2017

  • Statystyka zawodnika
    rok turnieje lokaty walki skutecznosć
    1. 2. 3. 4. 5. 7. wygr. przeg.
    2009 3 0 2 0 0 0 1 12 5 70.59%
    2010 14 8 2 2 0 1 1 33 9 78.57%
    2011 16 5 2 6 0 2 1 56 15 78.87%
    2012 23 9 3 5 0 2 4 74 20 78.72%
    2013 17 5 2 7 0 1 0 52 15 77.61%
    2014 23 8 3 3 0 2 1 70 22 76.09%
    2015 24 6 3 7 0 3 1 71 24 74.74%
    2016 16 6 3 3 0 0 1 55 11 83.33%
    2017 12 3 1 5 0 1 0 42 9 82.35%
    2018 1 0 0 0 0 1 0 3 1 75%
    RAZEM: 149 50 21 38 0 13 10 468 131 78.13%


    Wszystkie osiągnięcia zawodnika

    2018
    Puchar Polski Jun Mł. - Turniej Wielkopolski
    Poznań (POLSKA) - 25.3.2018 
    5 miejsce, kat. 73kg, walki wygrane/przegrane: 3:1

    2017
    Drużynowe Mistrzostwa Polski Województw
    Warszawa (POLSKA) - 25.11.2017 
    3 miejsce, kat. 66kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Puchar Europy Juniorów Młodszych
    Gyor (WĘGRY) - 18.11.2017 
    udział, kat. 66kg, walki wygrane/przegrane: 0:1
    Koroska Open
    Slovenj Gradec (SŁOWENIA) - 05.11.2017 
    3 miejsce, kat. 66kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
    Międzynarodowy Puchar Polski U17 - Oleśnica Cup
    Oleśnica (POLSKA) - 07.10.2017 
    2 miejsce, kat. 66kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
    XIX Warsaw Judo Open - U17
    Warszawa (POLSKA) - 30.9.2017 
    5 miejsce, kat. 66kg, walki wygrane/przegrane: 4:2
    Brno Cup - Puchar Czech
    Brno (CZECHY) - 17.9.2017 
    1 miejsce, kat. 66kg, walki wygrane/przegrane: 5:0
    Warszawska Olimpiada Młodzieży
    Warszawa (POLSKA) - 04.6.2017 
    3 miejsce, kat. 73kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
    Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Mistrzostwa Polski juniorów młodszych)
    Gorzów Wielkopolski (POLSKA) - 06.5.2017 
    3 miejsce, kat. 66kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
    Budapest Cup
    Budapeszt (POLSKA) - 30.4.2017 
    udział, kat. 66kg, walki wygrane/przegrane: 0:1
    Eliminacje do OOM
    Wesoła (POLSKA) - 13.4.2017 
    1 miejsce, kat. 66kg, walki wygrane/przegrane: 5:0
    Wielkopolski Turniej Judo - Puchar Polski juniorów młodszych
    Suchy Las (POLSKA) - 19.3.2017 
    3 miejsce, kat. 66kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
    Otwarte Mistrzostwa Mazowsza jm
    Mysiadło (POLSKA) - 04.2.2017 
    1 miejsce, kat. 66kg, walki wygrane/przegrane: 4:0

    2016
    Puchar Łotwy w Aluksne U14,U16
    Aluksne (POLSKA) - 17.12.2016 
    udział, kat. 66kg, walki wygrane/przegrane: 1:1
    Puchar Francji dywizji A w Harnes
    Harnes (FRANCJA) - 03.12.2016 
    3 miejsce, kat. 66kg, walki wygrane/przegrane: 6:1
    Koroska Open U16
    Slovenj Gradec (SŁOWENIA) - 13.11.2016 
    udział, kat. 66kg, walki wygrane/przegrane: 0:1
    Mistrzostwa Polski Młodzików
    Opole (POLSKA) - 09.10.2016 
    1 miejsce, kat. 60kg, walki wygrane/przegrane: 5:0
    Puchar Polski młodz. kat A - Warsaw Judo Open U15
    Warszawa (POLSKA) - 25.9.2016 
    3 miejsce, kat. 60kg, walki wygrane/przegrane: 5:1
    Puchar Czech - Brno Cup
    Brno (POLSKA) - 11.9.2016 
    3 miejsce, kat. 66kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
    Warszawa (POLSKA) - 10.9.2016 
    2 miejsce, kat. 66kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Puchar Polski Młodzików katB - Solanin Cup
    Nowa Sól (POLSKA) - 18.6.2016 
    1 miejsce, kat. 60kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Turniej Międzynarodowy w Venray U15
    Venray (HOLANDIA) - 04.6.2016 
    2 miejsce, kat. 60kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
    International Judo Ligue
    Bytom (POLSKA) - 28.5.2016 
    1 miejsce, kat. 66kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Kyodai Cup
    Ryga (Łotwa) - 07.5.2016 
    7 miejsce, kat. 60kg, walki wygrane/przegrane: 1:2
    Budapest Kupa
    Budapeszt (WĘGRY) - 01.5.2016 
    udział, kat. 60kg, walki wygrane/przegrane: 1:1
    Puchar Polski Młodzików kat.B
    Suchy Las (POLSKA) - 19.3.2016 
    1 miejsce, kat. 60kg, walki wygrane/przegrane: 5:0
    Warszawska Olimpiada Młodzieży U15,U18
    Warszawa (POLSKA) - 12.3.2016 
    1 miejsce, kat. 60kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Puchar Czech U15
    Ostrava (CZECHY) - 20.2.2016 
    1 miejsce, kat. 60kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Matsuru Dutch Open Espoir U15
    Eindchoven (HOLANDIA) - 10.1.2016 
    2 miejsce, kat. 55kg, walki wygrane/przegrane: 5:1

    2015
    Turniej Międzynarodowy w Aluksne U12,U16
    Aluksne (ŁOTWA) - 21.12.2015 
    udział, kat. 60kg, walki wygrane/przegrane: 0:1
    Turniej Międzynarodowy w Aluksne U14
    Aluksne (ŁOTWA) - 20.12.2015 
    2 miejsce, kat. 60kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Koroska Open
    Slovenj Gradec (SŁOWENIA) - 15.11.2015 
    2 miejsce, kat. 55kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
    Slovak Open Galanta U15
    Galanta (SŁOWACJA) - 07.11.2015 
    1 miejsce, kat. 55kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Slovak Open Galanta U9,U11,U13,U18
    Galanta (SŁOWACJA) - 07.11.2015 
    3 miejsce, kat. 55kg, walki wygrane/przegrane: 0:2
    Puchar Polski U17 w Luboniu
    Luboń (POLSKA) - 25.10.2015 
    5 miejsce, kat. 55kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
    Puchar Polski U15 w Luboniu
    Luboń (POLSKA) - 25.10.2015 
    1 miejsce, kat. 55kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek
    Bochnia (POLSKA) - 04.10.2015 
    udział, kat. 55kg, walki wygrane/przegrane: 1:1
    Warsaw Judo Open U15
    Warszawa (POLSKA) - 27.9.2015 
    3 miejsce, kat. 55kg, walki wygrane/przegrane: 5:1
    Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
    Warszawa (POLSKA) - 12.9.2015 
    1 miejsce, kat. 55kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Turniej Międzynarodowy w Graz
    Graz (AUSTRIA) - 27.6.2015 
    3 miejsce, kat. 55kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
    Międzynarodowy Turniej Judo-Solanin Cup
    Nowa Sól (POLSKA) - 20.6.2015 
    3 miejsce, kat. 55kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
    Turniej Międzynarodowy w Venray
    Venray (POLSKA) - 30.5.2015 
    7 miejsce, kat. 55kg, walki wygrane/przegrane: 3:2
    Turniej Międzynarodowy w Rydze "Kyoday"
    Ryga (ŁOTWA) - 17.5.2015 
    1 miejsce, kat. 55kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Budapest Kupa
    Budapeszt (WĘGRY) - 03.5.2015 
    udział, kat. 55kg, walki wygrane/przegrane: 0:1
    Sprada Cup
    Duisburg (NIEMCY) - 19.4.2015 
    5 miejsce, kat. 55kg, walki wygrane/przegrane: 5:2
    Turniej Międzynarodowy w Kufstein
    Kufstein (AUSTRIA) - 06.4.2015 
    1 miejsce, kat. 55kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Puchar Polski Młodzików - Wielkopolski MTJ
    Suchy Las (POLSKA) - 28.3.2015 
    2 miejsce, kat. 55kg, walki wygrane/przegrane: 5:1
    Warszawska Olimpiada Młodzieży U15,U18
    Wesoła (POLSKA) - 22.3.2015 
    3 miejsce, kat. 55kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    TM młodzików w Białymstoku - East Judo Open
    Białystok (POLSKA) - 15.3.2015 
    1 miejsce, kat. 55kg, walki wygrane/przegrane: 3:0
    Grand Prix Ostrava
    Ostrava (POLSKA) - 14.2.2015 
    3 miejsce, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
    Tallin Judo Cup U14
    Tallin (Estonia) - 07.2.2015 
    3 miejsce, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Tallin Judo Cup U16
    Tallin (Estonia) - 07.2.2015 
    5 miejsce, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 3:2
    Matsuru Cup
    Eindchoven (HOLANDIA) - 10.1.2015 
    udział, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 1:1

    2014
    Turniej Międzynarodowy w Aluksne
    Aluksne (Łotwa) - 20.12.2014 
    5 miejsce, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 3:2
    Judo Baltic Cup U-14
    Gdynia (POLSKA) - 22.11.2014 
    5 miejsce, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 3:2
    Turniej z okazji Dnia Niepodległośći
    Warszawa (POLSKA) - 11.11.2014 
    3 miejsce, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
    Turniej Międzynarodowy w Galancie
    Galanta (Słowacja) - 09.11.2014 
    3 miejsce, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
    Turniej międzynarodowy im.A.Laszuka U15
    Łapy (POLSKA) - 25.10.2014 
    2 miejsce, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 3:2
    Turniej międzynarodowy im.A.Laszuka U13
    Łapy (POLSKA) - 25.10.2014 
    1 miejsce, kat. 49kg, walki wygrane/przegrane: 5:0
    Mistrzostwa Mysłowic
    Mysłowice (POLSKA) - 19.10.2014 
    1 miejsce, kat. 48kg, walki wygrane/przegrane: 5:0
    Warsaw Judo Open U14
    Warszawa (POLSKA) - 28.9.2014 
    7 miejsce, kat. 46kg, walki wygrane/przegrane: 3:2
    Brno Cup
    Brno (CZECHY) - 21.9.2014 
    1 miejsce, kat. 46kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Turniej Międzynarodowy w Venray
    Venray (HOLANDIA) - 14.6.2014 
    udział, kat. 46kg, walki wygrane/przegrane: 1:2
    Otwarty Puchar Polski Młodzików w Łodzi
    Łódź (POLSKA) - 24.5.2014 
    udział, kat. 46kg, walki wygrane/przegrane: 1:1
    Turniej Międzynarodowy w Zeltweg
    Zeltweg (AUSTRIA) - 17.5.2014 
    1 miejsce, kat. 46kg, walki wygrane/przegrane: 3:0
    Turniej międzynarodowy w Erfurcie - EGA POKAL 2014
    Erfurt (NIEMCY) - 11.5.2014 
    9 miejsce, kat. 46kg, walki wygrane/przegrane: 1:2
    Budapest Kupa 2014
    Budapeszt (WĘGRY) - 04.5.2014 
    2 miejsce, kat. 45kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
    Wielkopolski Międzynarodowy Turniej dzieci w Suchym Lesie
    Suchy Las (POLSKA) - 22.3.2014 
    3 miejsce, kat. 46kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
    Puchar Polski Młodzików w Suchym Lesie
    Suchy Las (POLSKA) - 22.3.2014 
    udział, kat. 46kg, walki wygrane/przegrane: 1:1
    Otwarte Mistrzostwa Warszawy im. Jana Ślawskiego
    Wesoła (POLSKA) - 16.3.2014 
    2 miejsce, kat. 46kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Mistrzostwa woj. podlaskiego
    Białystok (POLSKA) - 15.3.2014 
    1 miejsce, kat. 46kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Sprela Cup U11-U13
    Spremberg (NIEMCY) - 02.3.2014 , Zdjęcia
    1 miejsce, kat. 42kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Tallin Cup
    Tallin (ESTONIA) - 15.2.2014 
    udział, kat. 42kg, walki wygrane/przegrane: 2:1
    Turniej Rankingowy Dzieci i Młodzików w Łazach
    Mysiadło (POLSKA) - 08.2.2014 
    1 miejsce, kat. 42kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Turniej na Łotwie - Saulkrasti
    Saulkrasti (Łotwa) - 02.2.2014 
    9 miejsce, kat. 42kg, walki wygrane/przegrane: 1:2
    Międzynarodowy Turniej Berlin Open
    Berlin (POLSKA) - 18.1.2014 
    1 miejsce, kat. 43kg, walki wygrane/przegrane: 3:0

    2013
    Turniej Gwiazdkowy
    Stara Miłosna (POLSKA) - 08.12.2013 
    2 miejsce, kat. 42kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
    Małe WJO U12
    Warszawa (POLSKA) - 30.11.2013 
    1 miejsce, kat. 42kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Małe WJO U-14
    Warszawa (POLSKA) - 30.11.2013 
    3 miejsce, kat. 42kg, walki wygrane/przegrane: 2:1
    Zawody w Finlandii(Kowvola)
    Finlandii (POLSKA) - 23.11.2013 
    udział, kat. 42kg, walki wygrane/przegrane: 1:1
    Slovak Open U13, U15
    Galanta (SŁOWACJA) - 09.11.2013 
    5 miejsce, kat. 42kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
    Turniej międzynarodowy im.Laszuka U12
    Łapy (POLSKA) - 26.10.2013 
    3 miejsce, kat. 41kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Turniej międzynarodowy im. Laszuka U14
    Łapy (POLSKA) - 26.10.2013 
    1 miejsce, kat. 42kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    X MVC POVAŽSKÁ BYSTRICA
    POVAŽSKÁ BYSTRICA (Słowacja ) - 12.10.2013 
    2 miejsce, kat. 42kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Baltic Cup - Otwarty Puchar Polski U14
    Gdynia (POLSKA) - 21.9.2013 
    3 miejsce, kat. 42kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Baltic Cup - Turniej międzynarodowy U12
    Gdynia (POLSKA) - 21.9.2013 
    3 miejsce, kat. 42kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Grand Prix Mysłowice
    Mysłowice (POLSKA) - 15.9.2013 
    1 miejsce, kat. 39kg, walki wygrane/przegrane: 5:0
    Otwarte Mistrzostwa Bytomia
    Bytom (POLSKA) - 15.6.2013 , Zdjęcia
    3 miejsce, kat. 42kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Żoliborz Cup
    Warszawa (POLSKA) - 08.6.2013 
    3 miejsce, kat. 42kg, walki wygrane/przegrane: 2:1
    Turniej z okazji dnia dziecka Włocławek.
    Włocławek (POLSKA) - 02.6.2013 
    1 miejsce, kat. 42kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Tallin Cup Estonia
    Talin (POLSKA) - 16.2.2013 
    3 miejsce, kat. 38kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
    Grand Prix Ostrava
    Ostrava (CZECHY) - 09.2.2013 , Zdjęcia
    udział, kat. 38kg, walki wygrane/przegrane: 1:2
    Turniej międzynarodowy na Słowacji
    Koszyce (SŁOWACJA) - 26.1.2013 , Zdjęcia
    1 miejsce, kat. 38kg, walki wygrane/przegrane: 4:1

    2012
    Turniej na Łotwie U11, U9
    Łotwa (Aluksne) - 16.12.2012 
    5 miejsce, kat. 38kg, walki wygrane/przegrane: 3:2
    Turniej na Łotwie U17, U15, U13
    Aluksne (Łotwa) - 15.12.2012 
    7 miejsce, kat. 38kg, walki wygrane/przegrane: 1:2
    Mikołajkowy Turniej Judo
    Ryś (POLSKA) - 01.12.2012 , Zdjęcia
    1 miejsce, kat. 39kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Slovak Open
    Galanta (SŁOWACJA) - 10.11.2012 
    1 miejsce, kat. 36kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Międzynarodowy Turniej z okazji Dnia Niepodległości
    Rembertów (POLSKA) - 04.11.2012 , Zdjęcia
    3 miejsce, kat. 36kg, walki wygrane/przegrane: 2:1
    VIII Białołęcki turniej judo im. Grzegorza Malika
    Warszawa (POLSKA) - 20.10.2012 
    1 miejsce, kat. 39kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Baltic Cup - Turniej Międzynarodowy U12
    Gdynia (POLSKA) - 15.9.2012 
    1 miejsce, kat. 36kg, walki wygrane/przegrane: 5:0
    Turniej międzynarodowy w Graz
    Graz (AUSTRIA) - 29.6.2012 , Zdjęcia
    5 miejsce, kat. 33kg, walki wygrane/przegrane: 3:2
    Turniej mięzynarodowy w Bochnii U13
    Bochnia (POLSKA) - 24.6.2012 
    7 miejsce, kat. 33kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
    Turniej mięzynarodowy w Bochnii U11,U15
    Bochnia (POLSKA) - 23.6.2012 
    7 miejsce, kat. 33kg, walki wygrane/przegrane: 3:2
    Turniej międzynarodowy na Litwie
    Elektranai (LITWA) - 17.6.2012 
    2 miejsce, kat. 34kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Tuzla Cup
    Berlin (NIEMCY) - 09.6.2012 
    7 miejsce, kat. 34kg, walki wygrane/przegrane: 3:2
    Turniej Międzynarodowy w Budapeszcie
    Budapeszt (WĘGRY) - 15.4.2012 
    1 miejsce, kat. 33kg, walki wygrane/przegrane: 5:0
    Turniej Międzynarodowy w Ljubljanie
    Ljubljana (SŁOWENIA) - 14.4.2012 
    3 miejsce, kat. 34kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
    Wielkopolski Turniej Międzynarodowy U13
    Suchy Las (POLSKA) - 17.3.2012 , Zdjęcia
    3 miejsce, kat. 33kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
    Wielkopolski Turniej Międzynarodowy U11
    Suchy Las (POLSKA) - 17.3.2012 , Zdjęcia
    1 miejsce, kat. 33kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Turniej dzieci na Gwardii
    Warszawa (POLSKA) - 10.3.2012 
    2 miejsce, kat. 33kg, walki wygrane/przegrane: 2:1
    Turniej dzieci młodszych na Gwardii
    Warszawa (POLSKA) - 10.3.2012 
    2 miejsce, kat. 34kg, walki wygrane/przegrane: 2:1
    Turniej Międzynarodowy w Spremberg.
    Niemcy (POLSKA) - 04.3.2012 , Zdjęcia
    1 miejsce, kat. 35kg, walki wygrane/przegrane: 3:0
    Tallin Cup
    Tallin (ESTONIA) - 26.2.2012 , Zdjęcia
    3 miejsce, kat. 34kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
    II Międzynarodowe Mistrzostwa Ziemi Krakowskiej
    Kraków (POLSKA) - 04.2.2012 
    1 miejsce, kat. 34kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Turniej międzynarodowy w Meeuwen w Belgii
    Meeuwen (BELGIA) - 08.1.2012 , Zdjęcia
    1 miejsce, kat. 34kg, walki wygrane/przegrane: 3:0
    Turniej międzynarodowy w Meeuwen w Belgii_2
    Meeuwen (BELGIA) - 08.1.2012 , Zdjęcia
    3 miejsce, kat. 34kg, walki wygrane/przegrane: 2:1

    2011
    Międzynarodowy Turniej Judo - Łotwa
    Aluksne (Łotwa) - 18.12.2011 , Zdjęcia
    5 miejsce, kat. 32kg, walki wygrane/przegrane: 2:4
    Kużnia Talentów
    Józefów (POLSKA) - 03.12.2011 
    3 miejsce, kat. 33,5kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
    Turniej dzieci w w Płocku
    Płock (POLSKA) - 27.11.2011 
    3 miejsce, kat. 33kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
    Memoriał Jigoro Kano
    Luboń (POLSKA) - 26.11.2011 
    1 miejsce, kat. 33kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Turniej dzieci na Gwardii
    Warszawa (POLSKA) - 20.11.2011 
    1 miejsce, kat. 34kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Turniej z okazji Święta Niepodległości
    Warszawa- Rembertów (POLSKA) - 05.11.2011 , Zdjęcia
    3 miejsce, kat. 33kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Białołęcki Turniej im.G.Malika - U11
    Warszawa (POLSKA) - 22.10.2011 
    3 miejsce, kat. 33kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
    Małe WJO - grupa zaawansowana
    Warszawa (POLSKA) - 24.9.2011 
    3 miejsce, kat. 33kg, walki wygrane/przegrane: 2:1
    IV liga Funny WOM - FINAŁ
    Warszawa (POLSKA) - 12.6.2011 
    1 miejsce, kat. 31,9kg, walki wygrane/przegrane: 5:0
    III Liga Funny Judo - rocznik 2001-2002 grupa A
    Warszawa (POLSKA) - 14.5.2011 
    5 miejsce, kat. 32kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
    Międzynarodowe Mistrzostwa Małopolski
    Kraków (POLSKA) - 09.4.2011 , Zdjęcia
    7 miejsce, kat. 32kg, walki wygrane/przegrane: 4:2
    II liga Funny WOM
    Warszawa (POLSKA) - 26.3.2011 
    1 miejsce, kat. 31kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Mistrzostwa UKS i PKS
    Warszawa (POLSKA) - 20.3.2011 , Zdjęcia
    3 miejsce, kat. 32,6kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
    Sprela Cup U13,U15,U17
    Spremberg (NIEMCY) - 06.3.2011 , Zdjęcia
    1 miejsce, kat. 29kg, walki wygrane/przegrane: 3:0
    Sprela Cup U11
    Spremberg (NIEMCY) - 05.3.2011 , Zdjęcia
    2 miejsce, kat. 32kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    I Liga funny judo
    Warszawa (POLSKA) - 30.1.2011 
    2 miejsce, kat. 29,3kg, walki wygrane/przegrane: 4:0

    2010
    Funny Judo z Mikołajem
    warszawa (POLSKA) - 12.12.2010 
    1 miejsce, kat. kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Kuźnia Młodych Talentów
    Józefów (POLSKA) - 05.12.2010 
    1 miejsce, kat. 30kg, walki wygrane/przegrane: 5:0
    Międzynarodowy turniej judo o puchar AZS Łódź
    Łódź (POLSKA) - 23.10.2010 
    2 miejsce, kat. kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
    Turniej Międzynarodowy w Graz
    Graz (AUSTRIA) - 04.7.2010 
    7 miejsce, kat. 28kg, walki wygrane/przegrane: 1:2
    Turniej Międzynarodowy w Bochni
    Bochnia (POLSKA) - 20.6.2010 , Zdjęcia
    3 miejsce, kat. 27kg, walki wygrane/przegrane: 2:1
    IV Liga Funny Judo
    Warszawa (POLSKA) - 13.6.2010 
    1 miejsce, kat. 28,9kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Turniej dzieci we Włocławku
    Włocłąwek (POLSKA) - 29.5.2010 
    1 miejsce, kat. 28kg, walki wygrane/przegrane: 3:0
    III liga funny WOM
    warszawa UKJ RYŚ (POLSKA) - 25.4.2010 
    1 miejsce, kat. 27,2kg, walki wygrane/przegrane: 0:0
    II liga funny judo
    Ząbki (POLSKA) - 20.3.2010 
    1 miejsce, kat. 26kg, walki wygrane/przegrane: 0:0
    Sprela Cup
    Spremberg (NIEMCY) - 07.3.2010 , Zdjęcia
    1 miejsce, kat. 26kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Turniej Międzynarodowy U11,U15 w Vocklabruck
    Vocklabruck (AUSTRIA) - 28.2.2010 
    5 miejsce, kat. 26kg, walki wygrane/przegrane: 1:2
    I Liga Funny Wom
    Marki (POLSKA) - 20.2.2010 
    1 miejsce, kat. kg, walki wygrane/przegrane: 0:0
    Turniej Funny Judo w Łazach
    Łazy (POLSKA) - 16.1.2010 , Zdjęcia
    2 miejsce, kat. 26kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Turniej Funny Judo w Łazach 2
    Łazy (POLSKA) - 16.1.2010 , Zdjęcia
    3 miejsce, kat. 27kg, walki wygrane/przegrane: 2:2

    2009
    Turniej Mikołajkowy - Ryś
    Warszawa (POLSKA) - 06.12.2009 
    2 miejsce, kat. 27kg, walki wygrane/przegrane: 4:2
    VIII Nadbałtycki Turniej Judo
    Gdynia (POLSKA) - 28-29.11.2009 , Zdjęcia
    7 miejsce, kat. 26kg, walki wygrane/przegrane: 3:2
    III Kuźnia Młodych Talentów
    Józefów (POLSKA) - 21.11.2009 , Zdjęcia
    2 miejsce, kat. 26kg, walki wygrane/przegrane: 5:1




    WARSAW JUDO OPEN
    Międzynarodowy Puchar Polski

    WJO


    INFORMACJE

    :: PARTNERZY
    :: ..
    © 1992-2018 Klub Judo Ryś