Klub Judo Ryś
powrót na stronę główną

Strona główna
Z a p i s y
Archiwum
Wyniki zawodników
Ranking klubowy
Historia klubu
Kadra
Nasi medaliści
Foto Galeria
Rysie na
Linki
Gdzie trenujemy
Kontakt
Dojazd AutoBUS

STREFA RODZICA
Logowanie

   Wyniki

Pawłowska Agata

rok urodzenia:2001
stopień judo:4 KYU
Największe osiągnięcia:
  • 1 miejsce, Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek - Bochnia '2015
  • 2 miejsce, Warsaw Judo Open U15 - Warszawa '2015

  • Statystyka zawodnika
    rok turnieje lokaty walki skutecznosć
    1. 2. 3. 4. 5. 7. wygr. przeg.
    2010 2 0 0 0 1 1 0 0 5 0%
    2011 9 0 2 4 1 2 0 13 17 43.33%
    2012 23 3 11 7 1 0 0 42 31 57.53%
    2013 21 9 3 4 0 2 1 54 17 76.06%
    2014 20 8 7 3 0 0 0 52 18 74.29%
    2015 15 8 3 1 0 1 1 47 9 83.93%
    2016 16 1 2 5 0 2 3 40 22 64.52%
    2017 12 1 2 4 0 3 0 28 14 66.67%
    2018 4 1 0 2 0 0 1 13 5 72.22%
    RAZEM: 122 31 30 30 3 11 6 289 138 67.68%


    Wszystkie osiągnięcia zawodnika

    2018
    Mistrzostwa Polski juniorów młodszych (OOM)
    Piła (POLSKA) - 01.6.2018 
    7 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
    Warszawska Olimpiada Młodzieży
    Warszawa (POLSKA) - 28.4.2018 
    1 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 2:1
    Puchar Polski (limity OOM)
    Szczyrk (POLSKA) - 15.4.2018 
    3 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
    Puchar Polski Jun Mł. - Turniej Wielkopolski
    Poznań (POLSKA) - 25.3.2018 
    3 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 5:1

    2017
    Drużynowe Mistrzostwa Polski Województw
    Warszawa (POLSKA) - 25.11.2017 
    5 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 1:1
    Puchar Europy Juniorów Młodszych
    Gyor (WĘGRY) - 18.11.2017 
    udział, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 0:2
    Puchar Polski jun mł kat B im J.Wiśniewskiego
    Bytom (POLSKA) - 04.11.2017 
    2 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Międzynarodowy Puchar Polski U17 - Oleśnica Cup
    Oleśnica (POLSKA) - 07.10.2017 
    2 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    XIX Warsaw Judo Open - U17
    Warszawa (POLSKA) - 30.9.2017 
    3 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
    XIX Warsaw Judo Open - U20
    Warszawa (POLSKA) - 30.9.2017 
    5 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
    Brno Cup - Puchar Czech
    Brno (CZECHY) - 17.9.2017 
    3 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Warszawska Olimpiada Młodzieży
    Warszawa (POLSKA) - 04.6.2017 
    3 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
    Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Mistrzostwa Polski juniorów młodszych)
    Gorzów Wielkopolski (POLSKA) - 06.5.2017 
    udział, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 0:1
    Budapest Cup
    Budapeszt (POLSKA) - 30.4.2017 
    3 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
    Eliminacje do OOM
    Wesoła (POLSKA) - 13.4.2017 
    1 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Otwarte Mistrzostwa Mazowsza jm
    Mysiadło (POLSKA) - 04.2.2017 
    5 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 2:1

    2016
    Puchar Łotwy w Aluksne U14,U16
    Aluksne (POLSKA) - 17.12.2016 
    3 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
    Puchar Polski Jun.Mł. kat C - Baltic Cup U17
    Gdynia (POLSKA) - 20.11.2016 
    3 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 5:1
    Koroska Open U16
    Slovenj Gradec (SŁOWENIA) - 13.11.2016 
    7 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
    Puchar Polski Jun.Mł. kat B - Memoriał J.Wiśniewskiego
    Bytom (POLSKA) - 05.11.2016 
    udział, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 0:1
    Puchar Polski Jun Mł kat.C - Memoriał Jigoro Kano
    Poznań (POLSKA) - 30.10.2016 
    7 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
    Puchar Polski Jun kat A - Warsaw Judo Open U20
    Warszawa (Polska) - 25.9.2016 
    udział, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 0:1
    Puchar Polski Jun Mł kat A - Warsaw Judo Open U17
    Warszawa (Polska) - 25.9.2016 
    udział, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 1:2
    Puchar Polski Jun. Mł. kat.C
    Opole (POLSKA) - 04.6.2016 
    3 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Mistrzostwa Polski Jun.Mł. (OOM)
    Elbląg (POLSKA) - 15.5.2016 
    2 miejsce, kat. 48kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
    Kyodai Cup
    Ryga (Łotwa) - 07.5.2016 
    1 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Budapest Kupa
    Budapeszt (WĘGRY) - 01.5.2016 
    5 miejsce, kat. 48kg, walki wygrane/przegrane: 3:2
    Eliminacje do MP jm (OOM)
    Warszawa (POLSKA) - 23.4.2016 
    2 miejsce, kat. 48kg, walki wygrane/przegrane: 2:1
    Puchar Polski Jun. Mł. kat.B (limity)
    Piła (POLSKA) - 10.4.2016 
    3 miejsce, kat. 48kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
    Puchar Polski Juniorów Młodszych kat.B
    Suchy Las (POLSKA) - 20.3.2016 
    7 miejsce, kat. 48kg, walki wygrane/przegrane: 3:2
    Warszawska Olimpiada Młodzieży U15,U18
    Warszawa (POLSKA) - 12.3.2016 
    5 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
    Otwarte Mistrzostwa Mazowsza jm
    Mysiadło (POLSKA) - 20.2.2016 
    3 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 3:1

    2015
    Koroska Open
    Slovenj Gradec (SŁOWENIA) - 15.11.2015 
    udział, kat. 48kg, walki wygrane/przegrane: 0:1
    Puchar Polski U17 w Luboniu
    Luboń (POLSKA) - 25.10.2015 
    2 miejsce, kat. 48kg, walki wygrane/przegrane: 3:2
    Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek
    Bochnia (POLSKA) - 04.10.2015 
    1 miejsce, kat. 48kg, walki wygrane/przegrane: 5:0
    Warsaw Judo Open U15
    Warszawa (POLSKA) - 27.9.2015 
    2 miejsce, kat. 48kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
    Warszawa (POLSKA) - 12.9.2015 
    1 miejsce, kat. 48kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Turniej Międzynarodowy w Venray
    Venray (POLSKA) - 30.5.2015 
    5 miejsce, kat. 48kg, walki wygrane/przegrane: 3:2
    Puchar Polski Młodzików w Łodzi
    Łódź (POLSKA) - 23.5.2015 
    2 miejsce, kat. 48kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Turniej Międzynarodowy w Rydze "Kyoday"
    Ryga (ŁOTWA) - 17.5.2015 
    1 miejsce, kat. 48kg, walki wygrane/przegrane: 2:0
    Budapest Kupa
    Budapeszt (WĘGRY) - 03.5.2015 
    7 miejsce, kat. 48kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Puchar Polski Młodzików - Wielkopolski MTJ
    Suchy Las (POLSKA) - 28.3.2015 
    1 miejsce, kat. 48kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Warszawska Olimpiada Młodzieży U15,U18
    Wesoła (POLSKA) - 22.3.2015 
    1 miejsce, kat. 48kg, walki wygrane/przegrane: 3:0
    TM młodzików w Białymstoku - East Judo Open
    Białystok (POLSKA) - 15.3.2015 
    1 miejsce, kat. 48kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Otwarte Mistrzostwa Jasła
    Jasło (POLSKA) - 07.3.2015 
    1 miejsce, kat. 48kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Mistrzostwa Mazowsza jun mł
    Warszawa (POLSKA) - 22.2.2015 
    1 miejsce, kat. 48kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Grand Prix Ostrava
    Ostrava (POLSKA) - 14.2.2015 
    3 miejsce, kat. 48kg, walki wygrane/przegrane: 2:1

    2014
    Turniej Mikołajkowy-Ryś
    Warszawa (POLSKA) - 13.12.2014 
    1 miejsce, kat. 44kg, walki wygrane/przegrane: 3:0
    Judo Baltic Cup U-14
    Gdynia (POLSKA) - 22.11.2014 
    1 miejsce, kat. 44kg, walki wygrane/przegrane: 3:0
    Turniej z okazji Dnia Niepodległośći
    Warszawa (POLSKA) - 11.11.2014 
    1 miejsce, kat. 44kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Turniej Międzynarodowy w Galancie
    Galanta (Słowacja) - 09.11.2014 
    2 miejsce, kat. 48kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Turniej międzynarodowy im.A.Laszuka U15
    Łapy (POLSKA) - 25.10.2014 
    1 miejsce, kat. 48kg, walki wygrane/przegrane: 3:0
    Turniej im. L.Piekarskiego
    Białystok (POLSKA) - 19.10.2014 
    1 miejsce, kat. 44kg, walki wygrane/przegrane: 3:0
    Grand Prix-Poważka Bystrica
    Poważka Bystrica (Słowacja) - 10.10.2014 
    2 miejsce, kat. 44kg, walki wygrane/przegrane: 3:2
    Warsaw Judo Open U14
    Warszawa (POLSKA) - 28.9.2014 
    2 miejsce, kat. 44kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
    Warszawa (POLSKA) - 13.9.2014 
    1 miejsce, kat. 48kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
    Żoliborz Cup
    Warszawa (POLSKA) - 07.6.2014 
    1 miejsce, kat. 44kg, walki wygrane/przegrane: 2:0
    Otwarte Mistrzostwa Małopolski Młodzików
    Bochnia (POLSKA) - 01.6.2014 
    3 miejsce, kat. 48kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
    Budapest Kupa 2014
    Budapeszt (WĘGRY) - 04.5.2014 
    udział, kat. 44kg, walki wygrane/przegrane: 0:2
    Mistrzostwa dzieci i młodzików w Toruniu
    Toruń (POLSKA) - 05.4.2014 
    1 miejsce, kat. 45kg, walki wygrane/przegrane: 2:0
    Mistrzostwa Polski Młodzików
    Luboń (POLSKA) - 30.3.2014 , Zdjęcia
    udział, kat. 44kg, walki wygrane/przegrane: 0:2
    Puchar Polski Młodzików w Suchym Lesie
    Suchy Las (POLSKA) - 22.3.2014 
    3 miejsce, kat. 44kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Mistrzostwa woj. podlaskiego
    Białystok (POLSKA) - 15.3.2014 
    2 miejsce, kat. 44kg, walki wygrane/przegrane: 3:2
    Międzynarodowe Mistrzostwa Jasła
    Jasło (POLSKA) - 08.3.2014 
    2 miejsce, kat. 44kg, walki wygrane/przegrane: 2:1
    Turniej Rankingowy Dzieci i Młodzików w Łazach
    Mysiadło (POLSKA) - 08.2.2014 
    2 miejsce, kat. kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Turniej na Łotwie - Saulkrasti
    Saulkrasti (Łotwa) - 02.2.2014 
    2 miejsce, kat. 44kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Otwarte Mistrzostwa Milanówka
    Milanówek (POLSKA) - 25.1.2014 
    3 miejsce, kat. 44kg, walki wygrane/przegrane: 3:1

    2013
    Turniej Gwiazdkowy
    Stara Miłosna (POLSKA) - 08.12.2013 
    2 miejsce, kat. 44kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Małe WJO U12
    Warszawa (POLSKA) - 30.11.2013 
    1 miejsce, kat. 44kg, walki wygrane/przegrane: 5:0
    VII Ogólnopolski Turniej Judo Sensei Płock
    Płock (POLSKA) - 16.11.2013 
    1 miejsce, kat. 43kg, walki wygrane/przegrane: 3:0
    Slovak Open U13, U15
    Galanta (SŁOWACJA) - 09.11.2013 
    5 miejsce, kat. 40kg, walki wygrane/przegrane: 2:1
    Turniej międzynarodowy im. Laszuka U14
    Łapy (POLSKA) - 26.10.2013 
    1 miejsce, kat. 42kg, walki wygrane/przegrane: 2:0
    Białołęcki Turniej im.G.Malika
    Warszawa (POLSKA) - 19.10.2013 
    3 miejsce, kat. 44kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
    X MVC POVAŽSKÁ BYSTRICA
    POVAŽSKÁ BYSTRICA (Słowacja ) - 12.10.2013 
    1 miejsce, kat. 44kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Puchar Polski U14 - Warsaw Judo Open
    Warszawa (POLSKA) - 28.9.2013 
    udział, kat. 40kg, walki wygrane/przegrane: 0:2
    Baltic Cup - Otwarty Puchar Polski U14
    Gdynia (POLSKA) - 21.9.2013 
    3 miejsce, kat. 44kg, walki wygrane/przegrane: 2:1
    Grand Prix Mysłowice
    Mysłowice (POLSKA) - 15.9.2013 
    2 miejsce, kat. 42kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Turniej Międzynarodowy-Austria(Graz)
    Graz (Austia) - 30.6.2013 
    udział, kat. 40kg, walki wygrane/przegrane: 0:1
    Międzynarodowy turniej-Bochnia
    Bochnia (POLSKA) - 22.6.2013 
    7 miejsce, kat. 40kg, walki wygrane/przegrane: 1:2
    Żoliborz Cup
    Warszawa (POLSKA) - 08.6.2013 
    1 miejsce, kat. 40kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Turniej z okazji dnia dziecka Włocławek.
    Włocławek (POLSKA) - 02.6.2013 
    1 miejsce, kat. 40kg, walki wygrane/przegrane: 3:0
    VI-Otwarte Mistrzostwa Wysokiego Mazowieckiego
    Wysokie Mazowieckie (POLSKA) - 11.5.2013 
    2 miejsce, kat. 42kg, walki wygrane/przegrane: 2:1
    Międzynarodowy turniej Grodzisk-Mazowiecki
    Grodzisk-Mazowiecki (POLSKA) - 28.4.2013 
    1 miejsce, kat. 42kg, walki wygrane/przegrane: 2:0
    Mistrzostwa Warszawy im.Jana Ślawskiego
    Wesoła (POLSKA) - 06.4.2013 
    1 miejsce, kat. 40kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Zawody z Białymstoku
    Białystok (POLSKA) - 23.3.2013 
    1 miejsce, kat. 40kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Zawody w Łowiczu
    Łowicz (POLSKA) - 19.3.2013 
    5 miejsce, kat. 36kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
    Otwarte Mistrzostwa Skaryszewa
    Skaryszew (POLSKA) - 24.2.2013 
    3 miejsce, kat. 42kg, walki wygrane/przegrane: 3:2
    Międzynarodowy turniej dzieci i funny w Łazach
    Łazy (POLSKA) - 17.2.2013 
    3 miejsce, kat. 40kg, walki wygrane/przegrane: 3:1

    2012
    Turniej mikołajkowy na Szanajcy
    WARSZAWA (POLSKA) - 11.12.2012 
    2 miejsce, kat. 40kg, walki wygrane/przegrane: 1:1
    Mikołajkowy Turniej Judo
    Ryś (POLSKA) - 01.12.2012 , Zdjęcia
    2 miejsce, kat. 40kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Ogólnopolski Turniej Judo w Sochaczewie
    Sochaczew (POLSKA) - 17.11.2012 
    3 miejsce, kat. 40kg, walki wygrane/przegrane: 2:1
    Slovak Open
    Galanta (SŁOWACJA) - 10.11.2012 
    4 miejsce, kat. 40kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
    Międzynarodowy Turniej z okazji Dnia Niepodległości
    Rembertów (POLSKA) - 04.11.2012 , Zdjęcia
    2 miejsce, kat. 40kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    IV Memoriał Jigoro Kano w Opalenicy
    Opalenica (POLSKA) - 27.10.2012 
    2 miejsce, kat. 40kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    VIII Białołęcki turniej judo im. Grzegorza Malika
    Warszawa (POLSKA) - 20.10.2012 
    3 miejsce, kat. 40kg, walki wygrane/przegrane: 1:2
    XIV Edycja Ligi Szkolnej Judo Dzieci Łódź
    Łódź (POLSKA) - 14.10.2012 
    1 miejsce, kat. 38kg, walki wygrane/przegrane: 2:0
    Zawody judo w Brwinowie
    Brwinów (POLSKA) - 29.9.2012 
    2 miejsce, kat. 39kg, walki wygrane/przegrane: 1:1
    Międzynarodowy Turniej judo w Wolbromiu
    Wolbrom (POLSKA) - 17.9.2012 
    1 miejsce, kat. 35kg, walki wygrane/przegrane: 1:0
    Turniej mięzynarodowy w Bochnii U13
    Bochnia (POLSKA) - 24.6.2012 
    3 miejsce, kat. 40kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
    Turniej w Włocławku
    Włocławek (POLSKA) - 12.6.2012 
    2 miejsce, kat. 39kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
    Grand Prix Mazowsza
    Warszawa (POLSKA) - 09.6.2012 
    2 miejsce, kat. 36kg, walki wygrane/przegrane: 1:1
    Turniej judo w Mławie kat. mężczyzn
    Mława (POLSKA) - 02.6.2012 
    3 miejsce, kat. 36kg, walki wygrane/przegrane: 2:1
    Turniej judo w Mławie kat. dziewcząt
    Mława (POLSKA) - 02.6.2012 
    3 miejsce, kat. 40kg, walki wygrane/przegrane: 1:3
    Zawody w Lublinie
    Lublin (POLSKA) - 20.5.2012 
    2 miejsce, kat. 36kg, walki wygrane/przegrane: 1:1
    Turniej dzieci w Wysokim Mazowieckim
    Wysokie Mazowieckie (POLSKA) - 17.5.2012 
    1 miejsce, kat. 36kg, walki wygrane/przegrane: 3:0
    Turniej dzieci w Wysokim Mazowieckim
    Wysokie Mazowieckie (POLSKA) - 17.5.2012 
    2 miejsce, kat. 30kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Mistrzostwa Warszawy Dzieci
    Warszawa (POLSKA) - 17.3.2012 
    2 miejsce, kat. 36kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
    Turniej dzieci na Gwardii
    Warszawa (POLSKA) - 10.3.2012 
    3 miejsce, kat. 35kg, walki wygrane/przegrane: 2:1
    Turniej Międzynarodowy w Spremberg.
    Niemcy (POLSKA) - 04.3.2012 , Zdjęcia
    udział, kat. 36kg, walki wygrane/przegrane: 0:4
    Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci i Młodzików–Kaczory
    Piła (POLSKA) - 20.2.2012 
    3 miejsce, kat. 39kg, walki wygrane/przegrane: 0:2
    Grand Prix Mazowsza
    Łazy (POLSKA) - 12.2.2012 
    2 miejsce, kat. 36kg, walki wygrane/przegrane: 4:1

    2011
    Mikołajkowy turniej judo U12
    Warszawa (POLSKA) - 14.12.2011 
    5 miejsce, kat. 35kg, walki wygrane/przegrane: 1:2
    Kużnia Talentów
    Józefów (POLSKA) - 03.12.2011 
    3 miejsce, kat. 37,5kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
    Białołęcki Turniej im.G.Malika - U11
    Warszawa (POLSKA) - 22.10.2011 
    3 miejsce, kat. 33kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Małe WJO - grupa nie zaawansowana
    Warszawa (POLSKA) - 24.9.2011 
    3 miejsce, kat. 35kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
    IV liga Funny WOM - FINAŁ
    Warszawa (POLSKA) - 12.6.2011 
    2 miejsce, kat. 31,4kg, walki wygrane/przegrane: 2:1
    III Liga Funny Judo - rocznik 2001-2002 grupa B
    Warszawa (POLSKA) - 14.5.2011 
    2 miejsce, kat. 29kg, walki wygrane/przegrane: 1:1
    II liga Funny WOM
    Warszawa (POLSKA) - 26.3.2011 
    4 miejsce, kat. 30.30kg, walki wygrane/przegrane: 1:2
    Mistrzostwa UKS i PKS
    Warszawa (POLSKA) - 20.3.2011 , Zdjęcia
    3 miejsce, kat. 30kg, walki wygrane/przegrane: 1:2
    I Liga funny judo
    Warszawa (POLSKA) - 30.1.2011 
    5 miejsce, kat. 30,4kg, walki wygrane/przegrane: 0:4

    2010
    Funny Judo z Mikołajem
    warszawa (POLSKA) - 12.12.2010 
    4 miejsce, kat. kg, walki wygrane/przegrane: 0:3
    Międzynarodowy turniej judo o puchar AZS Łódź
    Łódź (POLSKA) - 23.10.2010 
    5 miejsce, kat. kg, walki wygrane/przegrane: 0:2




    WARSAW JUDO OPEN
    Międzynarodowy Puchar Polski

    WJO


    INFORMACJE

    :: RODO
    :: PARTNERZY
    :: ..
    © 1992-2018 Klub Judo Ryś