Uczniowski Klub Judo Ryś
powrót na stronę główną

Strona główna
Z a p i s y
Archiwum
Wyniki zawodników
Historia klubu
Trenerzy
Nasi medaliści
Foto Galeria
Filmy o rysiach
Linki
Gdzie trenujemy
Kontakt
Dojazd

STREFA RODZICA

Logowanie

   Największe osiągnięcia

Największe osiągnięcia
naszych zawodników

(kolejność alfabetyczna)
 ,
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek, Bochnia '2015
1 miejsce, kat. 46 kg.
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek, Bochnia '2015
1 miejsce, kat. 48 kg.
Mistrzostwa Polski Młodzików, Opole '2016
1 miejsce, kat. 55 kg.
Mistrzostwa Polski Młodzików, Opole '2016
1 miejsce, kat. 60 kg.
Mistrzostwa Polski Młodzików, Opole '2016
3 miejsce, kat. 60 kg.
 ,
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek, Bochnia '2015
1 miejsce, kat. 46 kg.
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek, Bochnia '2015
1 miejsce, kat. 48 kg.
Mistrzostwa Polski Młodzików, Opole '2016
1 miejsce, kat. 55 kg.
Mistrzostwa Polski Młodzików, Opole '2016
1 miejsce, kat. 60 kg.
Mistrzostwa Polski Młodzików, Opole '2016
3 miejsce, kat. 60 kg.
 ,
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek, Bochnia '2015
1 miejsce, kat. 46 kg.
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek, Bochnia '2015
1 miejsce, kat. 48 kg.
Mistrzostwa Polski Młodzików, Opole '2016
1 miejsce, kat. 55 kg.
Mistrzostwa Polski Młodzików, Opole '2016
1 miejsce, kat. 60 kg.
Mistrzostwa Polski Młodzików, Opole '2016
3 miejsce, kat. 60 kg.
 ,
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek, Bochnia '2015
1 miejsce, kat. 46 kg.
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek, Bochnia '2015
1 miejsce, kat. 48 kg.
Mistrzostwa Polski Młodzików, Opole '2016
1 miejsce, kat. 55 kg.
Mistrzostwa Polski Młodzików, Opole '2016
1 miejsce, kat. 60 kg.
Mistrzostwa Polski Młodzików, Opole '2016
3 miejsce, kat. 60 kg.
Adamiec Tomasz, Krulik
Puchar Świata Warszawa, Warszawa '2002
2 miejsce, kat. 66 kg.
Uniwersjada, Daegu '2003
5 miejsce, kat. 66 kg.
Mistrzostwa Świata juniorów, Naebul '2000
3 miejsce, kat. 66 kg.
Mistrzostwa Europy Modzieżowców U23, Ljubljana '2004
3 miejsce, kat. 66 kg.
Super Puchar Świata, Hamburg '2005
5 miejsce, kat. 66 kg.
Puchar Świata (Turniej Warszawski), Warszawa '2005
1 miejsce, kat. 66 kg.
Mistrzostwa Europy Seniorów, Belgrad '2007
3 miejsce, kat. 66 kg.
Super Puchar Świata Seniorów FRA, Paryż '2008
5 miejsce, kat. 66 kg.
Puchar Świata Seniorów w Austrii, Wiedeń '2008
3 miejsce, kat. 66 kg.
Igrzyska Olimpijskie, Pekin '2008
0 miejsce, kat. 66 kg.
Mistrzostwa Polski Seniorów, Koszalin '2010
1 miejsce, kat. 73 kg.
Puchar Świata - VEN, Purto la Cruz '2011
1 miejsce, kat. 73 kg.
Igrzyska Olimpijskie, Londyn '2012
0 miejsce, kat. 73 kg.
Bonsignori Sena,
Mistrzostwa Polski Młodzików, Piła '2006
2 miejsce, kat. 57 kg.
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (OOM), Opole '2007
2 miejsce, kat. 57 kg.
Czyż Adam, Czyżu
Mistrzostwa Polski Młodzików, Wrocław '2004
1 miejsce, kat. 42 kg.
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Szczytno '2006
3 miejsce, kat. 50 kg.
Mistrzostwa Polski Seniorów, Koszalin '2010
3 miejsce, kat. 73 kg.
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, Mława '2011
2 miejsce, kat. 73 kg.
Mistrzostwa Polski Seniorów, Poznań '2012
3 miejsce, kat. 81 kg.
Głuszyk Tomasz, Głuchy
OTK młodzieżowców, Gdańsk '2005
3 miejsce, kat. 60 kg.
Puchar Polski Seniorów, Opole '2006
3 miejsce, kat. 60 kg.
Puchar Polski Młodzieży, Wrocław '2007
1 miejsce, kat. 60 kg.
Mistrzostwa Polski Juniorów, Rybnik '2007
3 miejsce, kat. 60 kg.
 Irek Marcin,
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, Wrocław '2008
2 miejsce, kat. 60 kg.
Jałbrzykowski Adam, Jałber
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Szczytno '2006
2 miejsce, kat. 46 kg.
Mistrzostwa Polski Juniorów, Wrocław '2008
1 miejsce, kat. 55 kg.
Puchar Świata Juniorów, Litwa, Kowno '2008
1 miejsce, kat. 55 kg.
Mistrzostwa Polski Juniorów, Opole '2009
3 miejsce, kat. 66 kg.
Jałbrzykowski Paweł, Jałbrzyś
Mistrzostwa Polski Juniorów, Jastrzębie Zdrój '2006
1 miejsce, kat. 55 kg.
Puchar Polski Seniorów, Opole '2007
1 miejsce, kat. 60 kg.
Mistrzostwa Polski Juniorów, Rybnik '2007
1 miejsce, kat. 60 kg.
Puchar Świata Juniorów - Cetniewo, Cetniewo '2007
5 miejsce, kat. 60 kg.
Puchar Polski Seniorów, Warszawa '2008
1 miejsce, kat. 60 kg.
Puchar Polski Seniorów, Wrocław '2008
1 miejsce, kat. 60 kg.
Kalisiak Maciej, Kali
Mistrzostwa Polski młodzików, Jastrzębie '2002
3 miejsce, kat. 66 kg.
Kiełbasiński Łukasz, Kiełbasa
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (OOM), Opole '2007
2 miejsce, kat. 46 kg.
Puchar Europy jm GER, Berlin '2008
2 miejsce, kat. 50 kg.
Puchar Europy jm POL, Szczyrk '2008
3 miejsce, kat. 50 kg.
Mistrzostwa Europy Juniorów Młodszych, Sarajewo '2008
3 miejsce, kat. 50 kg.
Mistrzostwa Polski Juniorów, Opole '2009
3 miejsce, kat. 55 kg.
Mistrzostwa Świata Juniorów, Paryż '2009
3 miejsce, kat. 55 kg.
Mistrzostwa Polski Seniorów, Koszalin '2010
3 miejsce, kat. 60 kg.
Mistrzostwa Polski Juniorów, Wrocław '2011
1 miejsce, kat. 60 kg.
Puchar Świata BLR, Mińsk '2012
3 miejsce, kat. 60 kg.
Mistrzostwa Polski Seniorów, Poznań '2012
1 miejsce, kat. 60 kg.
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, Wrocław '2013
1 miejsce, kat. 60 kg.
Kowalski Marcin, Kowal
Puchar Europy jm Szczyrk, Szczyrk '2004
1 miejsce, kat. 66 kg.
Puchar Świata Juniorów w Lyon, Lyon '2006
5 miejsce, kat. 73 kg.
Mistrzostwa Polski Seniorów, Gdańsk '2006
3 miejsce, kat. 73 kg.
Mistrzostwa Polski Juniorów, Rybnik '2007
3 miejsce, kat. 73 kg.
Puchar Świata Juniorów - Cetniewo, Cetniewo '2006
5 miejsce, kat. 73 kg.
Kozaczyńska Agata,
Puchar Polski juniorów młodszych, Olsztyn '2007
3 miejsce, kat. 40 kg.
Mistrzostwa Polski Młodzików, Opole '2007
3 miejsce, kat. 40 kg.
Krzywosz Paweł, Krzywy
Mistrzostwa Polski Młodzików, Wrocław '2004
1 miejsce, kat. 38 kg.
Mistrzostwa Polski Młodzików, Szczyrk '2005
2 miejsce, kat. 46 kg.
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (OOM), Opole '2007
1 miejsce, kat. 55 kg.
Kuckowski Igor, Kucyk
Mistrzostwa Polski Młodzików, Bochnia '2013
1 miejsce, kat. 50 kg.
Kurkiewicz Bartosz, Kurczak Mały
Mistrzostwa Polski Młodzików, Piła '2006
2 miejsce, kat. 55 kg.
Turniej Międzynarodowy kat.A jm w Jicinie, Jicin '2007
3 miejsce, kat. 60 kg.
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (OOM), Głogów '2008
1 miejsce, kat. 66 kg.
Mistrzostwa Polski Juniorów, Wrocław '2011
1 miejsce, kat. 81 kg.
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, Wrocław '2013
3 miejsce, kat. 81 kg.
Kurkiewicz Jakub, Kurek
Mistrzostwa Polski Juniorów, Jastrzębie Zdrój '2006
3 miejsce, kat. 73 kg.
Puchar Świata Juniorów w Lyon, Lyon '2006
3 miejsce, kat. 73 kg.
Mistrzostwa Europy Juniorów, Talinn '2006
5 miejsce, kat. 73 kg.
Puchar Świata Juniorów - Cetniewo, Cetniewo '2006
5 miejsce, kat. 73 kg.
Kurkiewicz Piotr, Kurek
Puchar Świata Juniorów - Litwa, Wilno '2007
1 miejsce, kat. 73 kg.
Mistrzostwa Polski Juniorów, Rybnik '2007
2 miejsce, kat. 73 kg.
Mistrzostwa Polski Seniorów, Warszawa '2007
3 miejsce, kat. 73 kg.
Mistrzostwa Europy Juniorów, Praga '2007
5 miejsce, kat. 73 kg.
Puchar Świata Juniorów - Cetniewo, Cetniewo '2007
3 miejsce, kat. 73 kg.
Mistrzostwa Polski Juniorów, Wrocław '2008
1 miejsce, kat. 73 kg.
Puchar Świata Juniorów RUS, St.Petersburg '2008
2 miejsce, kat. 73 kg.
Puchar Świata Juniorów FRA, Lyon '2008
1 miejsce, kat. 73 kg.
Puchar Polski Seniorów, Wrocław '2008
1 miejsce, kat. 71 kg.
Mistrzostwa Polski Seniorów, Bielsko-Biała '2008
2 miejsce, kat. 73 kg.
Mistrzostwa Europy Juniorów, Warszawa '2008
1 miejsce, kat. 73 kg.
Mistrzostwa Polski Seniorów, Koszalin '2010
2 miejsce, kat. 73 kg.
Mistrzostwa Polski Seniorów, Opole '2011
1 miejsce, kat. 73 kg.
Mistrzostwa Europy Młodzieżowców, Tyumen '2011
3 miejsce, kat. 73 kg.
Łabucki Maciej, Łabuc
Mistrzostwa Polski Młodzików, Bytom '2003
3 miejsce, kat. +81 kg.
TM A jm w Strasbourgu, Strasbourg '2004
2 miejsce, kat. 90 kg.
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, Mława '2011
3 miejsce, kat. +100 kg.
 Malewski Mikołaj,
Mistrzostwa Polski Młodzików, Bytom '2003
3 miejsce, kat. 66 kg.
Morka Ksawery,
Mistrzostwa Polski Młodzików, Piła '2009
1 miejsce, kat. 50 kg.
Mistrzostwa Polski Młodzików, Kórnik '2010
1 miejsce, kat. 55 kg.
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych OOM, Bochnia '2012
3 miejsce, kat. 60 kg.
Mistrzostawa Polski Juniorów Młodszych OOM, Łódź '2013
3 miejsce, kat. 66 kg.
Owsianko Adam, Pumba
Mistrzostwa Polski Młodzików, Szczyrk '2005
3 miejsce, kat. 81 kg.
Paszyńska Dorota,
Mistrzostwa Polski młodziczek, Bytom '2001
1 miejsce, kat. 36 kg.
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (MP jm), Ostrowiec Św. '2003
2 miejsce, kat. 40 kg.
Piotrowski Patryk,
Mistrzostwa Polski Młodzików, Piła '2006
3 miejsce, kat. 38 kg.
Puchar Polski juniorów młodszych, Olsztyn '2007
3 miejsce, kat. 46 kg.
Rowicki Mariusz, Rowek
Mistrzostwa Europy juniorów mł., Murcia '2001
12 miejsce, kat. 50 kg.
Mistrzostwa Polski Seniorów, Opole '2005
2 miejsce, kat. 60 kg.
Mistrzostwa Polski Seniorów, Gdańsk '2006
1 miejsce, kat. 60 kg.
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, Wrocław '2006
1 miejsce, kat. 60 kg.
Mistrzostwa Polski Seniorów, Warszawa '2007
3 miejsce, kat. 60 kg.
Rudzki Łukasz,
Mistrzostwa Polski Młodzików, Sobótka '2008
2 miejsce, kat. 60 kg.
Rybicki Paweł, Rybka
Mistrzostwa Polski Młodzików, Sobótka '2008
1 miejsce, kat. 38 kg.
Salamon Daniel,
Mistrzostwa Polski Młodzików, Bytom '2011
3 miejsce, kat. 66 kg.
Stańczak Piotr, Stanik
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, Łowicz '2003
2 miejsce, kat. 90 kg.
OTK młodzieżowców, Gdańsk '2003
3 miejsce, kat. 81 kg.
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, Opole '2004
3 miejsce, kat. 90 kg.
OTK seniorów, Warszawa, Warszawa '2004
3 miejsce, kat. 90 kg.
Staśkiewicz Tomasz, Stach
Mistrzostwa Polski młodzików, Jastrzębie '2002
2 miejsce, kat. 55 kg.
Mistrzostwa Polski młodzików, Wrocław '2001
3 miejsce, kat. 50 kg.
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (MP jm), Poznań '2004
3 miejsce, kat. 60 kg.
Mistrzostwa Polski Juniorów, Rybnik '2007
3 miejsce, kat. 66 kg.
Surdej Michał, Surdi
Mistrzostwa Polski młodzików, Jastrzębie '2002
2 miejsce, kat. 50 kg.
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (MP jm), Ostrowiec Św. '2003
3 miejsce, kat. 55 kg.
Szczepaniak Jarosław, Szczepan
Mistrzostwa Polski młodzików, Jastrzębie '2002
1 miejsce, kat. 42 kg.
Mistrzostwa Polski Młodzików, Bytom '2003
3 miejsce, kat. 50 kg.
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (MP jm), Poznań '2004
1 miejsce, kat. 50 kg.
TM A jm w Strasbourgu, Strasbourg '2004
3 miejsce, kat. 55 kg.
Puchar Europy jm Szczyrk, Szczyrk '2005
3 miejsce, kat. 55 kg.
Mistrzostwa Polski Juniorów, Wrocław '2008
2 miejsce, kat. 73 kg.
Puchar Świata Juniorów, Litwa, Kowno '2008
1 miejsce, kat. 73 kg.
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, Luboń '2010
2 miejsce, kat. 81 kg.
Mistrzostwa Polski Seniorów, Opole '2011
3 miejsce, kat. 81 kg.
Waszkiewicz Zbigniew, Zbych
Mistrzostwa Polski Młodzików, Szczyrk '2005
2 miejsce, kat. 73 kg.
Mistrzostwa Polski Juniorów, Opole '2009
3 miejsce, kat. 81 kg.
Wieliczko Grzegorz, Pigwa
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, Łowicz '2003
2 miejsce, kat. 73 kg.
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Poznań '1998
3 miejsce, kat. 55 kg.
Zieliński Artur, Zielarek
Mistrzostwa Polski juniorów, Rybnik '2003
3 miejsce, kat. 100 kg.
OTK młodzieżowców, Gdańsk '2004
1 miejsce, kat. 100 kg.




WARSAW JUDO OPEN
Międzynarodowy Puchar Polski




INFORMACJE

:: PARTNERZY
:: PARTNERZY
:: ..
© 1992-2016 Uczniowski Klub Judo Ryś