Klub Judo Ryś
powrót na stronę główną

Strona główna
Z a p i s y
Archiwum
Wyniki zawodników
Ranking klubowy
Historia klubu
Kadra
Nasi medaliści
Foto Galeria
Rysie na
Linki
Gdzie trenujemy
Kontakt
Dojazd AutoBUS

STREFA RODZICA
Logowanie

   Wyniki

Kondzielski Kornel
kondziel

rok urodzenia:2002
stopień judo:4 KYU
Największe osiągnięcia:
  • 3 miejsce, Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Mistrzostwa Polski juniorów młodszych) - Gorzów Wielkopolski '2017

  • Statystyka zawodnika
    rok turnieje lokaty walki skutecznosć
    1. 2. 3. 4. 5. 7. wygr. przeg.
    2009 1 0 0 0 0 1 0 1 2 33.33%
    2010 5 0 0 1 2 1 0 2 7 22.22%
    2011 5 0 1 2 0 0 0 6 8 42.86%
    2012 7 1 0 0 0 1 2 8 11 42.11%
    2013 8 0 0 2 0 0 2 7 15 31.82%
    2014 2 0 0 0 0 0 1 2 3 40%
    2015 5 0 0 0 0 1 0 1 9 10%
    2016 11 0 0 3 0 1 1 16 16 50%
    2017 7 0 0 2 0 1 1 14 12 53.85%
    RAZEM: 51 1 1 10 2 6 7 57 83 40.71%


    Wszystkie osiągnięcia zawodnika

    2017
    Koroska Open
    Slovenj Gradec (SŁOWENIA) - 05.11.2017 
    udział, kat. 55kg, walki wygrane/przegrane: 1:1
    Międzynarodowy Puchar Polski U17 - Oleśnica Cup
    Oleśnica (POLSKA) - 07.10.2017 
    9 miejsce, kat. 55kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
    XIX Warsaw Judo Open - U17
    Warszawa (POLSKA) - 30.9.2017 
    udział, kat. 55kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
    Warszawska Olimpiada Młodzieży
    Warszawa (POLSKA) - 04.6.2017 
    5 miejsce, kat. 55kg, walki wygrane/przegrane: 1:2
    Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Mistrzostwa Polski juniorów młodszych)
    Gorzów Wielkopolski (POLSKA) - 06.5.2017 
    3 miejsce, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
    Budapest Cup
    Budapeszt (POLSKA) - 30.4.2017 
    7 miejsce, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 3:2
    Eliminacje do OOM
    Wesoła (POLSKA) - 13.4.2017 
    3 miejsce, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 1:2

    2016
    Puchar Łotwy w Aluksne U14,U16
    Aluksne (POLSKA) - 17.12.2016 
    3 miejsce, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Puchar Polski młodz. kat C - Baltic Cup U15
    Gdynia (POLSKA) - 20.11.2016 
    5 miejsce, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 3:2
    Koroska Open U16
    Slovenj Gradec (SŁOWENIA) - 13.11.2016 
    udział, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 0:1
    Mistrzostwa Polski Młodzików
    Opole (POLSKA) - 09.10.2016 
    udział, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 0:2
    Puchar Polski młodz. kat A - Warsaw Judo Open U15
    Warszawa (POLSKA) - 25.9.2016 
    udział, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 0:1
    Puchar Czech - Brno Cup
    Brno (POLSKA) - 11.9.2016 
    udział, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 0:1
    Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
    Warszawa (POLSKA) - 10.9.2016 
    3 miejsce, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Żoliborz Cup
    Warszawa (POLSKA) - 11.6.2016 
    3 miejsce, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
    Turniej Międzynarodowy w Venray U15
    Venray (HOLANDIA) - 04.6.2016 
    7 miejsce, kat. 46kg, walki wygrane/przegrane: 3:2
    Budapest Kupa
    Budapeszt (WĘGRY) - 01.5.2016 
    udział, kat. 45kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
    Puchar Czech U15
    Ostrava (CZECHY) - 20.2.2016 
    udział, kat. 46kg, walki wygrane/przegrane: 0:1

    2015
    Puchar Polski U15 w Luboniu
    Luboń (POLSKA) - 25.10.2015 
    udział, kat. 46kg, walki wygrane/przegrane: 0:1
    Turniej międzynarodowy im.L.Piekarskiego
    Białystok (POLSKA) - 17.10.2015 
    udział, kat. 46kg, walki wygrane/przegrane: 0:1
    Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
    Warszawa (POLSKA) - 12.9.2015 
    udział, kat. 46kg, walki wygrane/przegrane: 0:2
    Warszawska Olimpiada Młodzieży U15,U18
    Wesoła (POLSKA) - 22.3.2015 
    udział, kat. 42kg, walki wygrane/przegrane: 0:3
    TM młodzików w Białymstoku - East Judo Open
    Białystok (POLSKA) - 15.3.2015 
    5 miejsce, kat. 42kg, walki wygrane/przegrane: 1:2

    2014
    Memoriał Grzegorza Malika
    Białołęka (POLSKA) - 18.10.2014 
    udział, kat. 36kg, walki wygrane/przegrane: 0:1
    Otwarte Mistrzostwa Warszawy im. Jana Ślawskiego
    Wesoła (POLSKA) - 16.3.2014 
    7 miejsce, kat. 36kg, walki wygrane/przegrane: 2:2

    2013
    Małe WJO U12
    Warszawa (POLSKA) - 30.11.2013 
    udział, kat. 36kg, walki wygrane/przegrane: 0:1
    VII Ogólnopolski Turniej Judo Sensei Płock
    Płock (POLSKA) - 16.11.2013 
    3 miejsce, kat. 36kg, walki wygrane/przegrane: 0:2
    Białołęcki Turniej im.G.Malika
    Warszawa (POLSKA) - 19.10.2013 
    7 miejsce, kat. 33kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
    Żoliborz Cup
    Warszawa (POLSKA) - 08.6.2013 
    udział, kat. 36kg, walki wygrane/przegrane: 0:2
    Międzynarodowy turniej Grodzisk-Mazowiecki
    Grodzisk-Mazowiecki (POLSKA) - 28.4.2013 
    udział, kat. 33kg, walki wygrane/przegrane: 0:1
    Mistrzostwa Warszawy im.Jana Ślawskiego
    Wesoła (POLSKA) - 06.4.2013 
    udział, kat. 33kg, walki wygrane/przegrane: 0:2
    Zawody z Białymstoku
    Białystok (POLSKA) - 23.3.2013 
    7 miejsce, kat. 32kg, walki wygrane/przegrane: 0:2
    Zawody w Łowiczu
    Łowicz (POLSKA) - 19.3.2013 
    3 miejsce, kat. 27kg, walki wygrane/przegrane: 5:3

    2012
    Turniej mikołajkowy na Szanajcy
    WARSZAWA (POLSKA) - 11.12.2012 
    udział, kat. 33kg, walki wygrane/przegrane: 0:1
    Międzynarodowy Turniej z okazji Dnia Niepodległości
    Rembertów (POLSKA) - 04.11.2012 , Zdjęcia
    5 miejsce, kat. 33kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
    Małe Warsaw Judo Open
    Warszawa (POLSKA) - 29.10.2012 , Zdjęcia
    7 miejsce, kat. 33kg, walki wygrane/przegrane: 0:2
    VIII Białołęcki turniej judo im. Grzegorza Malika
    Warszawa (POLSKA) - 20.10.2012 
    7 miejsce, kat. 33kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
    III Liga Funny WOM 2002-3 grupa B
    Warszawa (POLSKA) - 15.4.2012 
    1 miejsce, kat. 29,8kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Grand Prix Mazowsza
    Łazy (POLSKA) - 12.2.2012 
    udział, kat. 29kg, walki wygrane/przegrane: 0:2
    Turniej dzieci w Łazach
    Łazy (POLSKA) - 11.2.2012 
    udział, kat. 29,5kg, walki wygrane/przegrane: 0:2

    2011
    Białołęcki Turniej im.G.Malika - U11
    Warszawa (POLSKA) - 22.10.2011 
    udział, kat. 30kg, walki wygrane/przegrane: 0:2
    Małe WJO - grupa nie zaawansowana
    Warszawa (POLSKA) - 24.9.2011 
    2 miejsce, kat. 28kg, walki wygrane/przegrane: 2:1
    IV liga Funny WOM - FINAŁ
    Warszawa (POLSKA) - 12.6.2011 
    udział, kat. 27,5kg, walki wygrane/przegrane: 0:3
    III Liga Funny Judo - rocznik 2001-2002 grupa B
    Warszawa (POLSKA) - 14.5.2011 
    3 miejsce, kat. 27kg, walki wygrane/przegrane: 1:1
    II liga Funny WOM
    Warszawa (POLSKA) - 26.3.2011 
    3 miejsce, kat. 25,50kg, walki wygrane/przegrane: 3:1

    2010
    XXVI Ogólnopolskie Mistrzostwa UKS i PKS dzieci
    Warszawa (POLSKA) - 22.11.2010 
    9 miejsce, kat. kg, walki wygrane/przegrane: 0:1
    IV Liga Funny Judo
    Warszawa (POLSKA) - 13.6.2010 
    5 miejsce, kat. 25kg, walki wygrane/przegrane: 0:4
    III liga funny WOM
    warszawa UKJ RYŚ (POLSKA) - 25.4.2010 
    4 miejsce, kat. 24,3kg, walki wygrane/przegrane: 0:0
    II liga funny judo
    Ząbki (POLSKA) - 20.3.2010 
    4 miejsce, kat. 24kg, walki wygrane/przegrane: 0:0
    Turniej Funny Judo w Łazach
    Łazy (POLSKA) - 16.1.2010 , Zdjęcia
    3 miejsce, kat. 24kg, walki wygrane/przegrane: 2:2

    2009
    Turniej Mikołajkowy - Ryś
    Warszawa (POLSKA) - 06.12.2009 
    5 miejsce, kat. 24kg, walki wygrane/przegrane: 1:2




    WARSAW JUDO OPEN
    Międzynarodowy Puchar Polski

    WJO


    INFORMACJE

    :: PARTNERZY
    :: ..
    © 1992-2018 Klub Judo Ryś