Klub Judo Ryś
powrót na stronę główną

Strona główna
Z a p i s y
Archiwum
Wyniki zawodników
Ranking klubowy
Historia klubu
Kadra
Nasi medaliści
Foto Galeria
Rysie na
Linki
Gdzie trenujemy
Kontakt
Dojazd AutoBUS

STREFA RODZICA
Logowanie

   Wyniki

Ołdak Alicja

rok urodzenia:2002
stopień judo:4 KYU
Największe osiągnięcia:
  • 3 miejsce, Warsaw Judo Open U15 - Warszawa '2015

  • Statystyka zawodnika
    rok turnieje lokaty walki skutecznosć
    1. 2. 3. 4. 5. 7. wygr. przeg.
    2010 6 0 3 2 1 0 0 4 6 40%
    2011 10 3 4 3 0 0 0 17 13 56.67%
    2012 18 12 4 1 0 1 0 48 9 84.21%
    2013 19 7 6 4 0 1 0 39 19 67.24%
    2014 18 10 3 4 0 0 0 44 12 78.57%
    2015 20 9 4 6 0 0 1 60 15 80%
    2016 12 4 2 0 0 2 1 32 12 72.73%
    2017 9 1 2 2 0 1 0 20 9 68.97%
    2018 4 1 0 0 0 2 1 10 6 62.5%
    RAZEM: 116 47 28 22 1 7 3 274 101 73.07%


    Wszystkie osiągnięcia zawodnika

    2018
    Mistrzostwa Polski juniorów młodszych (OOM)
    Piła (POLSKA) - 01.6.2018 
    7 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 3:2
    Warszawska Olimpiada Młodzieży
    Warszawa (POLSKA) - 28.4.2018 
    1 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 3:0
    Puchar Polski (limity OOM)
    Szczyrk (POLSKA) - 15.4.2018 
    5 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 1:2
    Puchar Polski Jun Mł. - Turniej Wielkopolski
    Poznań (POLSKA) - 25.3.2018 
    5 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 3:2

    2017
    Drużynowe Mistrzostwa Polski Województw
    Warszawa (POLSKA) - 25.11.2017 
    3 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 2:0
    Puchar Europy Juniorów Młodszych
    Gyor (WĘGRY) - 18.11.2017 
    9 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 1:2
    Puchar Polski jun mł kat B im J.Wiśniewskiego
    Bytom (POLSKA) - 04.11.2017 
    1 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 3:0
    Międzynarodowy Puchar Polski U17 - Oleśnica Cup
    Oleśnica (POLSKA) - 07.10.2017 
    udział, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 0:1
    XIX Warsaw Judo Open - U17
    Warszawa (POLSKA) - 30.9.2017 
    3 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
    Brno Cup - Puchar Czech
    Brno (CZECHY) - 17.9.2017 
    9 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 1:1
    Warszawska Olimpiada Młodzieży
    Warszawa (POLSKA) - 04.6.2017 
    2 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Budapest Cup
    Budapeszt (POLSKA) - 30.4.2017 
    2 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Eliminacje do OOM
    Wesoła (POLSKA) - 13.4.2017 
    5 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 3:2

    2016
    Puchar Polski młodz. kat A - Warsaw Judo Open U15
    Warszawa (POLSKA) - 25.9.2016 
    5 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 3:2
    Puchar Polski Jun Mł kat A - Warsaw Judo Open U17
    Warszawa (Polska) - 25.9.2016 
    udział, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
    Puchar Czech - Brno Cup
    Brno (POLSKA) - 11.9.2016 
    1 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
    Warszawa (POLSKA) - 10.9.2016 
    2 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Turniej Międzynarodowy w Venray U15
    Venray (HOLANDIA) - 04.6.2016 
    7 miejsce, kat. 57kg, walki wygrane/przegrane: 3:2
    International Judo Ligue
    Bytom (POLSKA) - 28.5.2016 
    1 miejsce, kat. 57kg, walki wygrane/przegrane: 3:0
    Kyodai Cup
    Ryga (Łotwa) - 07.5.2016 
    1 miejsce, kat. 57kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Budapest Kupa
    Budapeszt (WĘGRY) - 01.5.2016 
    udział, kat. 57kg, walki wygrane/przegrane: 0:1
    Puchar Polski Jun. Mł. kat.B (limity)
    Piła (POLSKA) - 10.4.2016 
    udział, kat. 57kg, walki wygrane/przegrane: 1:1
    Puchar Polski Młodzików kat.B
    Suchy Las (POLSKA) - 19.3.2016 
    5 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 3:2
    Warszawska Olimpiada Młodzieży U15,U18
    Warszawa (POLSKA) - 12.3.2016 
    1 miejsce, kat. 57kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Puchar Czech U15
    Ostrava (CZECHY) - 20.2.2016 
    2 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 2:1

    2015
    Turniej Międzynarodowy w Aluksne U12,U16
    Aluksne (ŁOTWA) - 21.12.2015 
    1 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Turniej Międzynarodowy w Aluksne U14
    Aluksne (ŁOTWA) - 20.12.2015 
    1 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Koroska Open
    Slovenj Gradec (SŁOWENIA) - 15.11.2015 
    3 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 2:1
    Slovak Open Galanta U9,U11,U13,U18
    Galanta (SŁOWACJA) - 07.11.2015 
    2 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 1:1
    Slovak Open Galanta U15
    Galanta (SŁOWACJA) - 07.11.2015 
    2 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Puchar Polski U15 w Luboniu
    Luboń (POLSKA) - 25.10.2015 
    1 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Puchar Polski U17 w Luboniu
    Luboń (POLSKA) - 25.10.2015 
    2 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 3:2
    Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek
    Bochnia (POLSKA) - 04.10.2015 
    7 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 3:2
    Warsaw Judo Open U15
    Warszawa (POLSKA) - 27.9.2015 
    3 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
    Warszawa (POLSKA) - 12.9.2015 
    1 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 3:0
    Turniej Międzynarodowy w Graz
    Graz (AUSTRIA) - 27.6.2015 
    3 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Turniej Międzynarodowy w Venray
    Venray (POLSKA) - 30.5.2015 
    3 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 3:2
    Turniej Międzynarodowy w Rydze "Kyoday"
    Ryga (ŁOTWA) - 17.5.2015 
    2 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 2:1
    Budapest Kupa
    Budapeszt (WĘGRY) - 03.5.2015 
    3 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
    Puchar Polski Młodzików - Wielkopolski MTJ
    Suchy Las (POLSKA) - 28.3.2015 
    1 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 5:0
    Warszawska Olimpiada Młodzieży U15,U18
    Wesoła (POLSKA) - 22.3.2015 
    1 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 3:0
    TM młodzików w Białymstoku - East Judo Open
    Białystok (POLSKA) - 15.3.2015 
    1 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Otwarte Mistrzostwa Jasła
    Jasło (POLSKA) - 07.3.2015 
    1 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 3:0
    Turniej Zimowy Judo
    Warszawa (POLSKA) - 21.2.2015 
    1 miejsce, kat. 53kg, walki wygrane/przegrane: 2:0
    Grand Prix Ostrava
    Ostrava (POLSKA) - 14.2.2015 
    3 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 2:1

    2014
    Judo Baltic Cup U-14
    Gdynia (POLSKA) - 22.11.2014 
    2 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Turniej z okazji Dnia Niepodległośći
    Warszawa (POLSKA) - 11.11.2014 
    2 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Turniej Międzynarodowy w Galancie_2
    Galanta (Słowacja) - 10.11.2014 
    2 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Turniej Międzynarodowy w Galancie
    Galanta (Słowacja) - 09.11.2014 
    1 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 2:0
    Turniej międzynarodowy im.A.Laszuka U13
    Łapy (POLSKA) - 25.10.2014 
    1 miejsce, kat. 5kg, walki wygrane/przegrane: 2:0
    Grand Prix-Poważka Bystrica
    Poważka Bystrica (Słowacja) - 10.10.2014 
    1 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Warsaw Judo Open U14
    Warszawa (POLSKA) - 28.9.2014 
    3 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Brno Cup
    Brno (CZECHY) - 21.9.2014 
    1 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 3:0
    Budapest Kupa 2014
    Budapeszt (WĘGRY) - 04.5.2014 
    3 miejsce, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 2:1
    Mistrzostwa dzieci i młodzików w Toruniu-Młodzicy
    Toruń (POLSKA) - 05.4.2014 
    3 miejsce, kat. 57kg, walki wygrane/przegrane: 1:2
    Mistrzostwa dzieci i młodzików w Toruniu
    Toruń (POLSKA) - 05.4.2014 
    1 miejsce, kat. 57kg, walki wygrane/przegrane: 2:0
    Puchar Polski Młodzików w Suchym Lesie
    Suchy Las (POLSKA) - 22.3.2014 
    udział, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 1:2
    Otwarte Mistrzostwa Warszawy im. Jana Ślawskiego
    Wesoła (POLSKA) - 16.3.2014 
    1 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    Międzynarodowe Mistrzostwa Jasła-2
    Jasło (POLSKA) - 08.3.2014 
    3 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
    Międzynarodowe Mistrzostwa Jasła
    Jasło (POLSKA) - 08.3.2014 
    1 miejsce, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 2:0
    Turniej Rankingowy Dzieci i Młodzików w Łazach
    Mysiadło (POLSKA) - 08.2.2014 
    1 miejsce, kat. 48kg, walki wygrane/przegrane: 3:0
    Turniej na Łotwie - Saulkrasti
    Saulkrasti (Łotwa) - 02.2.2014 
    1 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 2:1
    Otwarte Mistrzostwa Milanówka
    Milanówek (POLSKA) - 25.1.2014 
    1 miejsce, kat. 48kg, walki wygrane/przegrane: 2:0

    2013
    Małe WJO U12
    Warszawa (POLSKA) - 30.11.2013 
    1 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 2:0
    Zawody w Sochaczewe
    Sochaczew (POLSKA) - 16.11.2013 
    1 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 3:0
    Slovak Open U13, U15
    Galanta (SŁOWACJA) - 09.11.2013 
    2 miejsce, kat. 48kg, walki wygrane/przegrane: 1:1
    Turniej międzynarodowy im. Laszuka U14
    Łapy (POLSKA) - 26.10.2013 
    2 miejsce, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Białołęcki Turniej im.G.Malika
    Warszawa (POLSKA) - 19.10.2013 
    2 miejsce, kat. 48kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    X MVC POVAŽSKÁ BYSTRICA
    POVAŽSKÁ BYSTRICA (Słowacja ) - 12.10.2013 
    5 miejsce, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
    Baltic Cup - Otwarty Puchar Polski U14
    Gdynia (POLSKA) - 21.9.2013 
    2 miejsce, kat. 48kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
    Baltic Cup - Turniej międzynarodowy U12
    Gdynia (POLSKA) - 21.9.2013 
    1 miejsce, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 1:0
    Grand Prix Mysłowice
    Mysłowice (POLSKA) - 15.9.2013 
    1 miejsce, kat. 48kg, walki wygrane/przegrane: 2:0
    Międzynarodowy turniej-Bochnia
    Bochnia (POLSKA) - 22.6.2013 
    1 miejsce, kat. 44kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Żoliborz Cup
    Warszawa (POLSKA) - 08.6.2013 
    2 miejsce, kat. 52kg, walki wygrane/przegrane: 1:1
    Turniej z okazji dnia dziecka Włocławek.
    Włocławek (POLSKA) - 02.6.2013 
    1 miejsce, kat. 46kg, walki wygrane/przegrane: 3:0
    Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego
    Lublin (POLSKA) - 19.5.2013 
    udział, kat. 44kg, walki wygrane/przegrane: 0:2
    VI-Otwarte Mistrzostwa Wysokiego Mazowieckiego
    Wysokie Mazowieckie (POLSKA) - 11.5.2013 
    1 miejsce, kat. 45kg, walki wygrane/przegrane: 2:0
    VI-Otwarte Mistrzostwa Wysokiego Mazowieckiego-2
    Wysokie Mazowieckie (POLSKA) - 11.5.2013 
    3 miejsce, kat. 42kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
    Mistrzostwa Warszawy im.Jana Ślawskiego
    Wesoła (POLSKA) - 06.4.2013 
    3 miejsce, kat. 48kg, walki wygrane/przegrane: 1:2
    Zawody w Łodzi
    Łódź (POLSKA) - 17.3.2013 
    2 miejsce, kat. 44kg, walki wygrane/przegrane: 1:2
    Otwarte Mistrzostwa Skaryszewa
    Skaryszew (POLSKA) - 24.2.2013 
    3 miejsce, kat. 45kg, walki wygrane/przegrane: 3:2
    Tallin Cup Estonia
    Talin (POLSKA) - 16.2.2013 
    3 miejsce, kat. +36kg, walki wygrane/przegrane: 2:1

    2012
    Turniej mikołajkowy na Szanajcy
    WARSZAWA (POLSKA) - 11.12.2012 
    1 miejsce, kat. 44kg, walki wygrane/przegrane: 2:0
    Mikołajkowy Turniej Judo
    Ryś (POLSKA) - 01.12.2012 , Zdjęcia
    2 miejsce, kat. 44kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
    Ogólnopolski Turniej Judo w Sochaczewie
    Sochaczew (POLSKA) - 17.11.2012 
    1 miejsce, kat. 44kg, walki wygrane/przegrane: 2:0
    Międzynarodowy Turniej z okazji Dnia Niepodległości
    Rembertów (POLSKA) - 04.11.2012 , Zdjęcia
    2 miejsce, kat. 44kg, walki wygrane/przegrane: 2:1
    Małe Warsaw Judo Open
    Warszawa (POLSKA) - 29.10.2012 , Zdjęcia
    3 miejsce, kat. 46kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
    IV Memoriał Jigoro Kano w Opalenicy
    Opalenica (POLSKA) - 27.10.2012 
    1 miejsce, kat. 48kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
    VIII Białołęcki turniej judo im. Grzegorza Malika
    Warszawa (POLSKA) - 20.10.2012 
    1 miejsce, kat. 48kg, walki wygrane/przegrane: 2:1
    Zawody judo w Brwinowie
    Brwinów (POLSKA) - 29.9.2012 
    1 miejsce, kat. 45kg, walki wygrane/przegrane: 2:0
    Turniej mięzynarodowy w Bochnii U11,U15
    Bochnia (POLSKA) - 23.6.2012 
    5 miejsce, kat. +44kg, walki wygrane/przegrane: 3:2
    Turniej w Włocławku
    Włocławek (POLSKA) - 12.6.2012 
    1 miejsce, kat. 44kg, walki wygrane/przegrane: 1:0
    Zawody w Lublinie
    Lublin (POLSKA) - 20.5.2012 
    1 miejsce, kat. 46kg, walki wygrane/przegrane: 5:0
    Turniej dzieci w Wysokim Mazowieckim
    Wysokie Mazowieckie (POLSKA) - 17.5.2012 
    1 miejsce, kat. 40kg, walki wygrane/przegrane: 5:0
    Turniej dzieci w Wysokim Mazowieckim
    Wysokie Mazowieckie (POLSKA) - 17.5.2012 
    2 miejsce, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 0:1
    Ogólnopolski turniej judo w Toruniu
    Toruń (POLSKA) - 05.5.2012 
    1 miejsce, kat. 46kg, walki wygrane/przegrane: 3:0
    III Liga Funny WOM 2002-3 grupa B
    Warszawa (POLSKA) - 15.4.2012 
    1 miejsce, kat. 45,8kg, walki wygrane/przegrane: 3:0
    II Liga Funny WOM
    Warszawa (POLSKA) - 18.3.2012 
    2 miejsce, kat. 44kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    Turniej dzieci młodszych na Gwardii
    Warszawa (POLSKA) - 10.3.2012 
    1 miejsce, kat. +44kg, walki wygrane/przegrane: 3:0
    Turniej Międzynarodowy w Spremberg.
    Niemcy (POLSKA) - 04.3.2012 , Zdjęcia
    1 miejsce, kat. 44kg, walki wygrane/przegrane: 2:0

    2011
    Mikołajkowy turniej judo U10
    Warszawa (POLSKA) - 13.12.2011 
    1 miejsce, kat. 45kg, walki wygrane/przegrane: 2:1
    Kużnia Talentów
    Józefów (POLSKA) - 03.12.2011 
    3 miejsce, kat. 47,5kg, walki wygrane/przegrane: 1:2
    Turniej dzieci w w Płocku
    Płock (POLSKA) - 27.11.2011 
    2 miejsce, kat. 42kg, walki wygrane/przegrane: 2:1
    Białołęcki Turniej im.G.Malika - U11
    Warszawa (POLSKA) - 22.10.2011 
    3 miejsce, kat. 44kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
    Małe WJO - grupa nie zaawansowana
    Warszawa (POLSKA) - 24.9.2011 
    3 miejsce, kat. 43kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
    IV liga Funny WOM - FINAŁ
    Warszawa (POLSKA) - 12.6.2011 
    2 miejsce, kat. 45,9kg, walki wygrane/przegrane: 1:1
    Turniej z okazji Dnia Dziecka we Włocławku
    Włocławek (POLSKA) - 23.5.2011 
    1 miejsce, kat. 40kg, walki wygrane/przegrane: 1:0
    III Liga Funny Judo - rocznik 2001-2002 grupa B
    Warszawa (POLSKA) - 14.5.2011 
    2 miejsce, kat. 37kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
    II liga Funny WOM
    Warszawa (POLSKA) - 26.3.2011 
    1 miejsce, kat. 36,75kg, walki wygrane/przegrane: 1:1
    I Liga funny judo
    Warszawa (POLSKA) - 30.1.2011 
    2 miejsce, kat. 45,5kg, walki wygrane/przegrane: 2:2

    2010
    Funny Judo z Mikołajem
    warszawa (POLSKA) - 12.12.2010 
    4 miejsce, kat. kg, walki wygrane/przegrane: 1:3
    Międzynarodowy turniej judo o puchar AZS Łódź
    Łódź (POLSKA) - 23.10.2010 
    2 miejsce, kat. kg, walki wygrane/przegrane: 2:1
    IV Liga Funny Judo
    Warszawa (POLSKA) - 13.6.2010 
    3 miejsce, kat. 37,5kg, walki wygrane/przegrane: 1:2
    III liga funny WOM
    warszawa UKJ RYŚ (POLSKA) - 25.4.2010 
    2 miejsce, kat. 45,9kg, walki wygrane/przegrane: 0:0
    II liga funny judo
    Ząbki (POLSKA) - 20.3.2010 
    2 miejsce, kat. 36kg, walki wygrane/przegrane: 0:0
    I Liga Funny Wom
    Marki (POLSKA) - 20.2.2010 
    3 miejsce, kat. kg, walki wygrane/przegrane: 0:0




    WARSAW JUDO OPEN
    Międzynarodowy Puchar Polski

    WJO


    INFORMACJE

    :: RODO
    :: PARTNERZY
    :: ..
    © 1992-2018 Klub Judo Ryś