Klub Judo Ryś
powrót na stronę główną

Strona główna
Z a p i s y
Archiwum
Wyniki zawodników
Ranking klubowy
Historia klubu
Kadra
Nasi medaliści
Foto Galeria
Rysie na
Linki
Gdzie trenujemy
Kontakt
Dojazd AutoBUS

STREFA RODZICA
Logowanie

 ➤ Zawody na Białołęce - Lemur
 

Dnia 3.11nasi zawodnicy z roczników 2008-2005 brali udział w turnieju organizowanym przez klub judo Lemur. Jak zwykle zawody były mocno obsadzone gwarantując wysoki poziom sportowy. Duża liczba zawodników z państw tj. Ukraina, Gruzja, Łotwa spowodowała, że zdobycie medalu było nie lada wyzwaniem. W starszej grupie wiekowej (2005-2006) na wysokości zadania stanęli Kamil Bouatia oraz Aleksander Jagielski, którzy zdobyli brązowe medale. Tego dnia chłopaki popisali się kilkoma widowiskowymi rzutami. W walkach o wejście do finału zabrakło troszeczkę koncentracji. U obu naszych zawodników złoty medal był w ich zasięgu. Na V miejscu uplasował się Damian Paszek. Niestety tego dnia Damian miał stan podgorączkowy i nie był w stanie walczyć w pełni sił. Zazwyczaj z tego typu turniejów wracał z medalem. Mimo wszystko zajęcie V miejsca to duże osiągnięcie w zawodach tej rangi. Brawo za podjęcie walki.
U młodszych zawodników(2006-2007), którzy startowali tego dnia widać, że powoli nabierają sił na pojedynki z najlepszymi w swoich kategoriach. Dobrze spisały się nasze dziewczęta: Lena Kołodziejczyk-złoto, Helena Kromka brąz, Kamila Kaszuba V m. oraz Julia Tataj V m. Technika oraz styl walki jeszcze mają pewne niedociągnięcia, ale powoli, dzięki swoim charakterom i niezłomności dziewczyny pokazują, na co je stać. Przeciwnicy, z którymi jeszcze niedawno przegrywały "w sekundę" muszą się teraz mocno namęczyć, aby zwyciężyć z naszymi Rysicami.
Udział w turnieju wzięli jeszcze Kacper Wdowczyk, Wojtek Boguszewski, Kuba Wawrzyniak, Oliwia Przetacka, Jan Jedynak, Dawid Kardaszewski, Marcel Dominiczak, Piotr Stark, którym brakuje jeszcze trochę siły fizycznej oraz zdecydowanych ataków, ale są to elementy do wyćwiczenia na treningach.
Drugiego dnia zawodnicy mieli okazję wziąć udział w dwóch sesjach treningowych, prowadzonych przez Damiana Szwarnowieckiego. Była to idealna okazja do poznania ciekawych przejść w parterze jaki stocznie wielu walk. Korzystanie z takich wydarzeń jest bardzo wartościowe i z pewnością zaprocentuje w przyszłości.wyniki naszych zawodników

WARSAW JUDO OPEN
Międzynarodowy Puchar Polski

WJO


INFORMACJE

:: Kalendarz 2020
:: RODO
:: SZKOLENIE
:: ..
:: ..
© 1992-2020 Klub Judo Ryś