➤ Memoriał Jigoro Kano - OPP U15

W niedzielę, 27.10.2013, w memoriale Jigoro Kano wzięli udział zawodnicy z grupy wiekowej młodzik (U15) i junior młodszy (U17). W kategorii U15 zawody miały rangę Otwartego Pucharu Polski. Właśnie w tej kategorii wiekowej wystartowało 2 naszych zawodników. Piotrek Kotecki (66 kg) i Mateusz Matracki (42 kg).
Nasi zawodnicy wywalczyli 2 i 9 miejsce. Srebrny medal zdobył Kotek wygrywając w drodze do finału wszystkie walki przez ippon. W finale też wykazywał swoją przewagę rzucając przeciwnika na waza-ari i gdyby nie kontuzja, która zmusiła go do przerwania walki to z pewnością miałby złoto. W szpitalu okazało się, że doznał złamania kości ramiennej.
W kategorii 42 kg Mateusz Matracki wygrał 1 walkę i tym samym wywalczył 9 miejsce.