Klub Judo Ryś
powrót na stronę główną

Strona główna
Z a p i s y
Archiwum
Wyniki zawodników
Ranking klubowy
Historia klubu
Kadra
Nasi medaliści
Foto Galeria
Rysie na
Linki
Gdzie trenujemy
Kontakt
Dojazd AutoBUS

STREFA RODZICA
Logowanie

   Wyniki

Janas Maksymilian
Janosik

rok urodzenia:2002
stopień judo:2 KYU
Statystyka zawodnika
rok turnieje lokaty walki skutecznosć
1. 2. 3. 4. 5. 7. wygr. przeg.
2010 4 0 0 2 0 0 0 1 7 12.5%
2011 9 1 1 2 0 1 1 17 13 56.67%
2012 26 6 5 8 0 2 0 77 27 74.04%
2013 23 6 4 5 1 4 1 60 25 70.59%
2014 11 4 3 2 0 1 0 39 8 82.98%
2015 7 0 0 1 1 1 0 14 14 50%
2016 7 0 0 1 0 0 0 14 10 58.33%
2017 9 0 0 3 0 0 0 13 10 56.52%
2018 3 0 0 1 0 0 0 4 4 50%
RAZEM: 99 17 13 25 2 9 2 239 118 66.95%


Wszystkie osiągnięcia zawodnika

2018
Warszawska Olimpiada Młodzieży
Warszawa (POLSKA) - 28.4.2018 
3 miejsce, kat. 66kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
Puchar Polski (limity OOM)
Szczyrk (POLSKA) - 15.4.2018 
udział, kat. 66kg, walki wygrane/przegrane: 1:2
Puchar Polski Jun Mł. - Turniej Wielkopolski
Poznań (POLSKA) - 25.3.2018 
udział, kat. 66kg, walki wygrane/przegrane: 0:1

2017
Baltic Cup - PP jm kat.C
Gdynia (POLSKA) - 12.11.2017 
3 miejsce, kat. 60kg, walki wygrane/przegrane: 5:1
XIX Warsaw Judo Open - U17
Warszawa (POLSKA) - 30.9.2017 
udział, kat. 60kg, walki wygrane/przegrane: 0:1
Brno Cup - Puchar Czech
Brno (CZECHY) - 17.9.2017 
udział, kat. 60kg, walki wygrane/przegrane: 1:1
Warszawska Olimpiada Młodzieży
Warszawa (POLSKA) - 04.6.2017 
3 miejsce, kat. 60kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Mistrzostwa Polski juniorów młodszych)
Gorzów Wielkopolski (POLSKA) - 06.5.2017 
udział, kat. 55kg, walki wygrane/przegrane: 0:1
Budapest Cup
Budapeszt (POLSKA) - 30.4.2017 
9 miejsce, kat. 55kg, walki wygrane/przegrane: 1:2
Eliminacje do OOM
Wesoła (POLSKA) - 13.4.2017 
3 miejsce, kat. 55kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
Wielkopolski Turniej Judo - Puchar Polski juniorów młodszych
Suchy Las (POLSKA) - 19.3.2017 
udział, kat. 55kg, walki wygrane/przegrane: 0:1
Otwarte Mistrzostwa Mazowsza jm
Mysiadło (POLSKA) - 04.2.2017 
udział, kat. 55kg, walki wygrane/przegrane: 0:1

2016
Puchar Łotwy w Aluksne U14,U16
Aluksne (POLSKA) - 17.12.2016 
udział, kat. 55kg, walki wygrane/przegrane: 1:1
Puchar Francji dywizji A w Harnes
Harnes (FRANCJA) - 03.12.2016 
udział, kat. 55kg, walki wygrane/przegrane: 2:1
Puchar Polski młodz. kat C - Baltic Cup U15
Gdynia (POLSKA) - 20.11.2016 
udział, kat. 55kg, walki wygrane/przegrane: 1:2
Koroska Open U16
Slovenj Gradec (SŁOWENIA) - 13.11.2016 
9 miejsce, kat. 55kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
Mistrzostwa Polski Młodzików
Opole (POLSKA) - 09.10.2016 
udział, kat. 55kg, walki wygrane/przegrane: 1:1
Puchar Polski młodz. kat A - Warsaw Judo Open U15
Warszawa (POLSKA) - 25.9.2016 
3 miejsce, kat. 55kg, walki wygrane/przegrane: 6:1
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
Warszawa (POLSKA) - 10.9.2016 
udział, kat. 55kg, walki wygrane/przegrane: 1:2

2015
Koroska Open
Slovenj Gradec (SŁOWENIA) - 15.11.2015 
3 miejsce, kat. 46kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
Puchar Polski U15 w Luboniu
Luboń (POLSKA) - 25.10.2015 
9 miejsce, kat. 46kg, walki wygrane/przegrane: 1:2
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek
Bochnia (POLSKA) - 04.10.2015 
9 miejsce, kat. 46kg, walki wygrane/przegrane: 2:3
Warsaw Judo Open U15
Warszawa (POLSKA) - 27.9.2015 
5 miejsce, kat. 46kg, walki wygrane/przegrane: 4:2
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
Warszawa (POLSKA) - 12.9.2015 
udział, kat. 46kg, walki wygrane/przegrane: 0:2
Międzynarodowy turniej W Bytomiu
Bytom (POLSKA) - 24.4.2015 
4 miejsce, kat. 46kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
Grand Prix Ostrava
Ostrava (POLSKA) - 14.2.2015 
9 miejsce, kat. 42kg, walki wygrane/przegrane: 1:2

2014
Zawody
Grodzisk Mazowiecki (POLSKA) - 30.11.2014 
1 miejsce, kat. 36kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
Turniej z okazji Dnia Niepodległośći
Warszawa (POLSKA) - 11.11.2014 
1 miejsce, kat. 39kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
Mistrzostwa Mysłowic
Mysłowice (POLSKA) - 19.10.2014 
2 miejsce, kat. 39kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
Warsaw Judo Open U14
Warszawa (POLSKA) - 28.9.2014 
udział, kat. 38kg, walki wygrane/przegrane: 1:1
Turniej Ogólnopolski w Skierniewicach
Skierniewice (POLSKA) - 21.6.2014 
2 miejsce, kat. 36kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
Żoliborz Cup
Warszawa (POLSKA) - 07.6.2014 
3 miejsce, kat. 36kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
V Otwarte Mistrzostwa Wysokiego Mazowieckiego Dzieci w Judo
Wysokie Mazowieckie (POLSKA) - 17.5.2014 
1 miejsce, kat. 36kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
Powiatowe mistrzostwa w Judo
Grodzisk-Mazowiecki (POLSKA) - 27.4.2014 
2 miejsce, kat. 36kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
London Open Competition 2014
Londyn (Anglia) - 12.4.2014 
5 miejsce, kat. 38kg, walki wygrane/przegrane: 3:2
Turniej Rankingowy Dzieci i Młodzików w Łazach
Mysiadło (POLSKA) - 08.2.2014 
3 miejsce, kat. 36kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
Międzynarodowy Turniej Berlin Open
Berlin (POLSKA) - 18.1.2014 
1 miejsce, kat. 37kg, walki wygrane/przegrane: 5:0

2013
V Memoriał Jgoro Kano
Luboń (POLSKA) - 26.10.2013 
1 miejsce, kat. 33kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
Białołęcki Turniej im.G.Malika
Warszawa (POLSKA) - 19.10.2013 
3 miejsce, kat. 36kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
X MVC POVAŽSKÁ BYSTRICA
POVAŽSKÁ BYSTRICA (Słowacja ) - 12.10.2013 
5 miejsce, kat. 34kg, walki wygrane/przegrane: 1:1
Mazowiecka Liga Judo-Nadarzyn
Nadarzyn (POLSKA) - 05.10.2013 
4 miejsce, kat. 34kg, walki wygrane/przegrane: 1:3
Baltic Cup - Turniej międzynarodowy U12
Gdynia (POLSKA) - 21.9.2013 
7 miejsce, kat. 36kg, walki wygrane/przegrane: 1:2
Międzynarodowy turniej-Bochnia
Bochnia (POLSKA) - 22.6.2013 
2 miejsce, kat. 33kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
Mistrzostwa Małopolski Dzieci w Judo
Kraków (POLSKA) - 02.6.2013 
2 miejsce, kat. 34kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
II Międzynarodowy Turniej Judo (2)
Jasło (POLSKA) - 01.6.2013 
1 miejsce, kat. 36kg, walki wygrane/przegrane: 2:0
II Międzynarodowy Turniej Judo (1)
Jasło (POLSKA) - 01.6.2013 
2 miejsce, kat. 34kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
Międzynarodowy turniej-Riga
Riga (POLSKA) - 18.5.2013 
udział, kat. 35kg, walki wygrane/przegrane: 0:1
26. Globus Budapest Cup 2013
Budapeszt (Węgry) - 05.5.2013 
udział, kat. 32kg, walki wygrane/przegrane: 0:1
21 British Judo Competition - Thomas Deacon Judo Club Peterborough
Peterborough (POLSKA) - 29.4.2013 
5 miejsce, kat. 38kg, walki wygrane/przegrane: 2:3
21 British Judo Competition - Thomas Deacon Judo Club Peterborough
Peterborough (ANGLIA) - 28.4.2013 
1 miejsce, kat. 34kg, walki wygrane/przegrane: 2:0
Pruszkowska Liga Judo 2003-2004
Pruszków (POLSKA) - 20.4.2013 
1 miejsce, kat. 33kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
Pruszkowska Liga Judo
Pruszków (POLSKA) - 20.4.2013 
1 miejsce, kat. 33kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
Międzynarodowe Grand Prix o Puchar Burmistrza Miasta Bardejov
Bardejov (Słowacja) - 13.4.2013 
3 miejsce, kat. 34kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
Mistrzostwa Warszawy im.Jana Ślawskiego
Wesoła (POLSKA) - 06.4.2013 
5 miejsce, kat. 33kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
Zawody z Białymstoku
Białystok (POLSKA) - 23.3.2013 
2 miejsce, kat. 35kg, walki wygrane/przegrane: 2:1
Zawody w Łowiczu
Łowicz (POLSKA) - 19.3.2013 
3 miejsce, kat. 33kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
III Otwarte Mistrzostwa w Judo Błonia
Błonie (POLSKA) - 03.3.2013 
1 miejsce, kat. 33kg, walki wygrane/przegrane: 3:0
Otwarte Mistrzostwa Skaryszewa
Skaryszew (POLSKA) - 24.2.2013 
3 miejsce, kat. 33kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
Tallin Cup Estonia
Talin (POLSKA) - 16.2.2013 
5 miejsce, kat. 34kg, walki wygrane/przegrane: 5:2
Otwarte Mistrzostwa Bytomia Dzieci
Bytom (POLSKA) - 27.1.2013 
3 miejsce, kat. 33kg, walki wygrane/przegrane: 4:1

2012
Turniej na Łotwie U11, U9
Łotwa (Aluksne) - 16.12.2012 
udział, kat. 30kg, walki wygrane/przegrane: 0:1
Mikołajkowy Turniej Judo
Ryś (POLSKA) - 01.12.2012 , Zdjęcia
2 miejsce, kat. 33kg, walki wygrane/przegrane: 2:1
Ogólnopolski Turniej Judo w Sochaczewie
Sochaczew (POLSKA) - 17.11.2012 
udział, kat. 33kg, walki wygrane/przegrane: 0:1
Slovak Open
Galanta (SŁOWACJA) - 10.11.2012 
1 miejsce, kat. 33kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
Międzynarodowy Turniej z okazji Dnia Niepodległości
Rembertów (POLSKA) - 04.11.2012 , Zdjęcia
3 miejsce, kat. 33kg, walki wygrane/przegrane: 5:1
Małe Warsaw Judo Open
Warszawa (POLSKA) - 29.10.2012 , Zdjęcia
3 miejsce, kat. 33kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
IV Memoriał Jigoro Kano w Opalenicy
Opalenica (POLSKA) - 27.10.2012 
3 miejsce, kat. 33kg, walki wygrane/przegrane: 5:1
VIII Białołęcki turniej judo im. Grzegorza Malika
Warszawa (POLSKA) - 20.10.2012 
3 miejsce, kat. 33kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
XIV Edycja Ligi Szkolnej Judo Dzieci Łódź
Łódź (POLSKA) - 14.10.2012 
3 miejsce, kat. 33kg, walki wygrane/przegrane: 2:1
Międzynarodowy Turniej judo w Wolbromiu
Wolbrom (POLSKA) - 17.9.2012 
1 miejsce, kat. 33kg, walki wygrane/przegrane: 5:0
Międzynarodowy Festiwal Judo w Płocku
Płock (POLSKA) - 17.9.2012 
2 miejsce, kat. 33kg, walki wygrane/przegrane: 4:2
Turniej mięzynarodowy w Bochnii U11,U15
Bochnia (POLSKA) - 23.6.2012 
udział, kat. 33kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
Turniej międzynarodowy na Litwie
Elektranai (LITWA) - 17.6.2012 
udział, kat. 30kg, walki wygrane/przegrane: 0:2
IV Liga Funny WOM
Warszawa (POLSKA) - 10.6.2012 
1 miejsce, kat. 31kg, walki wygrane/przegrane: 5:0
Kraków Grand Prix Białe Gwiazdy
Kraków (POLSKA) - 03.6.2012 
1 miejsce, kat. 32kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
Międzynarodowy Turniej Judo w Jaśle
Jasło (POLSKA) - 02.6.2012 
2 miejsce, kat. 30kg, walki wygrane/przegrane: 3:2
Zawody w Lublinie
Lublin (POLSKA) - 20.5.2012 
3 miejsce, kat. 30kg, walki wygrane/przegrane: 2:1
Turniej dzieci w Wysokim Mazowieckim
Wysokie Mazowieckie (POLSKA) - 17.5.2012 
1 miejsce, kat. 33kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
Ogólnopolski turniej judo w Toruniu
Toruń (POLSKA) - 05.5.2012 
2 miejsce, kat. 30kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
III Liga Funny WOM 2002-3 grupa B
Warszawa (POLSKA) - 15.4.2012 
1 miejsce, kat. 32kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
II Liga Funny WOM
Warszawa (POLSKA) - 18.3.2012 
2 miejsce, kat. 30kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
Turniej dzieci młodszych na Gwardii
Warszawa (POLSKA) - 10.3.2012 
udział, kat. 30kg, walki wygrane/przegrane: 1:0
Turniej Międzynarodowy w Spremberg.
Niemcy (POLSKA) - 04.3.2012 , Zdjęcia
5 miejsce, kat. 32kg, walki wygrane/przegrane: 3:2
Otwarte Mistrzostwa Skaryszewa w Judo
Skaryszew (POLSKA) - 19.2.2012 
5 miejsce, kat. 33kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
Turniej dzieci w Łazach
Łazy (POLSKA) - 11.2.2012 
3 miejsce, kat. 30,9kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
I Liga Funny Wom
Warszawa (POLSKA) - 05.2.2012 
3 miejsce, kat. 30,7kg, walki wygrane/przegrane: 2:2

2011
Mikołajkowy turniej judo U10
Warszawa (POLSKA) - 13.12.2011 
5 miejsce, kat. 30kg, walki wygrane/przegrane: 3:2
Kużnia Talentów
Józefów (POLSKA) - 03.12.2011 
udział, kat. 31,1kg, walki wygrane/przegrane: 0:2
Białołęcki Turniej im.G.Malika - U11
Warszawa (POLSKA) - 22.10.2011 
udział, kat. 30kg, walki wygrane/przegrane: 0:1
Małe WJO - grupa zaawansowana
Warszawa (POLSKA) - 24.9.2011 
udział, kat. 33kg, walki wygrane/przegrane: 0:2
IV liga Funny WOM - FINAŁ
Warszawa (POLSKA) - 12.6.2011 
1 miejsce, kat. 30,6kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
III Liga Funny Judo - rocznik 2001-2002 grupa B
Warszawa (POLSKA) - 14.5.2011 
3 miejsce, kat. 28kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
II liga Funny WOM
Warszawa (POLSKA) - 26.3.2011 
2 miejsce, kat. 28,30kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
Mistrzostwa UKS i PKS
Warszawa (POLSKA) - 20.3.2011 , Zdjęcia
7 miejsce, kat. 30kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
I Liga funny judo
Warszawa (POLSKA) - 30.1.2011 
3 miejsce, kat. 27,9kg, walki wygrane/przegrane: 2:2

2010
Funny Judo z Mikołajem
warszawa (POLSKA) - 12.12.2010 
13 miejsce, kat. kg, walki wygrane/przegrane: 0:2
Międzynarodowy turniej judo o puchar AZS Łódź
Łódź (POLSKA) - 23.10.2010 
9 miejsce, kat. kg, walki wygrane/przegrane: 0:2
IV Liga Funny Judo
Warszawa (POLSKA) - 13.6.2010 
3 miejsce, kat. 25,5kg, walki wygrane/przegrane: 1:3
II liga funny judo
Ząbki (POLSKA) - 20.3.2010 
3 miejsce, kat. kg, walki wygrane/przegrane: 0:0




WARSAW JUDO OPEN
Międzynarodowy Puchar Polski

WJO


INFORMACJE

:: RODO
:: PARTNERZY
:: ..
© 1992-2018 Klub Judo Ryś