Klub Judo Ryś
powrót na stronę główną

Strona główna
Z a p i s y
Archiwum
Wyniki zawodników
Ranking klubowy
Historia klubu
Kadra
Nasi medaliści
Foto Galeria
Rysie na
Linki
Gdzie trenujemy
Kontakt
Dojazd AutoBUS

STREFA RODZICA
Logowanie

   Wyniki

Dyga Piotr

rok urodzenia:2002
stopień judo:4 KYU
Statystyka zawodnika
rok turnieje lokaty walki skutecznosć
1. 2. 3. 4. 5. 7. wygr. przeg.
2010 4 0 0 2 0 0 1 0 5 0%
2011 6 0 0 2 1 0 1 11 11 50%
2012 13 2 4 4 0 1 1 32 17 65.31%
2013 14 5 3 3 0 1 0 31 13 70.45%
2014 11 2 5 2 0 0 1 25 13 65.79%
2015 11 3 0 3 0 1 1 22 13 62.86%
2016 8 0 0 2 0 1 0 17 12 58.62%
2017 6 0 0 0 0 0 0 1 7 12.5%
2018 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0%
RAZEM: 74 12 12 18 1 4 5 139 92 60.17%


Wszystkie osiągnięcia zawodnika

2018
Puchar Polski Jun Mł. - Turniej Wielkopolski
Poznań (POLSKA) - 25.3.2018 
udział, kat. 73kg, walki wygrane/przegrane: 0:1

2017
Puchar Polski jun mł kat B im J.Wiśniewskiego
Bytom (POLSKA) - 04.11.2017 
udział, kat. 73kg, walki wygrane/przegrane: 0:1
XIX Warsaw Judo Open - U17
Warszawa (POLSKA) - 30.9.2017 
udział, kat. 73kg, walki wygrane/przegrane: 0:1
Warszawska Olimpiada Młodzieży
Warszawa (POLSKA) - 04.6.2017 
udział, kat. 73kg, walki wygrane/przegrane: 0:2
Budapest Cup
Budapeszt (POLSKA) - 30.4.2017 
udział, kat. 66kg, walki wygrane/przegrane: 0:1
Eliminacje do OOM
Wesoła (POLSKA) - 13.4.2017 
udział, kat. 66kg, walki wygrane/przegrane: 1:1
Otwarte Mistrzostwa Mazowsza jm
Mysiadło (POLSKA) - 04.2.2017 
udział, kat. 66kg, walki wygrane/przegrane: 0:1

2016
Puchar Łotwy w Aluksne U14,U16
Aluksne (POLSKA) - 17.12.2016 
udział, kat. 66kg, walki wygrane/przegrane: 0:1
Puchar Polski młodz. kat C - Baltic Cup U15
Gdynia (POLSKA) - 20.11.2016 
9 miejsce, kat. 66kg, walki wygrane/przegrane: 1:2
Puchar Polski Młodz. kat C - Memoriał Jigoro Kano
Poznań (POLSKA) - 30.10.2016 
5 miejsce, kat. 66kg, walki wygrane/przegrane: 4:2
Puchar Polski młodz. kat A - Warsaw Judo Open U15
Warszawa (POLSKA) - 25.9.2016 
udział, kat. 66kg, walki wygrane/przegrane: 1:1
Puchar Polski Młodzików katB - Solanin Cup
Nowa Sól (POLSKA) - 18.6.2016 
9 miejsce, kat. 60kg, walki wygrane/przegrane: 1:2
Puchar Polski Młodzików kat.C
Łódź (POLSKA) - 04.6.2016 
3 miejsce, kat. 60kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
Puchar Polski Młodzików kat.B
Suchy Las (POLSKA) - 19.3.2016 
9 miejsce, kat. 60kg, walki wygrane/przegrane: 3:2
Warszawska Olimpiada Młodzieży U15,U18
Warszawa (POLSKA) - 12.3.2016 
3 miejsce, kat. 60kg, walki wygrane/przegrane: 3:1

2015
Turniej o Puchar Wójta Gm.Sochaczew
Sochaczew (POLSKA) - 21.11.2015 
3 miejsce, kat. 60kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
OPP Baltic Cup U14
Gdynia (POLSKA) - 14.11.2015 
1 miejsce, kat. 60kg, walki wygrane/przegrane: 3:0
Turniej z okazji Święta Niepodległości
Warszawa (POLSKA) - 11.11.2015 
1 miejsce, kat. 60kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
Puchar Polski U15 w Luboniu
Luboń (POLSKA) - 25.10.2015 
1 miejsce, kat. 60kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek
Bochnia (POLSKA) - 04.10.2015 
udział, kat. 55kg, walki wygrane/przegrane: 0:1
Warsaw Judo Open U15
Warszawa (POLSKA) - 27.9.2015 
udział, kat. 55kg, walki wygrane/przegrane: 0:2
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
Warszawa (POLSKA) - 12.9.2015 
3 miejsce, kat. 55kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
Żoliborz Cup U13, U15
Warszawa (POLSKA) - 13.6.2015 
udział, kat. 55kg, walki wygrane/przegrane: 0:1
Puchar Polski Młodzików - Wielkopolski MTJ
Suchy Las (POLSKA) - 28.3.2015 
7 miejsce, kat. 55kg, walki wygrane/przegrane: 3:2
Warszawska Olimpiada Młodzieży U15,U18
Wesoła (POLSKA) - 22.3.2015 
3 miejsce, kat. 55kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
XI Turniej o puchar Gminy Lesznowola
Mysiadło (POLSKA) - 14.2.2015 
5 miejsce, kat. 55kg, walki wygrane/przegrane: 1:2

2014
Zawody w Sochaczewie
Sochaczew (POLSKA) - 22.11.2014 
3 miejsce, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 2:1
Turniej z okazji Dnia Niepodległośći
Warszawa (POLSKA) - 11.11.2014 
7 miejsce, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
Turniej międzynarodowy im.A.Laszuka U13
Łapy (POLSKA) - 25.10.2014 
2 miejsce, kat. 49kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
Memoriał Grzegorza Malika
Białołęka (POLSKA) - 18.10.2014 
2 miejsce, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
Warsaw Judo Open U14
Warszawa (POLSKA) - 28.9.2014 
udział, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 0:2
Międzynarodowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego
Lublin (POLSKA) - 18.5.2014 
1 miejsce, kat. 46kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
Wielkopolski Międzynarodowy Turniej dzieci w Suchym Lesie
Suchy Las (POLSKA) - 22.3.2014 
3 miejsce, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 2:1
Otwarte Mistrzostwa Warszawy im. Jana Ślawskiego
Wesoła (POLSKA) - 16.3.2014 
2 miejsce, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
Otwarte Mistrzostwa Skaryszewa Dzieci
Skaryszew (POLSKA) - 02.3.2014 
1 miejsce, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 3:0
Mistrzostwa Wielkopolski-Jarocin
Jarocin (POLSKA) - 01.3.2014 
2 miejsce, kat. 48kg, walki wygrane/przegrane: 2:1
Turniej Rankingowy Dzieci i Młodzików w Łazach
Mysiadło (POLSKA) - 08.2.2014 
2 miejsce, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 2:1

2013
Małe WJO U12
Warszawa (POLSKA) - 30.11.2013 
3 miejsce, kat. 46kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
VII Ogólnopolski Turniej Judo Sensei Płock
Płock (POLSKA) - 16.11.2013 
2 miejsce, kat. 46kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
Turniej judo z okazji święta "Narodowego Dnia Niepodległości: - 09-10.11.2013
Rembertów (POLSKA) - 10.11.2013 
udział, kat. 46kg, walki wygrane/przegrane: 0:2
Mazowiecka Liga Judo-Nadarzyn
Nadarzyn (POLSKA) - 05.10.2013 
2 miejsce, kat. 48kg, walki wygrane/przegrane: 1:1
Baltic Cup - Turniej międzynarodowy U12
Gdynia (POLSKA) - 21.9.2013 
5 miejsce, kat. 46kg, walki wygrane/przegrane: 1:2
Grand Prix Mysłowice
Mysłowice (POLSKA) - 15.9.2013 
1 miejsce, kat. 45kg, walki wygrane/przegrane: 2:0
Żoliborz Cup
Warszawa (POLSKA) - 08.6.2013 
udział, kat. 46kg, walki wygrane/przegrane: 0:2
VI-Otwarte Mistrzostwa Wysokiego Mazowieckiego-2
Wysokie Mazowieckie (POLSKA) - 11.5.2013 
1 miejsce, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 3:0
VI-Otwarte Mistrzostwa Wysokiego Mazowieckiego
Wysokie Mazowieckie (POLSKA) - 11.5.2013 
1 miejsce, kat. 46kg, walki wygrane/przegrane: 3:0
Międzynarodowy turniej Grodzisk-Mazowiecki
Grodzisk-Mazowiecki (POLSKA) - 28.4.2013 
2 miejsce, kat. 45kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
Zawody w Łowiczu
Łowicz (POLSKA) - 19.3.2013 
3 miejsce, kat. 45kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
III Otwarte Mistrzostwa w Judo Błonia
Błonie (POLSKA) - 03.3.2013 
1 miejsce, kat. 45kg, walki wygrane/przegrane: 2:0
Otwarte Mistrzostwa Skaryszewa
Skaryszew (POLSKA) - 24.2.2013 
1 miejsce, kat. 45kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
Międzynarodowy turniej dzieci i funny w Łazach
Łazy (POLSKA) - 17.2.2013 
3 miejsce, kat. 46kg, walki wygrane/przegrane: 3:1

2012
Kuźnia Młodych Talentów
Józefów (POLSKA) - 15.12.2012 
1 miejsce, kat. 46kg, walki wygrane/przegrane: 3:0
Mikołajkowy Turniej Judo
Ryś (POLSKA) - 01.12.2012 , Zdjęcia
5 miejsce, kat. 46kg, walki wygrane/przegrane: 3:2
Ogólnopolski Turniej Judo w Sochaczewie
Sochaczew (POLSKA) - 17.11.2012 
2 miejsce, kat. 46kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
Międzynarodowy Turniej z okazji Dnia Niepodległości
Rembertów (POLSKA) - 04.11.2012 , Zdjęcia
3 miejsce, kat. 46kg, walki wygrane/przegrane: 2:1
Małe Warsaw Judo Open
Warszawa (POLSKA) - 29.10.2012 , Zdjęcia
2 miejsce, kat. 46kg, walki wygrane/przegrane: 3:2
VIII Białołęcki turniej judo im. Grzegorza Malika
Warszawa (POLSKA) - 20.10.2012 
2 miejsce, kat. 46kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
Zawody judo w Brwinowie
Brwinów (POLSKA) - 29.9.2012 
2 miejsce, kat. 42kg, walki wygrane/przegrane: 1:1
IV Liga Funny WOM
Warszawa (POLSKA) - 10.6.2012 
udział, kat. 42,5kg, walki wygrane/przegrane: 1:2
III Liga Funny WOM 2002-3 grupa B
Warszawa (POLSKA) - 15.4.2012 
1 miejsce, kat. 41,8kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
II Liga Funny WOM
Warszawa (POLSKA) - 18.3.2012 
3 miejsce, kat. 42kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
Turniej dzieci młodszych na Gwardii
Warszawa (POLSKA) - 10.3.2012 
3 miejsce, kat. 42kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
Turniej dzieci w Łazach
Łazy (POLSKA) - 11.2.2012 
7 miejsce, kat. 42kg, walki wygrane/przegrane: 1:2
I Liga Funny Wom
Warszawa (POLSKA) - 05.2.2012 
3 miejsce, kat. 39,4kg, walki wygrane/przegrane: 2:2

2011
Kużnia Talentów
Józefów (POLSKA) - 03.12.2011 
7 miejsce, kat. 37,5kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
Białołęcki Turniej im.G.Malika - U11
Warszawa (POLSKA) - 22.10.2011 
9 miejsce, kat. 36kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
Małe WJO - grupa nie zaawansowana
Warszawa (POLSKA) - 24.9.2011 
3 miejsce, kat. 38kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
IV liga Funny WOM - FINAŁ
Warszawa (POLSKA) - 12.6.2011 
udział, kat. 35,8kg, walki wygrane/przegrane: 0:2
II liga Funny WOM
Warszawa (POLSKA) - 26.3.2011 
3 miejsce, kat. 35,20kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
I Liga funny judo
Warszawa (POLSKA) - 30.1.2011 
4 miejsce, kat. 35,4kg, walki wygrane/przegrane: 2:2

2010
Funny Judo z Mikołajem
warszawa (POLSKA) - 12.12.2010 
9 miejsce, kat. kg, walki wygrane/przegrane: 0:2
Kuźnia Młodych Talentów
Józefów (POLSKA) - 05.12.2010 
7 miejsce, kat. 35kg, walki wygrane/przegrane: 0:3
III liga funny WOM
warszawa UKJ RYŚ (POLSKA) - 25.4.2010 
3 miejsce, kat. 34,4kg, walki wygrane/przegrane: 0:0
II liga funny judo
Ząbki (POLSKA) - 20.3.2010 
3 miejsce, kat. 33kg, walki wygrane/przegrane: 0:0




WARSAW JUDO OPEN
Międzynarodowy Puchar Polski

WJO


INFORMACJE

:: PARTNERZY
:: ..
© 1992-2018 Klub Judo Ryś