Klub Judo Ryś
powrót na stronę główną

Strona główna
Z a p i s y
Archiwum
Wyniki zawodników
Ranking klubowy
Historia klubu
Kadra
Nasi medaliści
Foto Galeria
Rysie na
Linki
Gdzie trenujemy
Kontakt
Dojazd AutoBUS

STREFA RODZICA
Logowanie

   Wyniki

Strzelczyk Mikołaj
Strzelec

rok urodzenia:2002
stopień judo:3 KYU
Statystyka zawodnika
rok turnieje lokaty walki skutecznosć
1. 2. 3. 4. 5. 7. wygr. przeg.
2010 5 0 0 1 2 1 0 3 4 42.86%
2011 11 1 5 1 0 1 1 24 13 64.86%
2012 20 0 1 9 0 3 2 44 33 57.14%
2013 21 0 5 7 0 3 1 47 32 59.49%
2014 19 4 3 4 0 2 3 56 22 71.79%
2015 13 2 3 1 0 1 1 30 16 65.22%
2016 14 1 1 3 0 0 2 28 18 60.87%
2017 5 0 1 2 0 0 1 11 7 61.11%
2018 3 0 1 0 0 0 0 6 4 60%
RAZEM: 111 8 20 28 2 11 11 249 149 62.56%


Wszystkie osiągnięcia zawodnika

2018
BRNO CUP
Brno (Czechy) - 15.9.2018 
udział, kat. 60kg, walki wygrane/przegrane: 1:2
Warszawska Olimpiada Młodzieży
Warszawa (POLSKA) - 28.4.2018 
2 miejsce, kat. 60kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
Puchar Polski (limity OOM)
Szczyrk (POLSKA) - 15.4.2018 
udział, kat. 60kg, walki wygrane/przegrane: 1:1

2017
XIX Warsaw Judo Open - U17
Warszawa (POLSKA) - 30.9.2017 
udział, kat. 55kg, walki wygrane/przegrane: 0:1
Budapest Cup
Budapeszt (POLSKA) - 30.4.2017 
7 miejsce, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
Eliminacje do OOM
Wesoła (POLSKA) - 13.4.2017 
2 miejsce, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
Wielkopolski Turniej Judo - Puchar Polski juniorów młodszych
Suchy Las (POLSKA) - 19.3.2017 
3 miejsce, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
Otwarte Mistrzostwa Mazowsza jm
Mysiadło (POLSKA) - 04.2.2017 
3 miejsce, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 2:2

2016
Puchar Łotwy w Aluksne U14,U16
Aluksne (POLSKA) - 17.12.2016 
3 miejsce, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
Puchar Francji dywizji A w Harnes
Harnes (FRANCJA) - 03.12.2016 
udział, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 0:1
Puchar Polski młodz. kat C - Baltic Cup U15
Gdynia (POLSKA) - 20.11.2016 
3 miejsce, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
Koroska Open U16
Slovenj Gradec (SŁOWENIA) - 13.11.2016 
udział, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 1:1
Puchar Polski Młodz. kat C - Memoriał Jigoro Kano
Poznań (POLSKA) - 30.10.2016 
1 miejsce, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
Mistrzostwa Polski Młodzików
Opole (POLSKA) - 09.10.2016 
9 miejsce, kat. 46kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
Puchar Polski młodz. kat A - Warsaw Judo Open U15
Warszawa (POLSKA) - 25.9.2016 
udział, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 2:1
Puchar Czech - Brno Cup
Brno (POLSKA) - 11.9.2016 
udział, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 0:1
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
Warszawa (POLSKA) - 10.9.2016 
2 miejsce, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 2:1
Żoliborz Cup
Warszawa (POLSKA) - 11.6.2016 
3 miejsce, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
Turniej Międzynarodowy w Venray U15
Venray (HOLANDIA) - 04.6.2016 
7 miejsce, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 3:2
International Judo Ligue
Bytom (POLSKA) - 28.5.2016 
7 miejsce, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
Kyodai Cup
Ryga (Łotwa) - 07.5.2016 
udział, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane: 0:1
Matsuru Dutch Open Espoir U15
Eindchoven (HOLANDIA) - 10.1.2016 
udział, kat. 46kg, walki wygrane/przegrane: 3:2

2015
Turniej Międzynarodowy w Aluksne U14
Aluksne (ŁOTWA) - 20.12.2015 
udział, kat. 46kg, walki wygrane/przegrane: 0:1
Koroska Open
Slovenj Gradec (SŁOWENIA) - 15.11.2015 
9 miejsce, kat. 46kg, walki wygrane/przegrane: 1:2
Slovak Open Galanta U15
Galanta (SŁOWACJA) - 07.11.2015 
2 miejsce, kat. 46kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek
Bochnia (POLSKA) - 04.10.2015 
7 miejsce, kat. 42kg, walki wygrane/przegrane: 3:2
Warsaw Judo Open U15
Warszawa (POLSKA) - 27.9.2015 
udział, kat. 42kg, walki wygrane/przegrane: 1:1
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
Warszawa (POLSKA) - 12.9.2015 
5 miejsce, kat. 46kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
Turniej Międzynarodowy w Chorwacji
Split (CHORWACJA) - 27.6.2015 
1 miejsce, kat. 42kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
Żoliborz Cup U13, U15
Warszawa (POLSKA) - 13.6.2015 
1 miejsce, kat. 42kg, walki wygrane/przegrane: 3:0
Turniej Międzynarodowy w Venray
Venray (POLSKA) - 30.5.2015 
9 miejsce, kat. 42kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
Budapest Kupa
Budapeszt (WĘGRY) - 03.5.2015 
udział, kat. 40kg, walki wygrane/przegrane: 1:1
Warszawska Olimpiada Młodzieży U15,U18
Wesoła (POLSKA) - 22.3.2015 
2 miejsce, kat. 42kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
TM młodzików w Białymstoku - East Judo Open
Białystok (POLSKA) - 15.3.2015 
2 miejsce, kat. 42kg, walki wygrane/przegrane: 3:2
Grand Prix Ostrava
Ostrava (POLSKA) - 14.2.2015 
3 miejsce, kat. 42kg, walki wygrane/przegrane: 4:1

2014
Turniej Międzynarodowy w Aluksne
Aluksne (Łotwa) - 20.12.2014 
7 miejsce, kat. 42kg, walki wygrane/przegrane: 3:2
Turniej Mikołajkowy-Ryś
Warszawa (POLSKA) - 13.12.2014 
2 miejsce, kat. 42kg, walki wygrane/przegrane: 3:2
Zawody
Grodzisk Mazowiecki (POLSKA) - 30.11.2014 
3 miejsce, kat. 42kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
Turniej Międzynarodowy w Galancie
Galanta (Słowacja) - 09.11.2014 
1 miejsce, kat. 42kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
Memoriał Grzegorza Malika
Białołęka (POLSKA) - 18.10.2014 
5 miejsce, kat. 39kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
Grand Prix-Poważka Bystrica
Poważka Bystrica (Słowacja) - 10.10.2014 
2 miejsce, kat. 42kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
Warsaw Judo Open U14
Warszawa (POLSKA) - 28.9.2014 
udział, kat. 42kg, walki wygrane/przegrane: 0:1
Żoliborz Cup
Warszawa (POLSKA) - 07.6.2014 
3 miejsce, kat. 39kg, walki wygrane/przegrane: 2:1
Turniej międzynarodowy w Erfurcie - EGA POKAL 2014
Erfurt (NIEMCY) - 11.5.2014 
udział, kat. 40kg, walki wygrane/przegrane: 1:1
Budapest Kupa 2014
Budapeszt (WĘGRY) - 04.5.2014 
9 miejsce, kat. 41kg, walki wygrane/przegrane: 1:2
Powiatowe mistrzostwa w Judo
Grodzisk-Mazowiecki (POLSKA) - 27.4.2014 
1 miejsce, kat. 42kg, walki wygrane/przegrane: 4:0
Otwarte Mistrzostwa Warszawy im. Jana Ślawskiego
Wesoła (POLSKA) - 16.3.2014 
3 miejsce, kat. 39kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
Mistrzostwa woj. podlaskiego
Białystok (POLSKA) - 15.3.2014 
2 miejsce, kat. 39kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
Sprela Cup U11-U13
Spremberg (NIEMCY) - 02.3.2014 , Zdjęcia
5 miejsce, kat. 38kg, walki wygrane/przegrane: 3:2
Tallin Cup
Tallin (ESTONIA) - 15.2.2014 
7 miejsce, kat. 38kg, walki wygrane/przegrane: 4:2
Turniej Rankingowy Dzieci i Młodzików w Łazach
Mysiadło (POLSKA) - 08.2.2014 
3 miejsce, kat. 42kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
Turniej na Łotwie - Saulkrasti
Saulkrasti (Łotwa) - 02.2.2014 
7 miejsce, kat. 38kg, walki wygrane/przegrane: 3:2
Otwarte Mistrzostwa Milanówka
Milanówek (POLSKA) - 25.1.2014 
1 miejsce, kat. 39kg, walki wygrane/przegrane: 5:0
Międzynarodowy Turniej Berlin Open
Berlin (POLSKA) - 18.1.2014 
1 miejsce, kat. 40kg, walki wygrane/przegrane: 5:0

2013
Małe WJO U-14
Warszawa (POLSKA) - 30.11.2013 
3 miejsce, kat. 38kg, walki wygrane/przegrane: 1:2
Małe WJO U12
Warszawa (POLSKA) - 30.11.2013 
3 miejsce, kat. 39kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
VII Ogólnopolski Turniej Judo Sensei Płock
Płock (POLSKA) - 16.11.2013 
2 miejsce, kat. 39kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
Slovak Open U13, U15
Galanta (SŁOWACJA) - 09.11.2013 
7 miejsce, kat. 38kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
Turniej międzynarodowy im.Laszuka U12
Łapy (POLSKA) - 26.10.2013 
2 miejsce, kat. 41kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
Białołęcki Turniej im.G.Malika
Warszawa (POLSKA) - 19.10.2013 
3 miejsce, kat. 39kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
X MVC POVAŽSKÁ BYSTRICA
POVAŽSKÁ BYSTRICA (Słowacja ) - 12.10.2013 
udział, kat. 38kg, walki wygrane/przegrane: 0:1
Baltic Cup - Turniej międzynarodowy U12
Gdynia (POLSKA) - 21.9.2013 
5 miejsce, kat. 39kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
Grand Prix Mysłowice
Mysłowice (POLSKA) - 15.9.2013 
udział, kat. 39kg, walki wygrane/przegrane: 0:3
Otwarte Mistrzostwa Bytomia
Bytom (POLSKA) - 15.6.2013 , Zdjęcia
5 miejsce, kat. 42kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
Żoliborz Cup
Warszawa (POLSKA) - 08.6.2013 
2 miejsce, kat. 39kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
Turniej z okazji dnia dziecka Włocławek.
Włocławek (POLSKA) - 02.6.2013 
2 miejsce, kat. 39kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
VI-Otwarte Mistrzostwa Wysokiego Mazowieckiego
Wysokie Mazowieckie (POLSKA) - 11.5.2013 
3 miejsce, kat. 39kg, walki wygrane/przegrane: 3:2
26. Globus Budapest Cup 2013
Budapeszt (Węgry) - 05.5.2013 
9 miejsce, kat. 38kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
Międzynarodowy turniej Grodzisk-Mazowiecki
Grodzisk-Mazowiecki (POLSKA) - 28.4.2013 
3 miejsce, kat. 39kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
Pruszkowska Liga Judo
Pruszków (POLSKA) - 20.4.2013 
3 miejsce, kat. 39kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
Mistrzostwa Warszawy im.Jana Ślawskiego
Wesoła (POLSKA) - 06.4.2013 
5 miejsce, kat. 39kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
Tallin Cup Estonia
Talin (POLSKA) - 16.2.2013 
udział, kat. 38kg, walki wygrane/przegrane: 0:2
Grand Prix Ostrava
Ostrava (CZECHY) - 09.2.2013 , Zdjęcia
udział, kat. 38kg, walki wygrane/przegrane: 0:2
Turniej międzynarodowy na Słowacji
Koszyce (SŁOWACJA) - 26.1.2013 , Zdjęcia
3 miejsce, kat. 38kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
Międzynarodowy turniej Berlin Open
Berlin (POLSKA) - 19.1.2013 
2 miejsce, kat. 37kg, walki wygrane/przegrane: 3:1

2012
Turniej na Łotwie U11, U9
Łotwa (Aluksne) - 16.12.2012 
udział, kat. 38kg, walki wygrane/przegrane: 1:2
Turniej mikołajkowy na Szanajcy
WARSZAWA (POLSKA) - 11.12.2012 
3 miejsce, kat. 36kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
Mikołajkowy Turniej Judo
Ryś (POLSKA) - 01.12.2012 , Zdjęcia
7 miejsce, kat. 36kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
Ogólnopolski Turniej Judo w Sochaczewie
Sochaczew (POLSKA) - 17.11.2012 
3 miejsce, kat. 36kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
Slovak Open
Galanta (SŁOWACJA) - 10.11.2012 
5 miejsce, kat. 36kg, walki wygrane/przegrane: 4:2
Małe Warsaw Judo Open
Warszawa (POLSKA) - 29.10.2012 , Zdjęcia
3 miejsce, kat. 36kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
IV Memoriał Jigoro Kano w Opalenicy
Opalenica (POLSKA) - 27.10.2012 
7 miejsce, kat. 40kg, walki wygrane/przegrane: 1:2
Turniej w Białymstoku im.Leszka Piekarskiego
Białystok (POLSKA) - 15.10.2012 
3 miejsce, kat. 38kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
IV Liga Funny WOM
Warszawa (POLSKA) - 10.6.2012 
3 miejsce, kat. 35kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
Tuzla Cup
Berlin (NIEMCY) - 09.6.2012 
udział, kat. 37kg, walki wygrane/przegrane: 0:2
Zawody w Lublinie
Lublin (POLSKA) - 20.5.2012 
3 miejsce, kat. 35kg, walki wygrane/przegrane: 4:1
Ogólnopolski turniej judo w Toruniu
Toruń (POLSKA) - 05.5.2012 
5 miejsce, kat. 36kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
Turniej Międzynarodowy w Budapeszcie
Budapeszt (WĘGRY) - 15.4.2012 
9 miejsce, kat. 36kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
Turniej Międzynarodowy w Ljubljanie
Ljubljana (SŁOWENIA) - 14.4.2012 
9 miejsce, kat. 38kg, walki wygrane/przegrane: 1:2
II Liga Funny WOM
Warszawa (POLSKA) - 18.3.2012 
3 miejsce, kat. 34,5kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
Turniej dzieci młodszych na Gwardii
Warszawa (POLSKA) - 10.3.2012 
3 miejsce, kat. 34kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
Turniej Międzynarodowy w Spremberg.
Niemcy (POLSKA) - 04.3.2012 , Zdjęcia
2 miejsce, kat. 35kg, walki wygrane/przegrane: 2:1
Turniej dzieci w Łazach
Łazy (POLSKA) - 11.2.2012 
udział, kat. 34kg, walki wygrane/przegrane: 1:2
I Liga Funny Wom
Warszawa (POLSKA) - 05.2.2012 
5 miejsce, kat. 33,6kg, walki wygrane/przegrane: 1:2
II Międzynarodowe Mistrzostwa Ziemi Krakowskiej
Kraków (POLSKA) - 04.2.2012 
3 miejsce, kat. 34kg, walki wygrane/przegrane: 2:2

2011
Mikołajkowy turniej judo U10
Warszawa (POLSKA) - 13.12.2011 
2 miejsce, kat. 34kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
Kużnia Talentów
Józefów (POLSKA) - 03.12.2011 
3 miejsce, kat. 33kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
Turniej dzieci w w Płocku
Płock (POLSKA) - 27.11.2011 
udział, kat. 33kg, walki wygrane/przegrane: 0:1
Turniej dzieci na Gwardii
Warszawa (POLSKA) - 20.11.2011 
7 miejsce, kat. 34kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
Białołęcki Turniej im.G.Malika - U11
Warszawa (POLSKA) - 22.10.2011 
udział, kat. 33kg, walki wygrane/przegrane: 1:1
Małe WJO - grupa nie zaawansowana
Warszawa (POLSKA) - 24.9.2011 
2 miejsce, kat. 34kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
IV liga Funny WOM - FINAŁ
Warszawa (POLSKA) - 12.6.2011 
2 miejsce, kat. 30,6kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
Turniej z okazji Dnia Dziecka we Włocławku
Włocławek (POLSKA) - 23.5.2011 
5 miejsce, kat. 30kg, walki wygrane/przegrane: 0:2
III Liga Funny Judo - rocznik 2001-2002 grupa B
Warszawa (POLSKA) - 14.5.2011 
2 miejsce, kat. 30kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
II liga Funny WOM
Warszawa (POLSKA) - 26.3.2011 
2 miejsce, kat. 31kg, walki wygrane/przegrane: 3:1
I Liga funny judo
Warszawa (POLSKA) - 30.1.2011 
1 miejsce, kat. 30,3kg, walki wygrane/przegrane: 4:0

2010
Funny Judo z Mikołajem
warszawa (POLSKA) - 12.12.2010 
9 miejsce, kat. kg, walki wygrane/przegrane: 1:2
IV Liga Funny Judo
Warszawa (POLSKA) - 13.6.2010 
4 miejsce, kat. 27,1kg, walki wygrane/przegrane: 2:2
III liga funny WOM
warszawa UKJ RYŚ (POLSKA) - 25.4.2010 
4 miejsce, kat. 26,4kg, walki wygrane/przegrane: 0:0
II liga funny judo
Ząbki (POLSKA) - 20.3.2010 
5 miejsce, kat. 26kg, walki wygrane/przegrane: 0:0
I Liga Funny Wom
Marki (POLSKA) - 20.2.2010 
3 miejsce, kat. kg, walki wygrane/przegrane: 0:0




WARSAW JUDO OPEN
Międzynarodowy Puchar Polski

WJO


INFORMACJE

:: RODO
:: PARTNERZY
:: ..
© 1992-2018 Klub Judo Ryś