Klub Judo Ryś
powrót na stronę główną

Strona główna
Z a p i s y
Archiwum
Wyniki zawodników
Ranking klubowy
Historia klubu
Kadra
Nasi medaliści
Foto Galeria
Rysie na
Linki
Gdzie trenujemy
Kontakt
Dojazd AutoBUS

STREFA RODZICA
Logowanie

   Wyniki

Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego
Warszawa 18.3.2018

  • Bouatia Kamil
    2 miejsce, kat. kg, walki wygrane/przegrane 3:1

  • Derkacz Marcel
    2 miejsce, kat. kg, walki wygrane/przegrane 3:2

  • Dominiczak Marcel
    udział, kat. kg, walki wygrane/przegrane 0:1

  • Fafiński Stanisław
    udział, kat. kg, walki wygrane/przegrane 1:1

  • Gajowniczek Jan
    udział, kat. kg, walki wygrane/przegrane 0:1

  • Gąsowski Grzegorz
    udział, kat. kg, walki wygrane/przegrane 0:2

  • Gorochow Zuzanna
    9 miejsce, kat. kg, walki wygrane/przegrane 1:2

  • Jagielski Aleksander
    1 miejsce, kat. kg, walki wygrane/przegrane 5:0

  • Kaszuba Kamila
    3 miejsce, kat. kg, walki wygrane/przegrane 1:2

  • Kazimierski Kacper
    udział, kat. kg, walki wygrane/przegrane 0:2

  • Koperwas Jan
    3 miejsce, kat. kg, walki wygrane/przegrane 2:1

  • Kornatka Kacper
    3 miejsce, kat. kg, walki wygrane/przegrane 2:2

  • Kosmatka-Kos Michał
    udział, kat. kg, walki wygrane/przegrane 0:1

  • Krauss Jan
    9 miejsce, kat. kg, walki wygrane/przegrane 2:2

  • Kromka Helena
    2 miejsce, kat. kg, walki wygrane/przegrane 2:1

  • Paszek Damian
    3 miejsce, kat. kg, walki wygrane/przegrane 4:1

  • Przetacka Oliwia
    7 miejsce, kat. kg, walki wygrane/przegrane 1:2

  • Pyć Tomasz
    5 miejsce, kat. kg, walki wygrane/przegrane 1:3

  • Ronge Maksymilian
    3 miejsce, kat. kg, walki wygrane/przegrane 3:1

  • Sławek Miłosz
    5 miejsce, kat. kg, walki wygrane/przegrane 2:2

  • Sokulski Szymon
    udział, kat. kg, walki wygrane/przegrane 0:1

  • Stolnicki Mikołaj
    udział, kat. kg, walki wygrane/przegrane 0:2

  • Szymczuk Szymon
    3 miejsce, kat. kg, walki wygrane/przegrane 2:1

  • Tataj Julia
    3 miejsce, kat. kg, walki wygrane/przegrane 3:1

  • Wdowczyk Kacper
    5 miejsce, kat. kg, walki wygrane/przegrane 4:2

  • Wroński Juliusz
    5 miejsce, kat. kg, walki wygrane/przegrane 2:2





WARSAW JUDO OPEN
Międzynarodowy Puchar Polski

WJO


INFORMACJE

:: RODO
:: PARTNERZY
:: ..
© 1992-2018 Klub Judo Ryś