Gdzie trenujemy
Kontakt
Dojazd AutoBUS

➤ 4 medale na OTK juniorów młodszych

18.09.2004 w Opolu odbył się Ogólnopolski Turniej juniorów młodszych, w którym nasi zawodnicy zdobyli 3 medale i 3 piąte miejsca. Największą niespodziankę sprawił najmłodszy i njlżejszy nasz zawodnik Paweł Krzywosz (na zdjęciu) zdobywając 3 miejsce!!! Paweł, ważący zaledwie 39 kg wygrał w kategorii 46 kg 3 walki i tym samym wywalczył brązowy medal. Warto dodać, że Paweł jest dodatkowo naszym najmłodszym zawodnikiem. Jest on pierwszym rocznikiem młodzika, a te zawody były jego pierwszymi zawodami ogólnopolskimi w życiu. BRAWO KRZYWY!!!
Start całej naszej ekipy był bardzo udany. Zdobyliśmy w sumie 4 medale i 3 piąte miejsca. Jednym słowem, aż 7 zawodników to pierwsza piątka w Polsce. Medale srebrne zdobyli: Paweł Jałbrzykowski (50 kg) i Marcin Kowalski (66 kg). Medale brązowe wywalczyli: Rafał Koźbiał (66 kg) i Paweł Krzywosz (46 kg). Na miejscach piątych uplasowali się: Artur Lubas (81 kg), Mateusz Rasiński (73 kg) i Jarek Szczepaniak (55 kg), który w walce półfinałowej uległ dość ciężkiej kontuzji łokcia i został wycofany z turnieju. Miejsce 7 wywalczył Michał Dąbrowski (73 kg). Do grona medalowego można jeszcze dołączyć Piotra Owsianko, który co prawda startuje jeszcze w barwach Gwardii, ale już rozpoczął treningi w naszym klubie. W zawodach nie wystartował niestety Tomek Staśkiewicz, który nie doszedł jeszcze do pełni sił po kontuzji ręki.
Nie mogli też wystartować w turnieju Piotrek Rybicki i Tomek Głuszyk, którzy są w trakcie przejścia do naszego klubu. Szkoda, bo gdyby doszła jeszcze ta trójka, to moglibyśmy mieć 8 medali !!! Cierpliwości. Po wynikach calej grupy widać, że praca obozowa nie poszła na marne.