➤ Łukasz Kiełbasiński drugi w Pucharze Europy

26 października 2012 w Szweckim Boras Łukasz Kiełbasiński podtrzymał swoją świetną passę i wywalczył srebrny medal w Pucharze Europy Seniorów. W przeciągu 4 tygodni Łukasz wystartował w 3 mocnych turniejach i wszędzie był na pudle. 6.10 wywalczył brąz w Pucharze Świata Seniorów na Białorusi. Dwa tygodnie później pokazał, że jest najlepszym zawodnikiem w Polsce zdobywając w perfekcyjnym stylu tytuł Mistrza Polski Seniorów. I w ostatni weekend srebro w Pucharze Europy. Ale przed Kiełbasą najważniejsza próba. 16 listopada wystąpi w Mistrzostwach Europy Młodzieży, które odbędą się w Pradze. Praga to tylko kilka godzin drogi z Warszawy. Może się skusicie żeby zrobić Kiełbasce doping? Prze kilka lat wielu z Was jeździło za Krulikiem, więc może teraz za Kiełbim?
W Szwecji Łukasz odniósł zwycięstwo w 3 walkach: z Austriakiem, Niemcem i Szwedem. W finale musiał uznać wyższość zawodnika z Francji. Do Szwecji pojechał także Jarek Szczepaniak który wystąpił w kategorii do 81 kg. Szczepan wygrał pierwszą walkę z zawodnikiem rosyjskim co było świetnym prognostykiem. Niestety zakończyło się tylko na jednej wygranej. W kolejnej walce przegrał z zawodnikiem francuskich późniejszym wicemistrzem a wrepasażach uległ zawodnikowi holenderskiemu.