➤ Warszawska Olimpiada Młodzieży

24-25 kwietnia 2004 odbyła się Warszawska Olimpiada Młodzieży w kategorii dzieci i młodzików. Nasi zawodnicy i zawodniczki zdobyli w sumie 11 medali. Pierwszego dnia w kategorii dzieci było ich tylko 3. Złoty medal wywalczyła Sena Bonsignori w kat. 48 kg. Medale brązowe wywalczyli Łukasz Kiełbasiński w kat. 33 kg i Dominik Chrzanowski 46 kg. Miejsce 5 zdobył Łukasz Butryn - 33 kg. Na miejscach 7 uplasowali się: Kamil Stefański-55 kg i Agnieszka Domańska- 36 kg.
Drugi dzień był bardziej obfity w medale, mieliśmy 4 finały w tym 2 podwójne. Mistrzami Warszawy zostali:Paweł Krzywosz-38 kg i Adam Czyż-42 kg. Medale srebrne zdobyli:Adam Jałbrzykowski-38 kg, Michał Górecki-42 kg, Michał Słomka-46 kg i Grzegorz Gintrowski-50 kg. Medale brązowe wywalczyli: Michał Zajączkowski- 35 kg i Artur Banach- 50 kg. Miejsca 5 wywalczyli: Jakub Jagiełło- 35 kg i Kamil Kondzielski- 50 kg. Miejsce 7 zdobył Marcin Szelwachowski w kat.46 kg.