➤ OTK juniorów młodszych - Opole

Szczepan, Stach i Kowal najlepsi w Polsce!!!
Jałbrzyś i Morus – 5-te miejsce
Surdi i Bogi – 7-me miejsce

15.11.2003r. w Opolu odbył się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny juniorów młodszych, w którym wystartowało 11 naszych zawodników. Bezkonkurencyjni okazali się Szczepan, Stach i Kowal, którzy tryumfowali w swoich kategoriach wagowych. Najłatwiej poszło Jarkowi Szczepaniakowi (46 kg), który wszystkie 4 walki wygrał przed czasem. Jarek udowodnił tym samym, że jest w tej kategori najlepszym zawodnikiem Polski.Trochę ciężej zdobycie złota przyszło Marcinowi Kowalskiemu (66 kg). Pierwsze dwie walki eliminacyjne, była to kwestia kilku sekund. Za to w finale sędziowie musieli zarządzić dogrywkę, w której lepszym kondycyjnie okazał się być Kowal. Jego przeciwnik, dotychczasowy numer 1, Marcin Niedzielski (AZS Gliwice) za nierealne ataki otrzymał karę, co dało zwycięstwo Kowalowi. Trudniejszą drogę do złotego medalu przebył Tomasz Staśkiewicz (60 kg), który już w pierwszą walkę miał z dogrywką. Czwarta, finałowa walka, okazała się być równie trudną , ale jednak zwycięską. Tym samym nasi zawodnicy zdobyli 3 złota!!! Bliscy medalu byli Mateusz Morawski (66 kg) i Paweł Jałbrzykowski (46 kg) którzy po dwóch walkach zwyciężkich poprzegrywali swoje pojedynki półfinałowe i o brązowe medale. Szczególnie blisko medalu był świetnie walczący Paweł Jałbrzykowski, który swoją walkę o wejście do finału przegrał w dogrywce z Łukaszem Urbańskim (AZS AWF Warszawa)
Siódme miejsca zdobyli Michał Surdej (60kg,2:2), Michał Bogacz (73kg,1:2). Na miejscach dziewiątych uplasowali się Rafał Koźbiał (66kg,1:2), Maciek Mędrzycki (60kg,2:2) i Maciek Łabucki (90 kg, 1:2)