➤ Mistrzostwa Polski Młodzików

24 i 25 listopada 2007 w Opolu odbył się Puchar Polski Młodzików, który był nieoficjalnymi Mistrzostwami Polski do lat 14. Pomimo dość dobrego występu pozostał ogromny niedosyt. Brązowy medal wywalczyła Agata Kozaczyńska w kategorii do 40 kg. Piąte miejsca zdobyli Patryk Piotrowski w 46 kg, Tomasz Domański i Józef Popławski w 42 kg. Pierwszego dnia zapowiadało się, że do finału wejdzie aż 3 naszych zawodników, którzy powygrywali po 3 walki. Niestety zabrakło im trochę szczęścia i trochę umiejętności... sędziowskich. U Tomka sędziowie nie ocenili "odklepanej" dźwigni, a u Patryka ocenili na jego niekorzyść rzut całkowicie za matą. Niestety taki jest urok naszej dyscypliny. Złoty medal był w zasięgu całej trójki. Wystep na Mistrzostwach osłodziła Agata, która drugiego dnia wywalczył brązowy medal wygrywając 3 walki.