➤ IX Warsaw Judo Open

29-30 września nasz klub wraz z UKJ 225 i Warszawskim Związkiem Judo zorganizował IX Warsaw Judo Open.
W tym roku na starcie stanęło 614 zawodników z 10 państw. Zawody zostały przeprowadzone na 6 matach w 3 kategoriach wiekowych. W sobotę walczyli młodzicy (U15) i juniorzy (U20), a w niedzielę juniorzy młodsi (U17).
Nasz klub reprezentowało 21 zawodników. Zdobyliśmy w sumie 10 medali: 3 złote, 5 srebrnych i 2 brązowe.W klasyfikacji regionów wygraliśmy jako Warszawa, a w klasyfikacji klubów także zdobylismy 1 miejsce.
Medale złote wywalczyli: Łukasz Kiełbasiński, Patryk Piotrowski, Adam Jałbrzykowski.
Medale srebrne: Bartek Kurkiewicz, Zbyszek Waszkiewicz, Adam Czyż, Paweł Rybicki i Jarek Szczepaniak.
Medale brązowe: Paweł Jałbrzykowski i Tomek Staśkiewicz.