➤ Warszawska Olimpiada Młodzieży - Młodzicy

13 maja 2007 roku w hali przy Siennickiej w Warszawie odbył się turniej WOM młodzików. Zgodnie z regulaminem startowali zawodnicy tylko z klubów warszawskich. Wystartowało 9-cioro Rysiów. Mimo małej frekwencji turniej był emocjonujący, gdyż obfitował w wiele niespodzianek. Na duże wyróżnienie zasługują złoci medaliści Tomek Domański i Agata Kozaczyńska. Tomek wygrywając wszystkie swoje walki zdecydowanie pokazał kto jest najlepszy w tej kategorii. Łatwiejszą droge do złotego medalu miała Agata, gdyż w jej kategori wystartowała tylko jedna przeciwniczka, z którą nasza zawodniczka rozprawiła sie w niecałą minutę. Brązowe medale zdobyli Patryk Piotrowski, Paweł Wichowski, Józef Popławski i Michał Padlewski. Miłą niespodziankę sprawił szczególnie ten drugi. Paweł bił się tego dnia naprawdę super. Przegrał tylko jedną walkę z dużo bardziej doświadczonym zawodnikiem. Dobrze zaprezentował się też Artur Romanow, który w repasażach przegrał z Pawłem Wichowskim co wyeliminowało go z turnieju. Mile zaskoczył również Michał Padlewski zdobywając brązowy medal w kategorii 42 kg.