➤ Mistrzostwa Mazowsza juniorów młodszych

9.03.2003 na Gwardii odbył się drugi turniej Mistrzostw Mazowsza w kategorii juniorów młodszych. W turnieju startowało aż 16 naszych zawodników. Zdobyliśmy w sumie 6 medali: 3 złote i 3 brązowe. Na zdjęciu Jarek Szczepaniak

9 III 2003 na Gwardii odbył się drugi turniej Mistrzostw Mazowsza w kategorii juniorów młodszych. W turnieju startowało aż 16 naszych zawodników. Zdobyliśmy w sumie 6 medali: 3 złote i 3 brązowe. Najlepiej zaprezentowali się: Dorota Paszyńska, Jarek Szczepaniak i Marcin Kowalski, którzy wywalczyli w swoich kategoriach pierwsze miejsca. Najszybsze i najbardziej efektowne zwycięstwa odnosił Jarek Szczepaniak, który wygrywał wszystkie walki w kilkadziesiąt sekund. W podobnym stylu walczył Marcin Kowalski. Jego walka finałowa z Jakubem Kurkiewiczem wzbudziła na widowni najwięcej entuzjazmu i zainteresowania - była prawdziwą ozdobą turnieju. Prowadzona w szybkim tempie owocowała w dużą ilość pięknych akcji. Na szczęście te w wykonaniu Marcina kończyły się punktami i w rezultacie zwycięstwem. Medale brązowe wywalczyli: Michał Dąbrowski, Artur Lubas i Michał Bogacz. Szczególnie dobrze walczył ten ostatni, który wygrał 3 walki.