Klub Judo Ryś
powrót na stronę główną

Strona główna
Z a p i s y
Archiwum
Wyniki zawodników
Ranking klubowy
Historia klubu
Kadra
Nasi medaliści
Foto Galeria
Rysie na
Linki
Gdzie trenujemy
Kontakt
Dojazd AutoBUS

STREFA RODZICA
Logowanie

 ➤ Turniej Międzynarodowy na Litwie
 
16-17 lutego nasi zawodnicy wystartowali w turnieju międzynarodowym na Litwie w miejscowości Alytus. Pomimo dużej ilości zawodników reprezentujących nasz klub (aż 17 osób) zdobyliśmy nie wiele, bo tylko trzy medale i cztery piąte miejsca. Na podium stanęli: Sena Bonsignori 2 miejsce w kat.63 kg, oraz Agata Kozaczyńska 3 miejsce w 40 kg i Łukasz Kiełbasiński 3 miejsce do 50 kg. Trochę szczęścia zabrakło zawodnikom, którzy zdobyli 5 miejsca: Paweł Rybicki, Patryk Piotrowski, Paweł Krzywosz, Adam Królikowski.Po raz pierwszy w historii naszych startów na turnieju w Alytusie, gdzie jeździmy od kilku lat, nasz klub nie znalazł się wśród 3 najlepszych zespołów. Rok temu zdecydowanie wygraliśmy w klasyfikacji punktowej. Ale nie ma co się martwić bo nasza ekipa składała się z wielu młodych (zarówno wiekiem jak i stażem teningowym) zawodników i zawodniczek. Dla zawodników z Estonii, Litwy i Łotwy ten turniej był kwalifikacją do Mistrzostw Europy, a co za tym idzie większość zawodników zbijała po kilka kilogramów. Nasi natomiast startowali w swoich naturalnych wagach.
Zawody były obsadzone dość licznie. W większości kategorii startowało około 25-35 osób. W zawodach wzięło udział 7 państw: Litwa, Łotwa, Estonia, Rosja, Białoruś, Polska i Japonia. Oczywiście wielu naszych zawodników marzyło o konfrontacji z kolegami z Japoni. To szczęście mieli Paweł Rybicki i Patryk Piotrowski, którzy powygrywali swoje pojedynki z tymi trudnymi przeciwnikami.
Litwinii przyjęli nas bardzo miło zapewniając wspaniałą rodzinną atmosferę. Nawet Ci,którym start nie do końca się udał byli zadowoleni z wyjazdu.zdjęcia...
wyniki naszych zawodników

WARSAW JUDO OPEN
Międzynarodowy Puchar Polski

WJO


INFORMACJE

:: RODO
:: PARTNERZY
:: ..
© 1992-2018 Klub Judo Ryś