Klub Judo Ryś
powrót na stronę główną

Strona główna
Z a p i s y
Archiwum
Wyniki zawodników
Ranking klubowy
Historia klubu
Kadra
Nasi medaliści
Foto Galeria
Rysie na
Linki
Gdzie trenujemy
Kontakt
Dojazd AutoBUS

STREFA RODZICA
Logowanie

 ➤ Mistrzostawa Polski Młodzików
 

4 MEDALE W MISTRZOSTWACH POLSKI MŁODZIKÓW

11-12 listopada w Pile odbył się Puchar Polski Modzików, który był nieoficjalnymi Mistrzostwami Polski do lat 14. Bardzo dobrze wypadli nasi zawodnicy zdobywając aż 4 medale.
Sena Bonsignori - 2 miejsce w kat.57kg
Łukasz Kiełbasiński - 2 miejsce w kat.46 kg
Bartosz Kurkiewicz - 2 miejsce w kat.55 kg
Patryk Piotrowski - 3 miejsce w kat.38 kg
Do pełni szczęścia zabrakło tylko zwycięstw w finałach. Największą przewagę nad przeiwnikami w całym turnieju miał Bartek, który zwyciężał przed czasem w kilkanaście sekund. Wydawało się, że tak samo będzie w finale. I prawdopodobnie to przeświadczenie go zgubiło. Zapomniał, że każdy zawodnik może upaść na plecy, nie wykluczając jego samego.
Ciężkie boje toczył Kiełbasa, któremu trener nie pozwolił zbijać do kategorii 42 kg, więc musiał walczyć z troszkę cięższymi. Swój brak wagi i siły rekompensował za to dobrą walką taktyczną. Niestety zdekoncentrował się w ostatnich sekundach walki finałowej, przegrywając na 2 sek.przed czasem. A szkoda bo zwycięstwo było w zasięgu ręki.
W kat.38 brązowy medal wywalczył Patryk Piotrowski, dla którego była to pierwsza ogólnopolska impreza w życiu. Patryk z 4 wygranych walk 3 zakończył akcjami w parterze. Walka o medal brązowy zakończyła sie już po kilkunastu sekundach gdy po akcji przeciwnika Patryk założył skutecznie duszenie.
Drugiego dnia w niedzielę walczyła jedyna nasza reprezentantka, Sena Bonsignori. Sena w drodze do finału dość łatwo poradziła sobie z trzema przeciwniczkami wykonując na wszystkich rzut tomoenage i kończąc dźwignią w parterze. Bardzo wyrównany był finał, który stoczyła z bardziej doświadczoną zawodniczką z klubu Uniwersytet Warszawa. Walka i dogrywka zakończyły się bez żadnych punktów. O zwycięstwie zadecydowali sędziowie głosami 2 do 1. Szkoda, złoto było tak blisko.
Dosyć dobrze wypadli także nowicjusze, których startowało aż 9. Każdy z nich walczył bardzo dzielnie nie odpuszczając bardziej doświadczonym przeciwnikom. Na słowa pochwały zasługują szczególnie zdobywcy 9 miejsc Józef Popławski, Dominik Chrzanowski i Grzegorz Nowosielski.
BRAWO MALUCHY. TO BYŁ BARDZO UDANY WYSTĘP !!!wyniki naszych zawodników

WARSAW JUDO OPEN
Międzynarodowy Puchar Polski

WJO


INFORMACJE

:: RODO
:: PARTNERZY
:: ..
© 1992-2018 Klub Judo Ryś