➤ Eliminacje do OOM

2.04.2006 w Łodzi odbyły się eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, czyli Mistrzostw Polski juniorów młodszych. W zawodach wystartowało 7 naszych zawodników. 4 z nich zakwalifikowało się do turnieju finałowego, kóry odbędzie się w Szczytnie w ostatnich dniach kwietnia. Najlepiej wypadł Adam Jałbrzykowski wygrywając kategorię do 46kg. W kategorii 50 kg do finałów awansowało 2 naszych zawodników. 2 miejsce wywalczył Paweł Krzywosz,a 3 miejsce Adam Czyż. Miejsce na podium i awans do turnieju finałowego wywalczył jeszcze Grzegorz Gintrowski , który w kategorii do 66 kg wywalczył 3 miejsce. Niestety nie zakwalifikowali się Maichał Słomka (9miejsce, 60kg) oraz Zbyszek Waszkiewicz (73kg) i Aleksander Kwacz.