Gdzie trenujemy
Kontakt
Dojazd AutoBUS

➤ Puchar Polski juniorów młodszych w Tarnowie

18.03.2006 piątka naszych zawodników wystartowała w Tarnowie w Pucharze Polski juniorów młodszych. Występ naszych Rysiów mozna ocenić jako nienajgorszy. Łukasz Kiełbasiński (46kg) i Adam Czyż (50) wywalczyli brązowe medale. O krok od podium był Adam Jałbrzykowski (46), który zdobył 5 miejsce. Siódme miejsce zajął Michał Słomka (60). Niestety nie udał się start Senie Bonsignori (57), która po przegraniu pierwszej walki odpadła z turnieju. Największa brawa należą się zdecydowanie Łukaszowi Kiełbasińskiemu, który jest jeszcze młodzikiem a ponadto ma kilkukilogramową niedowagę. Zawody były dobrym sprawdzianem przed Mistrzostwami Polski, które odbędą się w ostatni weekend kwietnia. Miejmy nadzieję, że podczas MP nasi zawodnicy wypadna jeszcze lepiej, tym bardziej, że ekipa będzie wzmocniona o Pawła Krzywosza, Adama Owsianko i Grzegorza Gintrowskiego.