➤ Eliminacje do OOM

6.04.2024 odbyły się eliminacje do OOM (Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych), w których nasi zawodnicy wywalczyli 4 medale oraz 6 kwalifikacji do zawodów finałowych, które odbędą się 26-27 kwietnia w Trzebnicy pod Wrocławiem. Eliminacje odbyły się w 4 regionach Polski. W każdym regionie brali udział zawodnicy 4 województw. A warto zaznaczyć że nasz region należy do najmocniejszych. Tym większe gratulacje dla zawodników którzy wywalczyli awans:
Otylia Grzeszczyk - 2 miejsce
Julia Tataj - 2 miejsce
Damian Paszek - 2 miejsce
Kacper Wdowczyk - 3 miejsce
Kuba Borzęcki - 5 miejsce
Dodatkowo do turnieju finałowego awansowała Julia Siemko, która zdobywając brązowy medal w ostatnim Pucharze Polski wywalczyła bezpośredni awans.
Pozostali nasi zawodnicy pomimo dzielnej postawy niestety nie przeszli eliminacji