➤ 4 medale w Mistrzostwach Polski Młodzików

5.11.2005 podczas Pucharu Polski Młodzików (nieoficjalne Mistrzostwa Polski), który został rozegrany w Szczyrku, rewelacyjnie wypadła nasza ekipa zdobywając 4 medale. Aż trzech nasz zawodników walczyło w finale. Najlepiej wypadł Łukasz Kiełbasiński zdobywając złoty medal. Łukasz w drodze do złota musiał stoczyć 5 zwycięskich pojedynków. W finale spotkał się ze starszym i bardziej utytułowanym zawodnikiem warszawskiego uniwersytetu (Jakub Zięć)z którym dotychczas przegrywał. Zięć rok wcześniej podczas Mistrzostw Polski przegrał w tej samej kategorii z Pawłem Krzywoszem. Tym razem Paweł udzielił wskazówek Łukaszowi i on także zwyciężył z zawodnikiem z UW. Szkoda, ze nie udało się "Krzywemu" obronić tytułu Mistrza Polski sprzed roku, ale zdobycie srebra to i tak ogromny sukces, tym bardziej, że przegrana w finale była bardzo kontrowersyjna. Drugi medal srebrny wywalczył Zbyszek Waszkiewicz, dla którego Mistrzostwa Polski były pierwszym turniejem ogólnopolskim, w którym startował. Medal brązowy wywalczył Adam Owsianko, który już na turnieju OTK pokazał, że stać go na medal z Mistrzostw Polski.
Turniej był rzeczywiście bardzo mocny wystartowała w nim rekordowa ilość zawodników- 349 z 79 klubów. W niektórych kategoriach było około 60 zawodników.
W zawodach wzięli jeszcze udział Jan Grzesik, Krzysztof Czech, Aleksander Kwacz i Sena Bonsignori, którzy niestety odpadli z turnieju w rundzie eliminacyjnej.