; Klub Judo Ryś Warszawa
Klub Judo Ryś
powrót na stronę główną

Strona główna
ZAPISY
Obozy 2022 -->
Sklepik
Jaki strój
Kanał YouTube Rysia
Kalendarz
Archiwum
Wyniki zawodników
Ranking klubowy
Historia klubu
Kadra
Nasi medaliści
Foto Galeria Linki -->
Gdzie trenujemy
Kontakt
Dojazd AutoBUS
 ➤ Wyjazd na camp do Chorwacji
 

Informacje na temat campu w Crikvenicy na Chorwacji.
Wyjazd autokarem 14.08.2019 (środa) o godzinie 21.00. Miejsce zbiórki: Parking przy ulicy Stryjeńskich (skrzyżowanie z ulicą Belgradzkiej na przeciwko kościoła). Proszę dać dzieciom odpowiednią ilość prowiantu na drogę. Podróż potrwa około 20 godzin.
Powrót z campu 23.08.2019 (piątek) około 17.00.
Każdy z zawodników/czek musi posiadać ważny paszport, ważne badania sportowo-lekarskie (zabrać ksero) i ważną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego. Karta ta uprawnia do korzystania z opieki zdrowotnej w państwie pobytu. Można ją wyrobić od ręki w NFZ przy ulicy Chałubińskiego 8. Wniosek można wypełnić na miejscu. Jeżeli dziecko jest w systemie „EWUS” to żadne dokumenty nie są potrzebne. Jeśli mamy wątpliwości to można zabrać potwierdzenie opłaty ostatniej składki ZUS oraz zgłoszenie dziecka do ZUS. Wniosek musi złożyć rodzic, do którego jest przypisane w ZUS-ie dziecko. Obsługa na miejscu jest bardzo szybka (około 50-70 osób na godzinę). Karta jest drukowana bezpośrednio przy okienku. kliknij Bez karty dziecko nie będzie wpuszczone do autokaru.
Treningi (głównie randori) będą się odbywać w dużym namiocie 50 m od brzegu morza tak więc ze względu na wysoką temperaturę i dużą wilgotność warto zabrać 2 judogi. W grupie dzieci gdzie treningi są mniej intensywne nie jest to obowiązkowe.
Kąpiele w morzu minimum 2 razy dziennie (po treningach), a więc 2 większe ręczniki i klapki.
Każdy powinien mieć duży bidon (lub 2 mniejsze) oraz napoje isotoniczne do rozrobienia (w proszku, syropie itp.) np. Isostar lub w tym stylu. Proszę nie dawać gotowych napojów oraz wody (jedynie na podróż). Woda z kranu nadaje się do picia. Jest to woda górska, która jest podawana normalnie w restauracji.
Zakwaterowanie w hostelu w pokojach 8-10 osobowych z łózkami piętrowymi. W pokoju nie ma szaf, więc można zabrać wiszące, składane szafki np. taka dokupienia w IKEA kliknij. Szafka wystarczy na 2 osoby (jeśli będzie ich więcej będzie problem z powieszeniem). Przydadzą się wieszaki na ubranie (2-3 szt). Kilka razy wyjdziemy na lody, gofry itp więc proszę dać kieszonkowe. Najlepiej kupić chorwackie kuny. Na miejscu za wymianę jest pobierana dodatkowa prowizja.

Lista osób:
Boguszewski Wojciech
Borzęcki Jakub
Borzęcki Bartosz
Bouatia Kamil
Derkacz Marcel
Dominiczak Marcel
Drąg Stanisław
Jagielski Aleksander
Kardaszewski Dawid
Kaszuba Kamila
Kowalczyk Michał
Krauss Jan
Kromka Helena
Morka Ksawery
Nowogórski Dawid
Ołdak Alicja
Paszek Damian
Pintara Radosław
Przetacka Oliwia
Ronge Maksymilian
Strzelczyk Mikołaj
Tataj Julia
Wdowczyk Kacper
Zawidzki Jan
tr Czyż Adam
tr Szczepaniak Jarosław
WARSAW JUDO OPEN
Międzynarodowy Puchar Polski

WJO


INFORMACJE

:: .
:: Kalendarz 2020
:: RODO
:: SZKOLENIE
:: ..
:: ..
© 1992-2021 Klub Judo Ryś