➤ Mistrzostwa Makroregionalne Młodzików

W niedzielę 11.09.2005 w Elblągu odbyły się Mistrzostwa Makroregionalne Młodzków, które przez Ministerstwo Sportu są uznawane za najważniejszą imprezę dla zawodników poniżej 15 roku. Zawody niestety nie były najmocniej obsadzone, co nie umniejsza faktu, iż nasi zawodnicy wypadli w nich bardzo dobrze. Na 6 startujących pięcioro stanęło na podium, zdobywając 3 złote medale, 1 srebrny i 1 brązowy.
Najlepiej zaprezentował się z całej ekipy Paweł Krzywosz, który wyraźnie odstawał poziomem od pozostałych zawodników w swojej kategorii (46 kg). Kolejne dwa złote medale zdobyli: Sena Bonsignori (52 kg) i Adam Owsianko (81 kg). Medal srebrny wywalczył bardzo dobrze walczący tego dnia Łukasz Kiełbasiński (38 kg), a medal brązowy Jan Grzesik (55 kg). Jedynie Krzysztof Czech wrócił bez medalu, zdobywając 5 miejsce w kategorii 60 kg.