Klub Judo Ryś
powrót na stronę główną

Strona główna
Z a p i s y
Archiwum
Wyniki zawodników
Ranking klubowy
Historia klubu
Kadra
Nasi medaliści
Foto Galeria
Rysie na
Linki
Gdzie trenujemy
Kontakt
Dojazd AutoBUS

STREFA RODZICA
Logowanie

 ➤ Wyniki I Ligi Funny WOM
 

W niedzielę 21.02.16 odbyły sie pierwsze tegoroczne zawody dla mlodych Rysiów - I Liga Funny WOM, w której startowali zawodnicy urodzeni w latach 2006-2008.

Najmłodsza grupa wiekowa (2008) brała udział w dwóch konkurencjach: przeciąganie pasa oraz wychodzenie z trzymania yoko-shiho-gatame. Pomimo nie dużej frekwencji naszych zawodników z tego rocznika, udało się zebrać całkiem pokaźny worek medali :) Gratulujemy wszystkim startującym, w szczęgólności tym, dla których były to pierwsze zawody w życiu i pomimo stresu oraz emocji związanymi ze startem doskonale sobie poradzili i walczyli do końca stawiając rywalom nie lada wyzwanie. Na duże brawa zasługują zawodnicy ćwiczący w jednej z filli naszego klubu w SP 81, którzy wspólnie motywowali się do walk, dopingowali oraz podpowiadali swoim kolegom w czasie zmagań, co zaowocowało dużą ilością pierwszych miejsc! Jesteśmy dumni i ślemy ogromne brawa dla tego rocznika za odwagę wstawienia się na turnieju, podjęcia walki i nieustępliwości podczas pojedynków w drodze po upragniony medal. Gratulujemy i oby tak dalej!

Zawodnicy urodzeni w latach 2007-2006, mieli już walki judo. Niestety frekwencja naszych Rysiów nie zachwyciła, łącznie w tych dwóch rocznikach wystartowało 25 osób. Pomimo mocnych oraz zaciętych bojów, nie możemy tym razem pochwalic się dużą, ilością złotych medali, udało się zdobyć kilka drugich ale w większości były to miejsca trzecie oraz czwarte. Wychodzi brak doświadczenia oraz "obycia" na macie, które dają nam piątkowe RANDORI (walki szkoleniowe), pomimo dobrego przygotowania i dużych chęci, zabrakło właśnie poznania i walczenia w warunkach bojowych. Piątkowe dodatkowe treningi, na których zawodnicy mogą stoczyć nawet po kilkanaście walk, są najbardziej zbliżone do warunków panujących na zawodach i dzięki temu, można lepiej przygotować się do sytuacji i atmosfery panującej podczas turniejów, oraz poćwiczyć technikę na wielu różnych partnerach (a nie tylko z kolegami ze swojej grupy). Dlatego zachęcamy wszystkich do przychodzenia na randori oraz wzmacniania się, aby na następnej lidze Rysie zdominowały swoje kategorie i przywieźli więcej medali z nacenniejszego kruszcu :)wyniki naszych zawodników

WARSAW JUDO OPEN
Międzynarodowy Puchar Polski

WJO


INFORMACJE

:: RODO
:: PARTNERZY
:: ..
© 1992-2018 Klub Judo Ryś