➤ Młodzieżowe Mistrzostwa Polski

19.03.2005 w Gdańsku odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, w których nasi zawodnicy wywalczyli dwa medale. Mariusz Rowicki zdobył srebrny medal w kategorii do 60 kg, a Przemysław Szymajda brązowy w kategorii do 100 kg.
Po 2 latach poza podium w Mistrzostwach Polski, wreszcie Rowek zdobył medal w tej najważniejszej imprezie. W ostatnich trzech Mistrzostwach Polski zajmował dwukrotnie 5 miejsce i raz 7. Tym razem przełamał złą passę i wywalczył tytuł Wicemistrza Polski w kategorii do 60 kg. W drodze do finału bardzo szybko wygrał 4 walki eliminacyjne walcząc niedłużej niż 1 min w każdej. Walka finałowa także zakończyła się przed czasem niestety na niekorzyść Mariusza. Pomimo porażki w finale gratulacje za srebro!!!
Drugi medal dla klubu zdobył Przemek Szymajda, który od stycznia przeszedł do naszego klubu z AON Rembertów. Walki Przemka wzbudzały duże zainteresowanie wśród trenerów i kolegów, gdyż wszyscy pamiętali jego świetne występy (3 miejsce w Mistrzostwach Europy juniorów'2003) ale z kategorii 73 kg. A tu Przemek zrobił psikusa wszystkim (sobie chyba też) i "złapał" troszkę masy przechodząc do kategorii 100 kg. Pomimo występu w nienaturalnej dla siebie kategorii wywalczył w dobrym stylu brązowy medal wygrywając 4 walki przed czasem. Brawo Szympi!!!
W mistrzostwach wystartował jeszcze Artur Zieliński i Jarek Anusz, którym niestety Gdańsk nie przypasował. Po pierwszych walkach zakończyli oni swój udział w turnieju.